Skocz do zawartości

CSB TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec jeśli CBTV nadal będzie istnieć ,to będzie programowo podobna do obecnego TVS, więc tylko codzienne wydanie wiadomości lokalnych+kilka własnych produkcji w ciągu tygodnia ,a reszta ogólnopolska ...No, ale lepsze to niż nic...Widać że przy obecnie nie jest możliwe działanie stacji typowo regionalnych...chyba że są to stacje nadające tylko drogą kablową,net i niewielkim kosztem programingowym w Gdańsku są to stacje -Pomorska TV oraz EIA.Szkoda byłoby CSBTV tym bardziej że jest dostępna w drugiej pod względem wielkości sieci kablowej Vectra i podobno już w czerwcu podpisała umowę z największą siecią kablową UPC,lecz do tej pory nadal brak ich w UPC.

Pewnie jeżeli zostaną na satelicie to lokalne zostaną m.in "Informacje", "Pogoda" i "Świat wokół nas" - przemianę na ogólnopolski format przejdzie pewnie "O tym i owym" oraz "Wszystkiego Najlepszego" a resztę oferty będą stanowić programy ogólnopolskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz149, jeśli masz na myśli CP to nie będziesz miał takiej możliwości, ponieważ CSB TV nie jest częścią oferty tej platformy (owszem jest na liście, ale w grupie kanałów, które nie wchodzą w skład oferty, tak jak iTV, Tele 5, Polonia 1 i TVR). Nie wiem jak w C+, ale wydaję mi się, że tam również nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak jak w Niemczech jest kilka kanałów nadających na wspólnej częstotliwości tyle że mają podzielony czas antenowy na bloki różnych kanałów.(ONTV, FRANKEN SAT, LOKAL SAT - 12.246 V 27500 Astra). Była by szkoda gdyby jednak zaprzestali nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawe czy znaleźli kogoś do współpracy, Bo zaraz koniec Października a stacja nadal prezentuje program w zapętleniu ale reklamy tak jak by się nowe też pojawiały więc pewnie cały czas je sprzedają. Jutro ma być konserwacja nadajników Radia więc może się zdarzyć że też z satelity będą zaniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to chciałem zauważyć że CSB TV ma coraz więcej reklam i to nowych których wcześniej nie było. Oglądałem dzisiaj dość długo CSB TV i mają sponsorowany nawet blok muzyczny (ten powtórkowy). Widziałem też program zagraniczny (z napisami polskimi) zakupiony z zagranicznej telewizji. Może coś zacznie się dziać z CSB TV, mam nadzieję że nie zakończą działalności.... bo była by to naprawdę wielka strata, mimo iż na kaszubach nie mieszkam. Jestem ze śląska i teoretycznie mam TVS (z czego bardzo się cieszę) ale CSB TV ma coś w sobie że ta stacja przyciąga mnie do siebie.... często oglądam CSB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami są sobie winni agonii finasowej. Myślenie, że emisja FTA na satelicie załatwi sprawę zasięgu to głupota. TVS trzyma się, bo jest dostępna w sieciach kablowych i to w najniższych pakietach UPC i mniejszych kablówek w regionie obok TVP1,2, Info, Polsatu, Tvn-u, Pulsu i TV4. Nadawcy chciało się o to zabiegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...