Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@wislok:

1. Możliwe. Ale to nie jest jego firma, co jest bardzo wygodne w kontrowersyjnych sprawach.

 

2. Przecież już ci pisałem, że chodzi mi głównie o teorie spiskowe w sprawie Smoleńska. Przedstawianie teorii jako faktów. Właściwie ten człowiek skupia się głównie na propagandowym urabianiu widzów swoimi teoriami. Np. odcinek z ankietą nt. byłego prezydenta i służb. I potem to wypieranie się, że on za nią nie odpowiada. Nie mam czasu na dokładne analizy. Zresztą nie pamiętam już tak dokładnie tych odcinków, a ich nie nagrywałem.

 

Kwestia umowy. Pospieszalski jest niewiarygodny, wszędzie widzi spiski, więc nie wierzyłbym tak w to, co mówi.

 

3. Ceni się to sobie wynegocjował odpowiednie warunki. TVP na nie przystała, bo liczyli na oglądalność. I nie pomylili się, co pokazują badania. I w obecnej sytuacji finansowej muszą też dbać o atrakcyjność swoich anten. Prime-time jest cenny i zarezerwowany dla najlepszych. Program Pospieszalskiego ma gorszy potencjał, dlatego ma gorszą antenę i czas. Ale widać, że chcą powiększyć atrakcyjność TVP Info - oglądalność ciągle wzrasta. Ty patrzysz na to bardzo wybiórczo. Zresztą nie znamy wszystkich zależności.

 

Preferencje widzów mnie nie interesują. TVP ma obowiązek dbać o atrakcyjność wszystkich swoich kanałów, nie tylko TVP1 i TVP2.

 

Moim zdaniem, Pospieszalski by dawno wyleciał z TVP, gdyby nie polityczne przymusy zarządu. Boją się zarzutów opozycji o brak pluralizmu.

 

4. O ile pamiętam, to jakieś wyssane z palca dane z serwisu typu demotywatory. Jeśli się mylę, to podaj źródło tych badań i przedstaw ich wiarygodność. Lubisz wierzyć w taką propagandę bo ci pastje do poglądów. Właściwie chyba nikt profesjonalnie nie robił badań tego typu. Dlatego prawa strona postanowiła to wykorzystać, zaszczepiając w sieci swoją propagandę. I udało się, bo dużo osób w te dane uwierzyła. Komu dzisiaj chce to się sprawdzać? Ja sprawdziłem, i wyszła mi średnia ok. 40 min. na niekorzyść Dudy. Co jest do przyjęcia. W dwadzieścia kilka minut Dudy nigdy nie uwierzę. Jedna jego konferencja zajmowała więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwadzieścia kilka minut Dudy nigdy nie uwierzę. Jedna jego konferencja zajmowała więcej czasu.

Tu nie chodzi o konferencje gdzieś z terenu (sejm, plener itp.) - tylko o czas antenowy ze studia.

Poza tym nie wiem, po co robicie "zamieszanie wokół dwóch panów" z "anteny". To bardzo "niesportowe"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdę do pkt 2. Nic nie trzeba nagrywać, program Jana Pospieszalskiego jest dostępny na stronach TVP. O Smoleńsku się dyskutuje, oglądam przecież programy i są eksperci, którzy przedstawiają swój punkt widzenia odmienny jak np. tutaj http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/ ... 4/17856864 . Krytykę Macierewicza w tym programie wypowiadał nieraz chociażby redaktor Andrzej Stankiewicz. Jednak nie chcesz tego widzieć. Ten program przed wyborami- moim zdaniem tutaj nie wszystko spełniało standardy, których zazwyczaj są w programie Jana Pospieszalskiego.

Sonda- nie manipuluj . Pospieszalski nie powiedział,że nie odpowiada za ankietę,a że nie jest ona objęta umową : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ja ... enariuszem. Zawsze b. Prezydent może pozwać Jana Pospieszalskiego czy przede wszystkim autora książki Wojciecha Sumlińskiego do sądu. Dlaczego tego nie robi?? To już na marginesie.

