Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I Ciekawe w jakiej jakości został zarejestrowany koncert "My, naród", którego retransmisja jutro.

 

 

Chcę bardzo pochwalić Dwójkę za dzisiejszy koncert. Ściągnęli wszystkie gwiazdy ze Śląska. Bardzo podobało mi się również, że sięgnęli po muzykę, która (tak mi się wydaje) jest generalnie mało popularna w Polsce,za to na Śląsku bardzo, czyli Pokahontaz czy Grubsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kolei. Fanie - ja sobie obejrzę te nowe odcinki Makłowicza, ale z niedosytem, że program aż tak się zepsuł. Teraz w większości to program turystyczny. Cejrowskiego mam już serdecznie dosyć - miliardowa pętla. Kabaretów za dużo - w jesiennej ramówce i tak nie ma dnia bez nich.

 

Wczoraj piękny koncert. Najlepsza chyba Krystyna Prońko. Miło, że wspomnieli o Paktofonice. Bardzo mi się wszystko podobało. No i piękne HD. Powtórki polecam - jutro i pojutrze tak ok. 13:30, chociaż ze środowej mogą uciąć /bo II część trwała ponad godzinę/.

 

A dzisiaj już jesienna ramówka. Obejrzałem Imperium miłości. Po pierwszym odcinku stwierdzam, że szykuje się kolejny hit - wątki miłosne, historyczne... A tak w ogóle teraz to fani tureckich seriali mają - najpierw "1000 i jedna noc" w Jedynce, potem Imperium miłości w Dwójce i znów na Jedynkę, bo Wspaniałe stulecie ;)

 

http://media2.pl/media/127537-TVP2-lami ... =popularne - no proszę. TVP2 odważy się pokazać film o gejowskiej miłości. I za to też wielkie brawa. Chętnie sobie obejrzę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja się strasznie dziwię. TVP raz chce puścić film o homoseksualistach i od razu krzyki że deprawacja, i propagowanie demoralizujących treści. Natomiast codziennie kilka stacji przez prawie cały dzień oferuje nam kłamliwe seriale o policji, idiotyczne doku-soapy w których również są rzeczy niemoralne, albo jakiegoś gościa który grał kiedyś w serialu pełniącym rolę narzędzia propagandowego władz, a teraz jest jakimś tam nieudolnym detektywem (choć pewnie normalnie to by się wstydził już występować w TV). I jakoś nikomu nie chce się napisać, że to jest propagowanie głupoty i kłamstwa. A to przecież jest grzech. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Płynące wieżowce" to Polska produkcja, niektórzy piszą, że dość średnia. Mimo to, zamierzam obejrzeć. Wreszcie coś ciekawego w tej telewizji publicznej, na głównych kanałach. Oby tak dalej. A konserwatyści swoje skargi niech sobie zachowają dla siebie. TVP jest dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie bardzo lubię Dwójkę za polskie kino które nie jest takie typowo komercyjne. Ci którzy tak krytykuja nie będa tego typu filmów oglądać. Lubią pewnie co najwyżej "Świat według Kiepskich", ale innym też nie dadzą. Dopiero szum się rozpocznie jak Dwójka pokaże "W imię..." z Andrzejem Chyrą które obecnie jest emitowane w Canal+. Nie wiem ile w tym prawdy, ale ktoś gdzieś w komentarzach pisał, że ma się w październiku pojawić. To o księdzu który się zakochał w młodym chłopaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipo - w linku też jest, że w październiku. Wtedy będzie szum, także i tutaj.

 

Nie wiem co w tym złego. Pasowałoby też zrobić w Dwójce coś jakieś wprowadzenie do filmu, coś jak kiedyś.

 

Niech sobie ci, co nie chcą oglądać nie oglądają, a ja sobie obejrzę i dam ocenę. Akurat po "Prokuratorze" będzie leciał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat, Bujakiewicz, Kryszak, Dudek, Piaseczny, Szpak w nowym sezonie "Paranienormalni Tonight" TVP2. Emisje w czwartki o godz. 20:40 (od 3 września 2015 roku). Więcej tutaj ---> http://media2.pl/media/127627-Gortat-Bu ... -TVP2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...