Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żyjemy w świecie prawicowej poprawności politycznej, gdzie niedostatecznie bogoojczyźniane treści wylatują z przestrzeni publicznej razem z osobami, które je opublikowały. ;) I to mnie najbardziej przeraża, że dziś w środowisku TVP to jest wręcz fizyczne usuwanie ludzi ze stanowisk/występów/fragmentów kadrów. Ile już było historii o wyretuszowanych klipach, odpowiednich montażach, itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem od 8 sierpnia podczas "Wakacyjnej Trasy Dwójki" zapowiadane gwiazdy Eurowizji 2021 zaproszone przez naszą delegacje. Plan TVP w tej kwestii jest taki:

8 sierpnia Kielce: Elena Tsarginou (Cypr) i Albina (Chorwacja)

15 sierpnia Ostróda: Efendi (Azerbejdżan)

29 sierpnia Sopot: Stefania (Grecja)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2021 o 14:06, wislok napisał:

No to chyba kierowniczka PnŚ pożegna się z posadą. 

Długo czekać nie musiałeś, co prawda nie strzeliłeś w 100% w posadę, ale za występ konsekwencje są :)

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pytanie-na-sniadanie-lgbt-teczowa-flaga-wydawca-radoslaw-bielawski-zwolniony

Cytat

Telewizja Polska zakończyła współpracę z Radosławem Bielawskim, wydawcą „Pytania na śniadanie”. W zeszłym tygodniu Bielawski pracował przy wydaniu, podczas którego wokalistka Karin Ann zaśpiewała piosenkę z dedykacją dla osób LGBT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dvbtowiec napisał:

Długo czekać nie musiałeś, co prawda nie strzeliłeś w 100% w posadę, ale za występ konsekwencje są :)

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pytanie-na-sniadanie-lgbt-teczowa-flaga-wydawca-radoslaw-bielawski-zwolniony

 

Czemu w Polsce nie mamy wolności słowa ? 

 

Gdzie w tvp wolność słowa ??

GDZIE ? słucham 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ramirez napisał:

A gdzie masz wolność słowa? Jakby w TVN coś takiego puścili co im nie "pasuje" to też głowy by poleciały. 

Co to w ogóle za śmieszne porównywanie do innych stacji? Stało się to w TVP i tu póki co jest problem z wolnością wypowiedzi bo tak można nazwać to co chciała przekazać ta wokalistka. Nie ma kuźwa, że tamci tak a tamci tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ipo napisał:

Co to w ogóle za śmieszne porównywanie do innych stacji? Stało się to w TVP i tu póki co jest problem z wolnością wypowiedzi bo tak można nazwać to co chciała przekazać ta wokalistka. Nie ma kuźwa, że tamci tak a tamci tak.

Bo występując w TVP zakładają że zmieni się władza i jeszcze tam wrócą, to fikają. W takim programie nie ma spontanów, tylko wszystko jest zaplanowane co i jak ma wyglądać.  W innych mediach jakby wywinęli numer który nie był przewidziany w programie to by mieli wstęp zamknięty tam na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 - 15 lat temu jak zaczynałem swoją przygodę ze światowymi mediami przez satelitę to byłem zszokowany jak w TRT Spor w Turcji w trakcie transmisji sportowej były przesłaniane banery z treściami niepasującymi władzy. Czy po takiej akcji na następnym Euro czy MŚ kierownik transmisji TVP będzie miał za zadanie np. przysłaniać banery z tęczową flagą? Czy tego widz oczekuje od telewizji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lTVN to stacja prywatna i ani grosza nie dostają wielkich sum z podatków, a TVP tam wszystko jest dzięki moim, twoim i innych podatkami więc każdego obchodzi jak działają. 

 

TVP od tego bierze kasę z podatków żeby krytykować władzę i opozycje i mieć jakiś poziom

cała siedziba TVP jest z podatków obywateli 

 

Drodzy obywatele i obywatelki proszę zrozumcie to, proszę 🙏 

Czemu tvp nie krytykuje władzy ???