3. Oglądalność programu Lisa ciągnie poprzedzające "M Jak Miłość". Od kiedy TVP przejmuje się opinią opozycji??

Poza tym Pospieszalski przynajmniej nie wciąga do rozgrywek politycznych rodzin polityków cytując fałszywe konta.

4. Papier wszystko przyjmie, pokaż te wyliczenia i ich źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla innych z kolei to Lis jest wzorem nieobiektywnego i niepoważnego dziennikarza, który nie powinien istnieć w TVP. Mi nie przeszkadza ani jeden, ani drugi.

Mi też nie i na szczęście (jak dobrze pójdzie) obaj Panowie zamienia się miejscami.

Pospieszalski prime time a Lis na TVP Info po 23.

I zobaczymy czy ta opinia o traktowaniu obu panów po równo będzie dalej aktualna, albo że większemu należy się więcej?

 

Myślisz, że tak będzie? Wątpię, by kontrakt z Lisem pozwalał na coś takiego.

 

Chociaż ciekawym pomysłem byłoby zastąpić oba programy jednym - z dwoma prowadzącymi, każdy zaprasza swoich gości. Na pewno skończyłyby się akcje typu "przez pół roku rozmawiamy tylko o pedofilii wśród księży".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tutaj ocenić dyrektora telewizyjnej ''Jedynki'' Piotra Radziszewskiego, który moim zdaniem jest jednym z najgorszych dyrektorów w historii TVP. Zdjął z emisji m.in. ''Kawę czy Herbatę?'', ''Wieczorynkę'', serial ''Plebania'' czy poranne pasmo dla dzieci i młodzieży, zatrudnił swoich przyjaciół-byłych dziennikarzy TVN-u m.in. Beatę Tadle, Tomasza Sekielskiego czy Romana Młodkowskiego, zaangażował Piotra Kraśkę do roli szefa ''Wiadomości'' oraz wprowadził także najgorsze produkcje takie jak m.in. paradokument ''Uwikłani'' z kwiatem polskich celebrytów jak m.in. Mucha, Frycz czy Bosak, seriale ''Wszystko przed nami'', ''Galeria'' czy ''Strażacy'' oraz programy takie jak ''Rewia Gwiazd''.

 

Poza tym Piotr Radziszewski ma słaby pomysł na ramówkę - mam tutaj na myśli pasmo poranne od poniedziałku do piątku, w którym po zdjęciu ''Poranka TVP Info'' w chwili obecnej są emitowane 3x Telezakupy, powtórki serialu ''Klan'' i ''Ranczo'' oraz powtórki filmów dokumentalnych z poprzedniego dnia.

 

Jedynym plusem jest tylko i wyłącznie powrót do TVP Agaty Młynarskiej i Bogusława Wołoszańskiego oraz program ''Rolnik szuka żony''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tutaj ocenić dyrektora telewizyjnej ''Jedynki'' Piotra Radziszewskiego, który moim zdaniem jest jednym z najgorszych dyrektorów w historii TVP. [...] zatrudnił [...] czy własną żonę Iwonę (obecnie prowadzi ''Pytanie na śniadanie'' w TVP2 i pracuje przy portalu tvp.info).

Iwona Radziszewska pracowała w TVP1 zanim dyrektorem został Piotr Radziszewski. I co ważne sama zrezygnowała z pracy w tym samym kanale jak jej mąż został dyrektorem.

wprowadził najgorszą wycinankową oprawę graficzną

To też nie jest zasługą Piotra Radziszewskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patologia pelna geba. Brak lm i superpucharu europy w otwartej telewizji. Nastepne MS bez TVP. Nie maja kasy? Niech przestana krecic te durne serialiki i niech wezma sie za kadre bo chyba im za duzo placa. Dlaczego abonament jest obowiazkowy? Nie widzi mi sie placenie go za kolejne sezony m jak milosc czy o mnie sie nie martw the voice of poalnd itd. Polska chory kraj. Chcesz ogladac futbol? Bul 100zl na miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretensje to trzeba miec do ITI a nie TVP! Mają otwarty kanał i nic nie beda pokazywać!

