Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie, bo pierwsza emisja była 6.01 o godz. 1:20, a powtórka była 6.01 o godz. 11:10. Ciekawe po co ten podpis "premiera" podczas emisji powtórkowej o godz. 11:10, skoro emisja premierowa była o godz. 1:20? :lol2:

Jeszcze jedna rzecz zwróciła moją uwagę - cała seria 13 wcześniejszych części znakowana była od lat 7, a część 14 już od lat 12. Ciekawe dlaczego?

No i fajnie by było, gdyby powtórzyli całą serię od początku, emitując co tydzień 1 część (tak jak to było w przypadku "Żandarma" na TVP 1). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj program Tomasza Lisa i ledwo wytrzymałem do końca. Michnik po prostu był jeszcze bardziej stronniczy od Lisa. To cały program wczoraj był dla niego poświęcony? Za dużo wazeliny. Za dużo. Lubię program Lisa, ale wczoraj po prostu....

Dwóch Panów uosabiających całe zło mediów III RP. Niech żyje e-papieros pokazujący,że to są ludzie jednak z nizin..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim - zgodzę się, że fajnie by było powtórzyć całą serię co tydzień. Na przykład w niedziele. Też nie wiem, dlaczego część 14 była zawyżona. Zawsze tak jest w Dwójce, że znak "premiera" mamy podczas drugiej emisji /jeśli pierwsza jest w noc poprzedzającą/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ te Tour de Ski jest nudne. Przebiegnie Marian i czakamy 2 min. Po 2 min: ooo jest Weng. Po kolejnej minucie: oooooo jest Johaug. Po trzech minutach: brawo Kowalczyk. Czy Ci organizatorzy rozstali się z rzeczywistością. Nudniejszych zawodów jeszcze nie oglądałem, czy one naprawdę nie mogą wystartować razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to niepotrzebne skargi. Zwykły epapieros i tyle szumu. http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sk ... is-na-zywo Nic złego w tym nie widzę.

 

Co do biegów - wczoraj już oglądałem w Eurosporcie /ponimo tego Chruścickiego/ i o niebo lepiej. Jóżwika wysłali, bo to jedyny komentator biegów poza Babiarzem. No ale ktoś w studiu też musi być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jóźwik nie zna angielskiego? Podczas wywiadów po biegu z Bjoergen ktoś inny tłumaczy. Brak znajomości języków dyskwalifikuje komentatora. Panowie Jaroński, Wyrzykowski, Probosz znają co najmniej kilka a przynajmniej rozumieją kilka języków i potrafią przetłumaczyć rozmowę z włoski, hiszpańskim czy francuskim kolarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tobą. Jóżwik widocznie zna tylko polski. Powinien komentować ten, kto zna kilka języków. Ale w TVP narzekają na niedobór komentatorów biegów. Babiarz zna kilka języków? Jak tak, to niech jedzie. A nie - jutro prowadzi Galę Mistrzów Sportu. To kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babiarz gdy komentuje to też jest tłumaczenie ze studia. Najwidoczniej taki mają zwyczaj.

 

Panowie Jaroński, Wyrzykowski, Probosz znają co najmniej kilka a przynajmniej rozumieją kilka języków i potrafią przetłumaczyć rozmowę z włoski, hiszpańskim czy francuskim kolarzem.

Oni wszystkie rozmowy mają przetłumaczone z centrali na angielski i chyba też na francuski więc wszystkich języków znać nie muszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to napisać ale wypadło mi nazwisko. To Jacek Dąbrowski ze swoim charakterystycznym R. Chociaż dziś pierwszy raz w tej roli usłyszałem Piotra Sobczyńskiego, który jednocześnie prowadzi studio. I jeszcze o gościu w studiu: Paweł Zygmunt - wybitny znawca biegów narciarskich. Całe TVP. Lepiej gdyby tego studia w ogóle nie było bo i tak nic nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po to studio? Nie mamy nikogo do studia ws. biegów? Zygmunt jako ekspert. Tylko czekać, aż zaproszą np.Tajnera do studia biegów.

