Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to po kolei.

- co do meczu to tylko dopiszę, że jutro na pewno lepsza jakość będzie w TVP2. /wiem, mecz wyjazdowy/, ale nie ma co porównywać z SD w TVP Regionalna.. Komentują Jasina i Magiera. Coś nie mogę się przekonać dalej do Jasiny solo. W duecie jest dobrze.

- Magazyn Ekspresu Reporterów od dawien dawna leci w SD. Takie "Jeden z dziesięciu" także dalej tkwi w SD. Słowo na niedzielę chyba też. 

- kabarety? No miał być Latający Klub na żywo, pisało nawet w programie dla prasy, a tu usunęli i dalej nagrywają. Tylko dla dorosłych? Mają ograniczony czas antenowy /ok. 20-25 minut/. No muszą niestety ucinać, by zmieścić się w czasie. Ale żeby ucinać najlepsze fragmenty? To już nieporozumienie. W zamian mamy tylko namiastkę. W TVP Rozrywka też wycinają mam rozumieć, tak? /emisja w soboty 22:55 bodaj/...

- Gang Olsena? No właśnie. Jak już emitują, to powinni od początku do końca, a nie emitujemy jedną część, a dokończenie za miesiąc. W ramówce do 11 pażdziernika w niedzielne południa mamy inne filmy.

 

Lis traci: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/program-tomasza-lisa-z-mniejsza-widownia-hitem-odcinek-o-uchodzcach- czy to początek końca, nie wiem, ale chyba nie /wiadomo, pensja.../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis też nie był w HD, bo w poniedziałek na jedynce był Wielki Test o Wojsku Polskim, więc tradycyjnie kamery wywędrowały do innego studia. Swoją drogą to chyba TVP za dużo razy robi te testy, zamiast zaciekawić, to z powodu zbyt częstego organizowania ludzie się znudzą.

Ciekawe czy TVP dostała już szablony grafiki Ligi Europy, czy znowu nas uszczęśliwi tą swoją przestarzałą, wyświetlaną w safe area grafiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kabarety? No miał być Latający Klub na żywo, pisało nawet w programie dla prasy, a tu usunęli i dalej nagrywają. Tylko dla dorosłych? Mają ograniczony czas antenowy /ok. 20-25 minut/. No muszą niestety ucinać, by zmieścić się w czasie. Ale żeby ucinać najlepsze fragmenty? To już nieporozumienie. W zamian mamy tylko namiastkę. W TVP Rozrywka też wycinają mam rozumieć, tak? /emisja w soboty 22:55 bodaj/...

- Gang Olsena? No właśnie. Jak już emitują, to powinni od początku do końca, a nie emitujemy jedną część, a dokończenie za miesiąc. W ramówce do 11 pażdziernika w niedzielne południa mamy inne filmy.

 

Lis traci: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/program-tomasza-lisa-z-mniejsza-widownia-hitem-odcinek-o-uchodzcach- czy to początek końca, nie wiem, ale chyba nie /wiadomo, pensja.../

Jeśli TVP Rozrywka daje w soboty to samo co Dwójka, to pewnie jest wycinane. Trzeba będzie to sprawdzić. Ciekawi mnie czy dalej tak będą robić. Bo jak nagrywano występy, to początkowo dawano limit 5 minut, w sensie że 5 minut poleci w TV, ale można nawijać więcej. Tylko że po monologu niektórzy się dowiadywali że będzie ucięte do 3 minut. Ale w internecie powinno być umieszczane całe nagrania.

Co do Olsena, to cieszę się że nie jestem sam z tym postulatem :D

 

A co do Lisa, to żaden początek końca. Dopiero 3 programy były, to jest początek sezonu, poza tym w jeden poniedziałek był mecz który zabrał widzów. Teraz zbliża się gorący okres polityczny, więc zapewne odzyska widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei. Szablony grafiki już nowe. ;) Przyjemnie się oglądało, jakość bardzo dobra. Komentarz też dobry. Skrótów LE nie ma w TVP2. Przecież kupili tylko sublicencję na polskie drużyny.

