Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam takie pytanie .W najbliższe dwie niedziele w cyklu gwiazdy w południe będą dwa filmy - "Poszukiwany ,poszukiwana" i "Nie lubię poniedziałku" .Czy to będą zrekonstruowane wersje filmów ,te które leciały w TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiła prawa do rekonstrukcji.

Od września w soboty po 22 emituje stare polskie komedie po rekonstrukcji. W zapowiedziach większość jest w natywnym HD, ale "Sami Swoi" i "Jak rozpętałem II wojnę światową" było w zapowiedziach czarno-białe, chociaż...kiedyś TVP emitowała "Jak rozpętałem..." w wersji kolorowej, więc cień nadziei istnieje, że polecą w kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od września w soboty po 22:00 i niedziele po 12:00 (w cyklu "Gwiazdy w południe") TVP puszcza kultowe polskie komedie. Do tej pory wszystkie pozycje wyemitowane zostały po rekonstrukcji, tj. "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", "Kogel-Mogel", "Miś" i "Galimatias, czyli Kogel-Mogel II". Teraz miał lecieć cykl "Samych swoich", ale zmieniono plany i wyemitowane zostaną: "Poszukiwany, poszukiwana", "Nie lubię poniedziałku", "Wyjście awaryjne" i "Vabank". Bardzo mnie cieszy, że TVP znowu emituje stare, ale dobre polskie komedie i to w wersji po rekonstrukcji. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, nieuważnie śledziłem ich zakupy. Teraz dowiedziałem się, że podobno mają wiele nowych praw filmów po rekonstrukcji. Do części projektów nawet zaczęli się dokładać. I będą dalej je ciągnąć. Bardzo mnie to cieszy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jak TVP emitowała "Samych swoich" i "Jak rozpętałem II wojnę światową" w kolorze, to w tym czasie filmy te nie były emitowane w Polsacie. Teraz natomiast gdy są one emitowane w Polsacie, to TVP emituje je tylko w wersji czarno-białej. Pewnie jest jakaś umowa między Polsatem a TVP odnośnie używania wersji kolorowych, bo to na zlecenie Polsatu dokonano koloryzacji tych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też nie wiem, dlaczego jak TVP emituje np. Samych swoich, to tylko w wersji czarno-białej. Może właśnie jakaś umowa, bo Polsat zlecił koloryzację. Ciekawe, na ile lat podpisali tą umowę. Kiedy w Dwójce zobaczymy Samych swoich w kolorze? Oj, pewnie za jakieś kilka lat...

 

http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p1101_T2D.txt - jeżeli nic się nie zmieni, to 1 listopada film "Kwiat pustyni" - premiera w TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest też to, że obecnie Polsat emituje tylko "Samych swoich". Brak na tym kanale emisji kolejnych części tej trylogii ("Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć"). Pamiętam gdy Polsat dokonał koloryzacji "Samych swoich" i 3 części "Jak rozpętałem II wojnę światową", to puszczał na swoich antenach całą trylogię "Samych swoich" i "Jak rozpętałem II wojnę światową". Później natomiast przez długi czas TVP korzystała z ich kolorowych wersji, a na Polsacie tych filmów nie było w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - usunąć powtórki Makłowicza i Cejrowskiego które już bodaj drugi rok lecą pod rząd. Ponadto - Cejrowski nowe programy robi już dla innej stacji, a Dwójka jak go wałkowała, tak go wałkuje.

Cejrowski zdążył już dwukrotnie zmienić stację ;) TVN chyba już nie puszcza powtórek "swoich" odcinków.

Swoją drogą ciekaw jestem, dlaczego przy przejściu z TVP do TVN program zmienił nazwę? Wiązała ją jakaś umowa z TVP, czego nie było w przypadku TVN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlaczego zmienili nazwę programu. Może TVP ma jakiś patent na tytuł? Tego się nigdy nie dowiemy. Nie zmienia to faktu - Cejrowski zdążył już zmienić Dwójkę na TVN, a TVN na TV Puls a jego program dalej zapycha ramówkę Dwójki.

 

Dobry odcinek jubileuszowy Familiady. Byli muzyczni goście, widownia, na której siedzieli równolatkowie teleturnieju, świetne, jak na wyjątkowy odcinek, pytania, pozdrowienia od innych programów /Jeden z dziesięciu, Świat się kręci, Panorama/, no i na koniec główna wygrana i tort. Zobaczymy, co wymyślą za pięć lat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dziś coś dać z Anną Przybylską - była gościem w Dużych dzieciach, lub np., jakiś odcinek Złotopolskich - kiedyś, jak zmarła Villas, to dali archiwalny odcinek Szansy na sukces. Mogliby coś dać teraz - ale nic, Cejrowski i Boscy są ważniejsi....

 

Sześć premier naliczyłem w Dwójce w tym miesiącu. Nie jest żle. Ponadto mamy już jedną premierę listopadową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiązało się to z tym,że TVP dalej emitowała programy Cejrowskiego i żeby po prostu odróżnić . Co ciekawe jeszcze nie dawno Wyborcza skrytykowała TVP za współpracę z Cejrowskim, choć już dawno on programów dla TVP nie robił. Emitują powtórki gdyż pewnie mają one zadowalającą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial Na dobre i na złe znów z opóżnieniem. Miał się zacząć bodaj 20:40, a zaczął się kilka minut póżniej, bo reklamy ważniejsze. Dalej też mamy lektora na napisach końcowych, co jest przecież łamaniem ustawy.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ko ... e-ostatnia - dobrze, że będą kolejne edycje, ale faktycznie przydałaby się przerwa. Wiosną można było dać to "Superstarcie" o 20:05. A nie tak teraz na szybko. Efekt?:

http://centruminformacji.tvp.pl/1717787 ... perstarciu - to chyba pierwszy przypadek, kiedy wywalają jurora po pierwszym odcinku. A może to jednorazowe?

I jeszcze jedno - za dużo Zielińskiej. Wiem, dobra aktorka, ale jak podliczymy wszystkie emisje Barw szczęścia, O mnie się nie martw - to mamy ją codziennie. Przesada i tyle!

Wracając do Superstarcia - chyba się przyznali do porażki. Pierwszy odcinek słabiutki, oglądalność mizerna... Jutro jeszcze obejrzę, lubię musical i zobaczę, jak sobie z nim radzą, ale jeśli prowadzenie i realizacja ma przypominać 1. odcinek - to podziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...