Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Na sygnale to serial fabularyzowany, a nie paradokument. A jeśli nawet, to i tak lepszy niż te z Polsatu.

 

No musieli jakoś rozmawiać. Zmieniali ramówkę przecież. Coś czułem, że tak przesuną, by pokazać obydwa mecze.

 

Ponoć TVP2 będzie pokazywać mecze w fazie grupowej. Jeśli to prawda /i tak czekam na komunikat TVP/ - brawo. Prawdziwy kanał otwarty, w HD.

 

Ciekawe, czy puszczą mecze Polaków w koszykówkę w TVP2. No ale na razie czekam na oficjalne potwierdzenie, że EuroBasket w TVP. Koszykówka chyba jest na liście obowiązkowych wydarzeń sportowych, albo się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie z tymi meczami, bo one są o 19:00 i 21:00. Nasze drużyny najpewniej awansują do fazy grupowej i będą grały przynajmniej wszystkie spotkania fazy grupowej. Oznaczałoby, że dość byłyby zmiany w czw. ramówce i wypadałyby premiery PARANIENORMALNYCH i PROKURATORA (jeśli mecze byłyby o 21:00).

Trochę to nielogiczne się w to pchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możemy zapomnieć o koszykówce. Ale TVP Sport też mam, więc jakoś dam radę. ;)

 

Sport też powinien być ważny. Dwójka powinna pokazywać nie tylko zimowe, ale także właśnie piłkę nożną, tenis, koszykówkę. Jakieś inne sporty pokazywała poza olimpiadą i wymienionymi? Nie przypominam sobie. W 2009 jak był EuroBasket to TVP 2 pokazywała bodaj mecze Polaków i finał.

 

Co do LE - no właśnie. Paranienormalni są jeszcze w niedzielę ,ale Prokurator - może to zaszkodzić. Jeśli ma 10 odcinków, to skończy się w sam raz przed świętami. Ale poczekajmy na oficjalny komunikat. Czekają pewnie na wyniki rewanżów.

 

A dziś kolejny "piłkarski czwartek". Brakowało takich w Dwójce /chodziło mi o dwa mecze w jednym dniu/, nie pamiętam, kiedy ostatnio tak było. Obsada komentatorska bez zmian w stosunku do ubiegłego czwartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to podczas MŚ w Brazylii:) Maciejolek zapomniałeś o LA :) Oczywiście można się cofać do prehistorii TVP2. Były choćby zawody jeździeckie, oczywiście boks(bardzo dużo boksu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ostatnio piłkarski czwartek był tydzień temu :D . Tak na poważnie to po za meczami mistrzostw świata czy Europy to chyba bodaj 2 października 2008 roku, gdy Wisła z Tottenhamem grała (dość wcześno bo początek meczu był chyba o 15.45) a później był mecz Lech-Austria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Potem wiadomo co było z prawami.

 

Ciekawie może być jutro z jakością wieczorem. Obawiam się, że kabarety znów będą w SD, bo w Jedynce Eska Music Awards. Co jest ważniejsze nie wiem - Eska czy kabarety, ale skoro ma TVP jeden wóz HD, to mam prawo się obawiać. W niedzielę też problem - koncert z Katowic a w Jedynce też. Narosło od tych koncertów w TVP na koniec wakacji. ;)

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... szlym-roku - no i bardzo dobrze. Tylko, by były jakieś dobre a nie popłuczyny. W ogóle chciałem zrobić analizę seriali Dwójkowych. Jakie oglądacie, jakie nie.

 

A co do "Na sygnale" - http://www.tvp.info/21397082/ekipa-seri ... -dopalaczy. Brawo! Taki TVN by tego nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród gwiazd, którzy wystąpią w niedzielę z okazji 150-lecia Katowic to m.in.: Feel, Krystyna Prońko, Shakin’ Dudi, Marcin Wyrostek, Ewa Farna, Myslovitz, Kabaret Młodych Panów, POKAHONTAZ, Grubson, 032 Band i Dawid Podsiadło. Koncert poprowadzą Grażyna Torbicka i Krzysztof Respondek. Transmisja na żywo o 20:10 na TVP2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok - akurat dla mnie Na sygnale to świetny serial. I skończmy na tym.

 

Dobór artystów na jutro znakomity. Prowadzenie też zapowiada się dobrze. Polecam. A dzisiaj o 20:10 Świętokrzyska Gala Kabaretowa. ;) Tylko ciekawe, czy w HD /na Jedynce Eska/.

 

Jutro o 08:00 "Pytanie na śniadanie". Jeżeli wierzyć - mają zapowiadać jesienną ramówkę. Po co ja się pytam? Już wszystko wiem. Ale - przydałoby się "PnŚ" w niedzielę - wszystko lepsze niż kolejne powtórki "najlepszych polskich seriali", bo chyba i M jak miłość i Barwy szczęścia można nazwać "kultowymi"...

