Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

W środę, 6 maja o godz. 3:50 „Koronawirus. Globalne zagrożenie”. Tydzień wcześniej premiera miała miejsce w TVP1 o podobnej porze. 

 

Ponadto w poniedziałek, 11 maja o godz. 23:45 premiera polskiej koprodukcji - „W cieniu drzewa” z 2017.

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka właśnie rozpoczęła emisję serialu „Zmiennicy”. Taśma filmowa jest bardzo zanieczyszczona i serial powinien zostać jak najszybciej zrekonstruowany cyfrowo. Jeszcze gorzej wyglądał „Alternatywy 4”, pełen paprochów, który został doprowadzony do ładu w 2014 i uzupełniony o usunięte przez cenzurę sceny, które odnaleziono w archiwum TVP. 

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.03.2020 o 13:09, Piotrovvicz napisał:

Zdejmowanie „rodzinki.pl” to nie jest nic złego, takiego pustego serialu w ogóle nie powinni wpuszczać na antenę. 

Nareszcie, ktoś podziela moje zdanie, ten serial to jakiś regres intelektualny i jedno wielkie ad-placement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno temu pisałem, że ten serial w ogóle nie powinien być emitowany w publicznej telewizji ze względu na "wartości" jakie propaguje.

Żenujące jest to, że zrobiono z tego czegoś niemalże wizytówkę TVP, a osoby biorące w tym udział wykreowano na idoli młodzieży. Dobrze, że w końcu to zakończono.

 

Co do "Zmienników", to serial był już emitowany w wersji po rekonstrukcji. Emisja miała miejsce w sobotnie poranki (od 2.11.2019 r. do 8.02.2020 r.) na kanale TVP Kultura.

Niestety po rekonstrukcji serial nadawany był w 4:3, czyli nie został przygotowany do emisji w formacie 16:9, tak jak to uczyniono w przypadku "Alternatywy 4".

Swoją drogą dziwne dlaczego aktualnie na TVP 2 emitowana jest stara wersja sprzed rekonstrukcji.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej wizji telewizja ma pełnić funkcję edukacyjną, a mniej rozrywkową. Skoro lud małomiasteczkowy i wiejski nie umie zrozumieć świata, to trzeba mu kłaść do pustego łba. Co ma podobanie się do obektywnej kaszany? ja oglądałem np warsaw shore mimo, że wiem że to największe dziadostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślenie stereotypowe. Moim zdaniem ludzie w TV szukają głównie rozrywki. Moim zdaniem jeśli ktoś chce naprawdę poszerzać swoje horyzonty to czytanie książek, specjalistycznych wydawnictw i źródeł. TV to jest biznes jak mawia Mariusz Max Kolonko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi co się komu podoba czy nie. Już o tym dawno pisałem. Ten serial po prostu demoralizuje dzieci i młodzież, pokazuje najgorsze zachowania, głupie pomysły i odzywki. Czy tą garstkę dzieci, która jest jeszcze nazwijmy to - normalna, trzeba ogłupić? To jest misja publicznej tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy młodzież taka właśnie nie jest? Dla mnie ten serial właśnie pokazywał prawdziwe zachowania. Pewnie większość z nas, tutaj na forum ma dzieci i sami wiemy jak to wygląda. Raz jest fajnie, miło, grzecznie, z szacunkiem, a raz pyskowanie etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj szczegół jest taki, że gdyby miano w "Rodzince.pl" pokazywać grzeczne dzieci, to nie miałoby to sensu, bo wtedy serial byłby bardziej sztuczny. Zresztą co do demoralizacji to można wymieniać produkcje, które bardziej się w tym "specjalizują"...

A z tym serialem problem był taki, że ciągnięto go od kilku sezonów na siłę, mało było scen śmiesznych, ciągle powielano te same motywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...