Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądajcie Rolnik Szuka Żony :)

Aż załuje, że nie złożyłem CV i listu do tej Pani ;p niby jestem młodszy, ale chętnie bym tam poszedł :) A nie złożyłem bo spaliłbym się ze wstydu chyba ;p nie chce mieć dużego fejmu ;D

 

To jest komercja, to jest oglądalność. Cała wieś tylko mówi o bohaterach z serialu Rolnik Szuka żony, a starzy dziadkowie mówią, że to jest ustawione i że gotowe teksty mają :D Lecz i tak każdy na wsi ogląda Rolnika :)

 

To jest niezłe przyznam szczerze :D Pośmiać się można nieźle :) Dla mnie jeden z lepszych paradokumentów w historii polskiej TV, lepsze od Detektywów, dlaczego Ja, Pamiętników z Wakacji, czy Szpitala :)

Edytowane przez stronniczy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam inaczej, takie debaty powinny być emitowane. Jeśli merytorycznie będzie to na takim poziomie jak debata o referendum, to naprawdę dobrze się to będzie oglądać. Poza tym TVP niejako misyjnie ma obowiązek poruszać takie tematy, a debata jest dobrym pomysłem na zaprezentowanie różnych stanowisk.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, 30 października o godz. 21:20 zostanie wyemitowany film polski ''Bilet na księżyc'' z ostatnią rolą Anny Przybylskiej a nazajutrz, 31 października o godz. 21:25 zostanie wyemitowana komedia Juliusza Machulskiego pt. ''AmbaSSada''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRRiT opublikowała ciekawą analizę kampanii prezydenckiej w głównych wydaniach informacyjnych polskich kanałów.

 

Wynika z niej, że szczególnie w II turze różnice w czasie prezentowaniu obu kandydatów były minimalne. A TVP1 była na drugim miejscu w bezstronnym przekazie.

 

To się całkowicie kłóci z tym, co wypowiadali tu niektórzy. Że Telewizja Publiczna jest stronnicza i niesprawiedliwa. Widać też, że internetowe prawdy objawione nie zawsze są wiarygodne. Ludzie w sieci manipulują i uprawiają propagandę większą niż niektóre telewizje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, mam, pewnie chodzi o to: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polsat-news-najbardziej-bezstronny-podczas-kampanii-prezydenckiej-tv-trwam-najmniej

 

Swoją drogą to w tej ostatniej tabeli, "Ekspozycja kandydatów na urząd prezydenta w audycjach publicystycznych w telewizji publicznej.", Komorowski ma w I turze 00:00:00. Czy to dlatego że nie uczestniczył w pierwszej debacie?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRRiT nie jest nieomylna i bezstronna. Robią takie raporty, jakie aktualnie im odpowiadają i utrzymują przy stołkach. Podzielam opinie, że PN był najbardziej "sprawiedliwy", bo zaprezentował sylwetki wszystkich kandydatów, ale przy rozmowie z nimi - szczególnie Pan Gugała - jednemu kłaniał się nisko, a drugim chciał chyba wytrzeć podłogę. To samo tyczy się TVP 1 i w zasadzie każdej innej. TVN, Republika, Trwam nawet nie pokazywały wszystkich kandydatów, nie mówiąc już o rozmowie z nimi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...