 

Kacper - w innym wątku wyczytałem, że denerwuje Cię The Voice of Poland. A ja się zapytam - dlaczego? Nic tutaj nie jest denerwującego. A nowa seria zapowiada się wspaniale - świetni jurorzy, nowa prowadząca, wspaniałe głosy. Jeśli nie wierzysz - zapraszam za tydzień o 20:05 przed TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na sygnale"- ceniony serial, nie ma więcej pytań. Choć nie - Jak oglądam "Na sygnale" pytam "Dlaczego Ja??" :D
wislok - akurat dla mnie Na sygnale to świetny serial. I skończmy na tym.

No mnie jakoś też ten serial nie zachwyca.

@maciejolek Przepraszam cię, ale ty jak widzę prawie zawsze zachwalasz te programy dwójki (poza wyjątkami oczywiście), część programów TVP 2 jest niezła, ale ty wychwalasz to często na potęge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie może być jutro z jakością wieczorem. Obawiam się, że kabarety znów będą w SD, bo w Jedynce Eska Music Awards. Co jest ważniejsze nie wiem - Eska czy kabarety, ale skoro ma TVP jeden wóz HD, to mam prawo się obawiać. W niedzielę też problem - koncert z Katowic a w Jedynce też. Narosło od tych koncertów w TVP na koniec wakacji. ;)

 

 

Dzisiejszy koncert z okazji 150-lecia Katowic powinien być w HD bowiem na miejscu są wozy:

 

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... 7657_o.jpg

 

Foto sceny:

 

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... 7400_o.jpg

 

Zdjęcia z wczoraj więc wozy im się cudownie rozmnożyły bo wczorajsze koncerty w HD, wozy HD w Katowicach. Więcej na fanpage'u TVP Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza ''Świętokrzyska Noc Kabaretowa 2015'' była najlepsza od zeszłorocznej. Świetni byli m.in. Marcin Daniec, Ireneusz Krosny, Artur Andrus oraz Kabarety Moralnego Niepokoju, Młodych Panów, Skeczów Męczących i Pod Wyrwigroszem, a spośród skeczy podobały mi się m.in. ten z Rolnikiem, Debatą Szydło-Kopacz, Dańcem dzwoniącym do znanych ludzi i wywiad z artystami Disco Polo.

 

Najciekawszy będzie moim zdaniem dzisiejszy koncert z okazji 150-lecia Katowic w TVP2, gdzie wraz z tym zastanawia mnie jedno: Czy zespół Feel dotrze na koncert ze Szczecina do Katowic?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro koncert z Katowic będzie w HD to ciekawe jak będzie z koncertem "Europa to my" w Jedynce.

No i ciekawe jak będzie z "Wielkim meczem"

 

Wielki mecz musi być w HD bo przecież TVN nie pokaże nic na żywo w SD. Pewnie z ich wozu będą korzystać. Przekaz przecież będzie jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei. Świetna jakość wczorajszych kabaretów. Eska też w HD. Ciekawe, jak oni to zrobili. Nie wiem, gdzie był wóz HD TVP. A może korzystali z innego? Nie wiem. W każdym razie wczorajsza Świętokrzyska GALA Kabaretowa była lepsza od ubiegłorocznej. W ogóle się nie nudziłem. ;) Tylko ta Kurdej-Szatan... - co TVP2 w niej widzi dobrego, że daje ją jak nie do seriali, to do prowadzenia. Byle jej nie wepchnęli do Pytania na śniadanie.

 

Dzisiaj już na bank HD. ;) Oby był to świetny koncert. Feel na pewno dojedzie. ;)

 

fan tv - a Ty jakie pozycje lubisz w Dwójce? Ja ogólnie lubię dobrą rozrywkę, świetne seriale jak Na sygnale, polskie filmy i teleturnieje. Nie lubię tych tasiemców serialowych. Chcę poznać Twoje zdanie. Może je przesadzam z tym, że lubię większość programów Dwójki, ale - w Dwójce jest sporo programów, które lubię.Mogliby jednak te powtórki ograniczyć i zrobić coś z niedzielą wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejolek myślę,że mam prawo wyrazić swoje zdanie. Po drugie cała dyskusja zaczęła się od informacji jaka to Dwójka wspaniała, bo nie nadaje żadnego paradokumentu, co jest po prostu nieprawdą. Po trzecie : rozumiem,że coś Ci się może podobać lub nie,ale tak jak @fan TV myślę,że po prostu przesadzasz. Po czwarte: Budzisz moją sympatię i lubię się trochę z Tobą poprzekomarzać :) Więc nie ma powodu do spinki:) Nie mam nic do Na Sygnale- nawet grała tam moja Martusia, więc za to mają u mnie małego plusika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...