Skocz do zawartości

Kanały Viasat


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie nie rozumiem, dlaczego wszyscy na tym forum i na stronie dodają zdjęcia z programów telewizyjnych w znacznie obniżonej rozdzielczości, niż nadawana w TV. Czemu to ma służyć? Jaki to ma sens? Czy mógłby mi ktoś to wytłumaczyć?

Zwyczajne chwa|enie się. Nic poza tym ;)

 

 

.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem, dlaczego wszyscy na tym forum i na stronie dodają zdjęcia z programów telewizyjnych w znacznie obniżonej rozdzielczości, niż nadawana w TV. Czemu to ma służyć? Jaki to ma sens? Czy mógłby mi ktoś to wytłumaczyć?

Również mnie to zastanawia. Chciałbym na screenie zobaczyć jaka jest jakoś nadawanego obrazu.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie obrażamy - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja się bardzo cieszę, że kanał Viasat Nature nadawany jest już również w rozdzielczości HD. Super! Nareszcie! Bardzo się z cieszę. Długo na to czekałem. :D

Nie rozumiem tylko, dlaczego tak późno. Dlaczego wersja HD tego kanału nie wystartowała wcześniej, jednocześnie razem z kanałami Viasat Explore i Viasat History. :roll: Oczywiście cały czas mówię o przekazie satelitarnym.

Teraz wreszcie będę mógł sobie często te kanały pooglądać, zwłaszcza właśnie Viasat Nature, który, jak dla mnie, jest bardzo ciekawy. :) Wcześniej, gdy kanały te w przekazie satelitarnym dostępne były wyłącznie w rozdzielczości SD, skutecznie zniechęcało mnie to do ich oglądania. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę, że kanał Viasat Nature nadawany jest już również w rozdzielczości HD. Super! Nareszcie! Bardzo się z cieszę. Długo na to czekałem. :D

Nie rozumiem tylko, dlaczego tak późno. Dlaczego wersja HD tego kanału nie wystartowała wcześniej, jednocześnie razem z kanałami Viasat Explore i Viasat History. :roll: Oczywiście cały czas mówię o przekazie satelitarnym.

Teraz wreszcie będę mógł sobie często te kanały pooglądać, zwłaszcza właśnie Viasat Nature, który, jak dla mnie, jest bardzo ciekawy. :) Wcześniej, gdy kanały te w przekazie satelitarnym dostępne były wyłącznie w rozdzielczości SD, skutecznie zniechęcało mnie to do ich oglądania. :?

 

Niska oglądalność zniechęcała Polsat do odpalenia PVN HD - taki jest powód. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niska oglądalność zniechęcała Polsat do odpalenia PVN HD - taki jest powód. :)

A co ma Polsat do tego? :lol:

Jak kanały Viasat są w pełni nadawane przez Viasat World. Polsat nie ma tutaj nic do gadania. Jedynie wiąże ich ze sobą umowa marketingowa dzięki której marka Polsat jest obecna w nazwach kanałów. Nic poza tym ;) Tyle razy było już o tym mówione… Powinieneś, szczególnie Ty, o tym bardzo dobrze wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dka przypomnienia. ;)

https://www.tvpolsat.info/forum/viewthread.php?thread_id=177&rowstart=32#post_35800

 

Od nowego roku kiedy kanały Viasat ulegną rebrandingowi ich jakość ulegnie poprawie.Emisja kanałów będzie prowadzona przez Polsat.Dzięki likwidacji rekomprescji i ponownej kompresji, nawet słabe materiały zyskują poprawę obrazu.

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma uplink do tego? To że emisja jest prowadzona z Łubinowej, to nie znaczy że mają władze decyzyjną i jakiś wpływ na to czy kanał ma nadawać w SD czy HD. Od tego jest właściciel i formalny nadawca, czyli właśnie Viasat World ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Kolejny raz zauważyłem, że wcześnie rano jak lecą np. Odlotowe wynalazki (Viasat History) nadają wyłącznie z angielską ścieżką, bez polskiego dubbingu i możliwości jego włączenia.? 

@Edit Aktualnie Odlotowe wynalazki z Viasat History lecą na Explore a w epg w ogóle co innego ?‍♂️? Na History nie wiem co leci, jakaś audycja po angielsku. 

Edytowane przez wlodar123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...