Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak komentarze na Wirtualnych Mediach miały w sobie prawdę, że chodziło o stołek i że ta pani zaraz pójdzie na macierzyński. Wybór między nimi dwoma to jak pomiędzy dżumą, a [beep]ą.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duet Jacek Laskowski i Andrzej Juskowiak skomentuje mecz Sporting L.-Legia.Obaj panowie są w Lizbonie,podobnie jak Jacek Kurowski.

II połowę ze studia z Warszawy komentuje Sławomir Kwiatkowski.

UPDATE:Kwiatkowski zapowiedział,że wracamy do komentatorów z Lizbonyal,ale tak nie jest.

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Koncepcja do bani, tzn. pytania z poziomu podstawówki, jakoś luźno związane z prezentowanym materiałem i w ogóle dlaczego oparty tylko na materiałach TV?? Do tego idiotycznie zachowujący się Rozmus.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to Pospieszalski zaprasza takich wyrazistych gości od wielu lat (jeszcze za czasów pierwszej wersji "Warto rozmawiać" w Dwójce), więc to nie jest tylko kwestia takich albo innych władz telewizji. Braun był gościem programu Pospieszalskiego także wtedy, gdy emitowano go w TVP Info.

 

Pozostając przy Braunie: w poniedziałek Jedynka wyemituje dokument jego autorstwa "Eugenika. W imię postępu": http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp1-w-poniedzialek-pokaze-film-eugenika-grzegorza-brauna

 

Początkowo film miał być wyemitowany około 00:45 (przy czym to musiało być zmienione po wydrukowaniu w przewodnikach telewizyjnych ramówki na 3 października, bo tam widnieje inny dokument), jednak prawdopodobnie zostanie on pokazany o 20:30, zamiast teleturnieju "Ja to znam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo film miał być wyemitowany około 00:45 (przy czym to musiało być zmienione po wydrukowaniu w przewodnikach telewizyjnych ramówki na 3 października, bo tam widnieje inny dokument), jednak prawdopodobnie zostanie on pokazany o 20:30, zamiast teleturnieju "Ja to znam".

Czyżby oglądalność "Ja to znam!" nie zadowoliła prezesa Kurskiego i ten teleturniej ze scenografią rodem z końcówki tamtego stulecia wylatuje z anteny? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie dla wp.pl Marcin Wolski powiedział, że myśli o powrocie ''Szopki Noworocznej'' w której jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to najprawdopodobniej ''Szopka Noworoczna'' wróci po 6 latach przerwy do TVP1 w Sylwestra 2016/2017. Nowa ''Szopka Noworoczna'' miałaby być nawiązaniem do satyrycznego DTV Jacka Fedorowicza, w której także będą satyryczne piosenki.

 

Cały wywiad z Marcinem Wolskim znajdziecie tutaj:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Marcin-Wolski-dla-WP-Mam-z-Wiadomosciami-TVP-jeden-klopot-Powtarzaja-nasze-dowcipy-ale-juz-niesmiesznie,wid,18531138,wiadomosc.html

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frontowiec, dałeś chyba zły link, bo nie działa, za to znalazłem działający: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Marcin-Wolski-dla-WP-Mam-z-Wiadomosciami-TVP-jeden-klopot-Powtarzaja-nasze-dowcipy-ale-juz-niesmiesznie,wid,18531138,wiadomosc.html

 

Powrotu "Szopki Noworocznej" to ja się spodziewałem od momentu, w którym Wolski objął stanowisko dyrektora drugiego programu TVP. Konwencja nawet dobra, choć jeśli Wolski chce robić coś a'la Dziennik Fedorowicza, to powinien zaangażować samego Fedorowicza, jako twórcę tego stylu. W sumie to koncepcja szopki animowanej, która też pojawia się w wywiadzie, nie jest nowa. Pamiętam, że Szopka 2005/06 była w taki sposób wykonana, jej akcja miała miejsce w salonie gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...