 

15 pażdziernika z kolei w cyklu "Kocham kino" film "Miłość".

 

fan tv - też się zdziwiłem, gdyby emitowali przed 23:00 to by się narażali na kary. Ale był mecz, przesunął wszystko, obejrzałem, film taki sobie.

 

Lis - no wiem, że po 3 odcinkach sezonu trudno mówić, co dalej. Poczekajmy na oglądalność kolejnych odcinków.

 

Kirk - w soboty w TVP Rozrywka chyba coś innego dadzą. Porównam dzisiaj i jutro "Tylko dla dorosłych", ale mi się wydaje, że tam jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadał na ten temat.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/prokurator-ma-1-25-mln-widzow-tvp2-wiceliderem-rynku- oj, mi się to tracenie widzów nie podoba. Oj, taki dobry serial, i jeszcze traci widzów. I co po jesieni? Znów cancel po sezonie? Czy TVP2 nie stać na serial, który będzie emitowany powiedzmy 4-5 sezonów? Czy naprawdę Polacy nie oglądają nic innego w kategorii "serial" jak paradokument, czy Barwy szczęścia/M jak miłość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadał na ten temat.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/prokurator-ma-1-25-mln-widzow-tvp2-wiceliderem-rynku- oj, mi się to tracenie widzów nie podoba. Oj, taki dobry serial, i jeszcze traci widzów. I co po jesieni? Znów cancel po sezonie? Czy TVP2 nie stać na serial, który będzie emitowany powiedzmy 4-5 sezonów? Czy naprawdę Polacy nie oglądają nic innego w kategorii "serial" jak paradokument, czy Barwy szczęścia/M jak miłość?

Wiesz,taki typowy Wiesiek z Pcimia Dolnego woli obejrzeć coś,co odpręży jego umysł i ciało po całym dniu pracy na roli,niż serial wymagający MYŚLENIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem. Ale serial leci o idealnej porze - 22:00. O tej godzinie to chyba większość po pracy? O 20:50 mają na odprężenie Paranienormalnych. Jak już chcą czegoś innego - Ojciec Mateusz albo Kuchenne rewolucje. A takie seriale, jak Prokurator, są bardzo dobre. Tylko im lepsze odcinki tym gorsza widownia. I tutaj szukam powodów. Na przykład taki jak Ty podałeś. A szkoda, bo serial jest dobry. Żeby tylko nie było, że przenosimy serial na inną porę, bo to zwykle oznacza cancel. Aida - też dobry serial i jak skończył? Przenieśli na piątek i tyle. Licencja na wychowanie? - też świetny serial, ale wyniki słabe i zakończyli przedwcześnie.

 

Tylko dla dorosłych - widziałem fragment i był inny skecz niż wczoraj w Dwójce. Tylko nie wiem, czy ucinali. Latający Klub Dwójki dalej w świetnej formie, ale mam wrażenie, że ucięli jeden ze skeczów.

 

Rodzinka.pl - chyba tylko ja oglądam. ;) Po dwóch odcinkach 7. sezonu dalej jest to dobry serial, da się oglądać. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serial jest w środku tygodnia a nie w weekend stąd 22:00 porą idealną nie jest...

Problemem Dwójki ogólnie jest słaba Widownia - poza Barwami, MJM i NDiN kanał nie istnieje a to zupełnie inne gatunkowo seriale i dla innej grupy niż ich Widownia 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam sporo osób które chodzą spać około 22 lub przed dwudziestą drugą. Rano trzeba wstać do pracy. Poza tym konkurencja- w tym czasie jedynka emituje bardzo popularną Sprawę dla Reportera, teraz w TVP Regionalnej dochodzi mecz, który myślę,że znacząco jak na ten kanał podnosi jego oglądalność. Nie wspominam już o TVN-ie i Polsacie. Ja akurat ostatnio oglądałem w tym czasie wyjątkowo TVN i kultową polską komedię "Kiler". W czwartek uczynię myślę podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - oglądalność i tak dalej. A ktoś wie, jak jest w piątki? Może więcej widzów ogląda w piątek po 23:25? Sam nie wiem.