To nie jest tania zabawka, nie ma polskich klubów, więc nie wiem dlaczego TVP miałaby na to bulić kasę? Komercyjne napychanie kabzy...

Choć nie lubię TVP to jednak nie uważam, że nalezy TVP ganić za to...

To jest tez głupota właścicieli praw- logika wskazuje, że SUPERPUCHAR kończy sezon rozgrywek a wg nich ZACZYNA sezon rozgrywek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patologia pelna geba. Brak lm i superpucharu europy w otwartej telewizji. Nastepne MS bez TVP. Nie maja kasy? Niech przestana krecic te durne serialiki i niech wezma sie za kadre bo chyba im za duzo placa. Dlaczego abonament jest obowiazkowy? Nie widzi mi sie placenie go za kolejne sezony m jak milosc czy o mnie sie nie martw the voice of poalnd itd. Polska chory kraj. Chcesz ogladac futbol? Bul 100zl na miesiac.

Raz - MŚ będą na TVP. Dwa - w większości krajów za sport musisz dodatkowo płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patologia pelna geba. Brak lm i superpucharu europy w otwartej telewizji. Nastepne MS bez TVP. Nie maja kasy? Niech przestana krecic te durne serialiki i niech wezma sie za kadre bo chyba im za duzo placa. Dlaczego abonament jest obowiazkowy? Nie widzi mi sie placenie go za kolejne sezony m jak milosc czy o mnie sie nie martw the voice of poalnd itd. Polska chory kraj. Chcesz ogladac futbol? Bul 100zl na miesiac.

Raz - MŚ będą na TVP. Dwa - w większości krajów za sport musisz dodatkowo płacić.

Np. w Niemczech,Czechach itd. Rozmawiajmy poważnie. No cóż- stała się rzecz niedobra,ale jak chcą podcinać gałąź na której siedzą to ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym Piotr Radziszewski ma słaby pomysł na ramówkę - mam tutaj na myśli pasmo poranne od poniedziałku do piątku, w którym po zdjęciu ''Poranka TVP Info'' w chwili obecnej są emitowane 3x Telezakupy, powtórki serialu ''Klan'' i ''Ranczo'' oraz powtórki filmów dokumentalnych z poprzedniego dnia.

Akurat to Rancza nie pokazują rano, tylko o 18:30, ale tylko do czwartku. Od 2 miesięcy pokazywali po kolei od 5 serii, ale 9 już nie pokażą. Ciekawe dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 planuje nakręcić serial o Violetcie Villas. W serialu mają wystąpić się m.in. Margaret (młoda Violetta Villas), Katarzyna Figura (dorosła Violetta Villas) i Joanna Moro (Anna German). Serial ma wyreżyserować Paweł Chmielewski - reżyser ''Klanu'' i ''Pierwszej miłości''. Premiera w 2017 roku:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... tty-villas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 planuje nakręcić serial o Violetcie Villas. W serialu mają wystąpić się m.in. Margaret (młoda Violetta Villas), Katarzyna Figura (dorosła Violetta Villas) i Joanna Moro (Anna German). Serial ma wyreżyserować Paweł Chmielewski - reżyser ''Klanu'' i ''Pierwszej miłości''. Premiera w 2017 roku:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... tty-villas

Projekt wydaje się ciekawy, szkoda że premiera dopiero za 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! To nie jest film polski, choć zrealizowany w Polsce z polskimi aktorami. Dla mnie jest to film niemiecki, bo główni twórcy (reżyser, zdjęcia, scenariusz, główny producent) są Niemcami.

To tak jakby uważać "Listę Schindlera" za film polski.

A sam film "Biegnij, chłopcze, biegnij" ma różne opinie. Zabrakło jednak parę elementów, aby film oglądało się dobrze. To raczej taka praca szkolna odrobiona na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...