 

Jutro jak co roku relacje z WOŚP. Jestem zadowolony, że ani słowa w Dwójce nie ma nic o wyrzuceniu dziennikarza z konferencji WOŚP. I bardzo dobrze. Cieszę się, że w końcu zostanie pokazana dalsza część koncertu po 20:00. Co prawda, w TVP Rozrywka, ale zawsze. Pierwszy raz od 2009. A tak kilka wejść w ciągu dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat TAJNER się nadaje prędzej, bo uprawiał kombinację norweską, czyli biegi narciarskie + skoki narciarskie. Nie wiem jak można być zadowolonym z cenzury. No nic jutro targowisko próżności się zacznie- wrzucą piątaka- będą się świetnie czuli i tak co roku,a przez cały rok już nic, bo obowiązek dobroczynny został spełniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ma. Ciekawe, kogo dzisiaj wezmą do studia biegów.

 

A co do Dwójki - ponadto jestem zadowolony, że istnieje jeszcze "Panorama", bo to jedyny dziennik, z którego można dowiedzieć się więcej. Na przykład - w czwartek. Wszystkie stacje informacyjne tylko o zamachu we Francji, a w Panoramie były i inne tematy. Brawo, tak powinno być! Poza Teleexpressem jedyny program informacyjny "na poziomie" w TVP.

 

P.S. Jak na złość zapomniałem przez WOŚP o biegach. Kto był w studiu? Kolejny "znawca" biegów narciarskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tamci się znają.

 

Dzisiaj Dwójka o 22:50 wyemituje dokument "Co ja tu robię? Tadeusz Konwicki" w związku z śmiercią tego poety. Emisja także o 04:20. Wylatuje wcześniej zaplanowany dokument.

 

P.S. - http://teleshow.wp.pl/title,Rzecznik-TV ... &_ticrsn=5 - wracając do Sylwestra i stawek za niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na koniec swojego programu Tomasz Lis mówił, że jest zły na TVP, bo najciekawsze dokumenty jego zdaniem lecą zaraz po jego programie i nie zdąża na nie. A sam program? Bardzo ciekawy, chociaż dalej nie rozumiem hejtu na WOŚP. Można z tego zrobić cały program. Ale dobrze, że była tylko połowa o tym.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mn ... ko-slabnie - tako rzecze WOŚP. TVP jest zadowolona ze słabych wyników. No cóż - kiedyś przyjdzie taki dzień, kiedy finał WOŚP zniknie z Dwójki /oby nigdy!/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mi ... transmisji - jeśli Polacy wejdą dalej, to mecze naturalnie dalej w Dwójce /Polaków/. Jak będą po 20:00, to kosztem ich "hitów"

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/th ... czkowskiej - naprawdę. Sezon przerwy dobrze zrobi. Tak to wyeksploatują ten format.

 

http://film.interia.pl/wiadomosci/telew ... 77802,3604 - z jednej strony dobrze, że się biorą za takie kampanie, ale z drugiej...

 

Swoją drogą mam nadzieję, że wiosenna ramówka przygotowywana przez Kapuścinskiego będzie ostatnia. Co obiecywał? Więcej kultury - no jest. Miał ograniczyć kabarety. I co? Nic.... nawet więcej tych kabaretów. Hity serialowe typu M jak miłość dalej są. No, cóż... Można tą ramówkę Dwójki ulepszyć. Mam pomysły, ale nie będę tu ich podawał. W każdym razie - zapowiadało się świetnie, skończyło się jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mistrzostwa-swiata-pilkarzy-recznych-w-tvp-mecze-polakow-w-dwojce-plan-transmisji - jeśli Polacy wejdą dalej, to mecze naturalnie dalej w Dwójce /Polaków/. Jak będą po 20:00, to kosztem ich "hitów"

 

Wydaje mi się, że jeśli będą dalsze mecze Polaków (na co osobiście liczę), to relacje po 20:00 mogą uzyskać lepsze wyniki oglądalności niż te "hity".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...