 

Kacper, fan tv - to oceńcie po dwóch odcinkach ten sezon /Rodzinki.pl/ oczywiście. ;)

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu dobry poziom. Najgorzej to chyba było w sezonie 4 i 5. Bez pomysłów wtedy były odcinki.

 

http://www.pomponik.pl/plotki/news-tomasz-lis-wyleci-z-tvp-krytykuja-go-juz-nawet-koledzy-z-pra,nId,1889165- nie wiem, na ile to wiarygodne, ale donoszą, że Lis może wylecieć z TVP. Po tym, jak Daszczyński obiecywał, że programy będą robione przez TVP, a nie firmy zewnętrzne...

 

A tutaj wyniki oglądalności Voice of Poland: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/the-voice-of-poland-zyskal-430-tys-widzow-tvp2-przegrywa-tylko-z-tvn- tak trzymać! Najlepszy program talent-show w Polsce, gdzie się liczy głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do Prokuratora, byłaby wielka szkoda gdyby ten świetny serial nie miał dalszego ciągu. Widać bardzo dobry scenariusz braci Miłoszewskich(Zygmunt to obecnie chyba najlepszy autor kryminałów w Polsce, z nomen omen prokuratorem Szackim), niezłą grę aktorską. Miejmy nadzieję, że TVP nie będzie patrzyła tylko na słupki oglądalności. Z polskich produkcji na porównywalnie dobrym poziomie był tylko serial "Glina".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pomponik.pl/plotki/news-tomasz-lis-wyleci-z-tvp-krytykuja-go-juz-nawet-koledzy-z-pra,nId,1889165- nie wiem, na ile to wiarygodne, ale donoszą, że Lis może wylecieć z TVP. Po tym, jak Daszczyński obiecywał, że programy będą robione przez TVP, a nie firmy zewnętrzne...

Ja bym za bardzo nie wierzył w to, w końcu to napisał serwis plotkarski. Autorzy tego newsa opierają się na tych samych wynikach oglądalności, o których dyskutowaliśmy tutaj tydzień temu. Więc tutaj ekscytacja jest niepotrzebna. Co do obietnic Daszczyńskiego, to tak naprawdę powinny wylecieć także programy Sekielskiego i Pospieszalskiego, bo one też są robione przez firmy zewnętrzne. Ale to się nie stanie. Zastanawia mnie, kogo mają na myśli, mówiąc że w TVP są ludzie którzy mogliby poprowadzić program publicystyczny. W komentarzach już padło nazwisko Pospieszalskiego, ale on jest jeszcze bardziej stronniczy od Lisa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem - serwis plotkarski to nie jest wiarygodne żródło. Sekielski akurat dobre programy tworzy, ale to TVP1. A kto się nadaje do prowadzenia publicystyki w Dwójce? Kiedyś była Czajkowska i Linia specjalna.

 

Prokurator - tu się zgodzę. Dobry był też Instynkt i Paradoks. Nie wiedzieć czemu widownia tych seriali nie docenia. A woli jakieś durnoty "Barwy szczęścia". To teraz się pytam, jakie seriale w Dwójce osiągnęły sukces przez ostatnie 10 lat? /poza "wyjadaczami" M jak miłość/ Nie liczę Barw szczęścia.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/21750822/we-wtorek-tvp2-znow-najlepsza- no proszę. Coraz częściej Dwójka jest liderem dziennej oglądalności. :) To teraz się pytam, jak oceniacie Magazyn Ekspresu Reporterów. Dla mnie - tyle lat emisji i wciąż dobrze się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...