 

 

widzę że tvp mega bardzo broni pis w sprawach afer, mało informacji również z kraju co się stało np. https://kontakt24.tvn24.pl/najnowsze/chodzil-po-falochronie-z-malym-dzieckiem-bardzo-niebezpieczna-i-nieodpowiedzialna-sytuacja,341531.html

 

TVP ma braki na antenie 

Edytowane przez Widz naziemnej telewizji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

słuchaj uważnie: "Kiedy słońce okrąży ziemię i zatrzyma się niemal w tym samym punkcie..." 

prawdopodobnie odnosiło się to do materiału przedstawionego przed tą wypowiedzią i chodziło o jakieś zjawisko atmosferyczne/astronomiczne więc nie widzę tu nic szokującego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2021 o 10:19, dvbtowiec napisał:

A jakiś przykład co to mogłoby być? :)

prawdopodobnie chodzi Ci o członków produkcji, a nie ogólnie o wyrzucanie kogoś, ale mam coś takiego: 

Redaktorka nawet nie pozwoliła temu posłowi uzasadnić swojej tezy tylko od razu go wywaliła z programu

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bartosz10 napisał:

słuchaj uważnie: "Kiedy słońce okrąży ziemię i zatrzyma się niemal w tym samym punkcie..." 

prawdopodobnie odnosiło się to do materiału przedstawionego przed tą wypowiedzią i chodziło o jakieś zjawisko atmosferyczne/astronomiczne więc nie widzę tu nic szokującego

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-20/usa-jeff-bezos-leci-w-kosmos/  

 

Chodziło o ten lot.... więc to jest szokujące co pan u panoramy powiedział 

 

Powinno być tak:

Kiedy ziemia okrąży słońce i na zegarze będzie znów godzina 18 to państwo usłyszą dźwięk panoramy 

 

tak powinno być mniej więcej 

Edytowane przez Widz naziemnej telewizji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kiler napisał:

Od kiedy słońce okrąża Ziemie? Co tutaj trzeba uważniej słuchać?

a jak są zaćmienia księżyca to o tym się nie powinno mówić bo to jest powszechne

albo jak saturn albo inna planeta zakryje inną planetę albo gwiazdę (bo z tego co wiem to było coś takiego tylko nie pamiętam szczegółów) to też się nie powinno o tym mówić

 

4 minuty temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-20/usa-jeff-bezos-leci-w-kosmos/  

 

Chodziło o ten lot.... więc to jest szokujące co pan u panoramy powiedział 

to mogło się odnosić do tego kiedy następnym razem prywatne osoby wylecą w kosmos i doświadczając bezwładności zobaczą słońce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bartosz10 napisał:

a jak są zaćmienia księżyca to o tym się nie powinno mówić bo to jest powszechne

albo jak saturn albo inna planeta zakryje inną planetę albo gwiazdę (bo z tego co wiem to było coś takiego tylko nie pamiętam szczegółów) to też się nie powinno o tym mówić

 

to mogło się odnosić do tego kiedy następnym razem prywatne osoby wylecą w kosmos i doświadczając bezwładności zobaczą słońce

Słońce siedzi w miejscu, a planety krążą wokół słońca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bartosz10 napisał:

a jak są zaćmienia księżyca to o tym się nie powinno mówić bo to jest powszechne

albo jak saturn albo inna planeta zakryje inną planetę albo gwiazdę (bo z tego co wiem to było coś takiego tylko nie pamiętam szczegółów) to też się nie powinno o tym mówić

 

 

Polecam lekturę dzieła Mikołaja Kopernika "O obrotach sfer niebieskich" z 1543 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiler napisał:

Polecam lekturę dzieła Mikołaja Kopernika "O obrotach sfer niebieskich" z 1543 roku.

nie chodzi mi o to czy są takie zjawiska, ani jak to technicznie wygląda (bo to mniej więcej wiem), tylko czy powinno się o nich mówić w mediach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bartosz10 napisał:

nie chodzi mi o to czy są takie zjawiska, ani jak to technicznie wygląda (bo to mniej więcej wiem), tylko czy powinno się o nich mówić w mediach 

Hahaa powinno się o tym mówić w mediach- to mnie właśnie interesuję- to jest ciekawe i interesujące 

 

Zamiast filmów kłótnie powinny lecieć programy astronomicznie - kosmos, planeta, wszechświat itd...

przyroda, nowinki technologiczne, ciekawe i interesujące inne programy.

 

Zamiast kłótni na kanałach wolę obejrzeć o ciekawych rzeczach!

Edytowane przez Widz naziemnej telewizji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bartosz10 napisał:

no właśnie, a jak dziennikach o tym wspomina (choć może ubrał to w złe słowa) to od razu jest afera

bo powiedział pseudonaukę- fake-news 

 

niedługo się dowiemy, że planeta jest płaska hihi 

1 minutę temu, Bartosz10 napisał:

no właśnie, a jak dziennikach o tym wspomina (choć może ubrał to w złe słowa) to od razu jest afera

To jakby powiedzieć Gdańsk leży w górach- miałbym 1 w szkole- haha

czemu się nie poprawił , nie przeproszył??? 

 

pewnie dziennikarz nie przeprosi, nie poprawi się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...