Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie oglądam biegów przez Jóźwika. :) Już to chyba nawet pisałem. Facet z dwa lata temu, pod koniec sezonu opanował Live Timing. Jako tako opanował. Ale od następnego sezonu zmienił się sposób wyświetlania i przez kilka pierwszych zawodów nie mógł się połapać. Jak sobie coś ubzdura to tego się trzyma od lat. Nie mówi Northug tylko Nortuk. Przez całe ZIO było Nortuk i Nortuk. Tak samo jest z Vibeke Skofteru. Nie ma Vibeke tylko Vibke. Albo japońskie akcentowanie, jest po tej samej szkole co Szaranowicz, Masakooooo Ishidaaa. Jutro jest 10 km klasykiem. Mogę się o flaszkę założyć że jak ją zobaczy stwierdzi że jest ona specjalistką od klasyka. Z 3-4 lata temu może i była ale od kilku sezonów lepiej wypada w łyżwie. No ale jutro i tak będzie faworytką i specjalistką. Przełączyłem na Eurosport. Tam Chruścicki, też bajkopisarz ale przynajmniej jego wpadki są zabawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem finał tego Superstarcia. Nawet ładnie zrealizowany. Pierwszy odcinek który mi się podobał od kilku. Wygrała Urbańska. A co tam, niech się cieszy, że wygrała jeden z najgorszych programów ostatnich lat.

 

Wyniki oglądalności poszły w górę, ale to tylko zasługa tego, że Taniec z gwiazdami dobiegł końca. Ciekawe, co dalej, ale pewnie II edycji nie będzie.

 

Służby specjalne w TVP 2 - dobra wiadomość.

 

W Dwójce także obejrzę sylwestra - skład gwiazd najlepszy ze wszystkich stacji: http://centruminformacji.tvp.pl/1791360 ... oclaw-2014. Polsat słabiej niż w ubiegłym roku, TVN - tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrała Urbańska. A co tam, niech się cieszy, że wygrała jeden z najgorszych programów ostatnich lat.

Ten program zrobiono chyba celowo pod nią, aby w końcu coś wygrała. :lol2:

 

jestem pewny, że to był ostatni odcinek. Po takich wynikach oglądalności...

Żebyś się nie zdziwił. Królikowski (swoją drogą tak samo beznadziejny jak Musiał w The Voice :evil: ) powiedział, że to był ostatni odcinek pierwszej edycji, co może wskazywać, że niestety będą kolejne. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - twój wybór. Ja akurat finał tego badziewia, bo jestem pewny, że to był ostatni odcinek. Po takich wynikach oglądalności...

Po co oglądasz coś co uważasz za badziew??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok - oglądałem kilka odcinków i potem przestałem. Włączyłem dopiero wczoraj, bo byłem pewny, że to koniec. Nawet ładnie zreailzowany. Najpierw oglądałem, bo to coś nowego - nowy format. Ale już pierwszy odcinek pokazał, że to badziewie.

 

TiM - Po takich wynikach? Wątpię....

 

Muppety chyba z lektorem. Zobaczymy, jak to będzie. Ja akurat oglądałem z dubbingiem wcześniej i było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://centruminformacji.tvp.pl/1797809 ... etka-idola - brawo! Jeden z ostatnich NORMALNYCH teleturniejów.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/1797938 ... zwyciestwo - czym się chwalić? Jak na jesień 2014 oglądalność słabiutka. No czym? Na wiosnę wracają Rodzinka.pl i Dzięki Bogu już weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie lubią gdy ktoś robi karierę "kuchennymi drzwiami" i jest nachalnie lansowany, mimo iż dużo więcej talentu od niej mają amatorzy znani z muzycznych show (ciekawe gdyby wystąpiła w The Voice, czy któryś z jurorów by ją wybrał :lol2: ). Przegrała z Włodarczyk w "Jak oni śpiewają" i Muchą w "Tańcu z gwiazdami", bo ludzie po prostu za nią nie przepadają i jej to pokazali. Programy z jej udziałem zawsze były słabo oglądane. Nic nie dawało przesuwanie ich na inne godziny czy też sztuczne zmiany nazw (Przebojowa noc - Złota sobota). Teraz z programem "Superstarcie" było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim,a może sam fakt,że dochodziła do finałów świadczy o tym,że ludzie ją lubili?? Przegrała z bardzo dobrymi i także popularnymi osobami w finale. Zarówno TZG jak i JOŚ , czyli programy z jej udziałem biły rekordy oglądalności, więc niestety,ale twoja teza jest nieprawdziwa. SuperStarcie miało bardzo słabą oglądalność przede wszystkim z innych względów niż udział Urbańskiej. A przebojowa Noc czy złota sobota- tak tu miała pole do popisu Urbańska,ale nie tylko ona, a poza tym bardzo fajne kreacje robiła, moim zdaniem oglądalność nie zawsze świadczy o jakości, w końcu paragnioty mają ją wysoką..

Nie jestem fanem Urbańskiej,ale nie rozumiem tej nagonki, tego hejtowania na nią.

 

Co do Kuchennych drzwi to każdy jest defacto w TV lansowany- Liszowska, Skrzynecka, Młynkova, Karolak, Musiał, Kazadi itd.. Każdy coś komuś zawdzięcza w pewien sposób. O ulubienicach Terentiew jak Sykut czy Cichopek nie powiem. Urbańska pracowała w teatrze, wyróżniała się,a że zakochał się w niej Józefowicz- ja nie wnikam w kwestie prywatne.. Tak samo trza by nie lubić Żaka, bo w każdym serialu produkowanym przez studio A gra on i Barciś. Takie życie czy się to komuś podoba czy nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem, że wygra Szcześniak - świetny głos, też radzi sobie w każdym stylu ale odpadł w ćwierćfinale. Więc stawiałem na Brzozowskiego. Nie piszę, że Urbańska jest beznadziejna.

 

Co do lansowania - najbardziej mi się nie podoba lansowanie w Dwójce Musiała i Zielińskiej - ich po prostu za dużo. Jak nie Barwy szczęścia, to O mnie się nie martw, jak nie Rodzinka.pl, to The Voice of Poland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam złe przeczucie co do tego zimowego piątkowego pasma Dwójki. Jak mają lecieć filmy z lektorem, to dziękuję. Nie wyobrażam sobie "Aut 2" z lektorem...

 

http://centruminformacji.tvp.pl/1800991 ... sna-w-tvp2 - właśnie na taką wiadomość liczyłem. Dobra decyzja. Ciekawe, co by było, gdyby nagle zdjęli np. "M jak miłość". Tak bez przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczniowa ramówka w większości bez zmian. Nie ma aż takiej rewolucji jak w Jedynce.

 

Jak to jest z tymi zagranicznymi serialami typu Drużyna A? Można emitować je także w Dwójce? Bo tak pomyślałem,że skoro w Jedynce nie można dokończyć emisji, bo ważniejsze są np. powtórki, to można w Dwójce. Miejsce jest - np. o 15:00. Dlaczego TVP tak nie robi? Przecież TVP2 to też TVP. Kiedyś takie Dwie strony medalu początkowo emitowali w Dwójce a potem przenieśli do Jedynki. Nie przypominam sobie by w Dwójce dokańczano serial z Jedynki. Byłoby idealnie - wyemitowano by te odcinki, których Jedynka by nie dała w drugiej emisji. Ale to TVP. Znając życie, pewnie skończy się tym, że dadzą kolejny serial ze swojego archiwum i tyle. Co tam jakaś "Drużyna A", ważniejsza setna powtórka "Rodzinki" czy innych "Barw szczęścia"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...