Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No teraz tak jest. Ale kiedyś to oni sami sobie realizowali (a właściwie ich firma - córka) i jakość była jak się należy. A tak szczerze mówiąc to przeciętnego widza nie obchodzi kto realizuje mecz. Ważne jest to co widzi, a dziś to co nam serwuje TVP to po prostu wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pokaże. Zawsze Jedynka pokazywała zaprzysiężenia prezydentów.

Nie ten Prezydent co miał być to po co pokazywać?? :lol: A tak poważnie to nie widzę sensu dublowania, przecież na pewno będą pokazywać w TVP INFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widziałem, studio w HD, mecz w SD? Ostatnio pochwaliłem TVP, że u nas to już inny poziom niż w Bośni, a tu najpierw tragiczna jakość z Białegostoku, a teraz mecz chyba realizowany też przez lokalny ośrodek w Poznaniu. Wóz transmisyjny HD pojechał, żeby pokazać Szpakowskiego w HD, a na sam mecz kamer HD zabrakło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to nie widzę sensu dublowania, przecież na pewno będą pokazywać w TVP INFO.

 

TVP Info pokaże wszystko wraz z rozmowami w studiu zapewne, oraz z tłumaczeniem dla niesłyszących, a Jedynka da sam konkret, czyli transmisję z Sejmu, bez pasków. Nie jestem pewien czy przejęcie zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi odbędzie się tego samego dnia, czy będzie wplecione w obchody 15 sierpnia. W przypadku tej pierwszej możliwości to nie wiadomo czy TVP1 to pokaże, bo to też zależy od pory. Gdyby było to podczas Święta Wojska Polskiego, jak 5 lat temu, to i tak transmisja będzie w Jedynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Już 2 sierpnia 2015 roku rozpoczyna się 72. Tour de Pologne, jeden z najważniejszych wyścigów kolarskich. Na starcie stanie mistrz świata Michał Kwiatkowski. Transmisje w TVP1, TVP Sport, w internecie oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream. Kronika wyścigu - codziennie ok. godz. 20:05 w Jedynce. Będą także relacje z Mini Tour de Pologne, powtórki etapów w TVP Sport a także specjalny program poranny "Kulisy Tour de Pologne". TVP Sport będzie relacjonować także starty z poszczególnych odcinków. Wszystkie informacje o wyścigu, a także transmisje i dodatkowe materiały wideo będzie można znaleźć na stronie sport.tvp.pl

 

Telewizja Polska jest producentem sygnału międzynarodowego z Tour de Pologne. Będą z niego korzystać wszystkie zagraniczne stacje, które pokażą wyścig. W produkcję będzie zaangażowanych około 110 osób. Tour de Pologne komentować będą: Piotr Sobczyński i Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski. Reporterami będą: Sebastian Parfjanowicz i Bogusław Solecki oraz Paulina Chylewska (starty)"

 

Dane ze strony media2.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj Odliczanie do ESKA MUSIC AWARDS 2015 w Szczecinku. Transmisja na żywo od 21:30 na TVP1. Wystąpią: Donatan & Cleo, Kalwi & Remi, Patrycja Markowska, Feel, Margaret, Mezo & Kasia Wilk, Red Lips, NPWM, Kombii, Video, Kasia Popowska, Sound'n'Grace, Patryk Kumór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert był bezpłatny. To było Odliczanie do gali EMA 2015 w Szczecinku. Tych co wymieniłeś to są znani z YouTube, Eska TV. Wiele razy byli transmitowani w telewizji na żywo w poprzednich koncertach. Jak oceniacie wczorajszy koncert? Dla mnie najlepsi byli Kalwi & Remi. Rozgrzali publiczność ;-) Koncert nie był podzielony na 2 części. 1 godz. i 40 min. bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wóz transmisyjny hd tvp nie dojechał.Informacja z internetu.

Telewizja Polska ma obecnie 15 wozów transmisyjnych obsługujących kamery SD i jeden wóz HD, pozwalający na pracę z 14 kamerami HD.

Druga sprawa to tvp ma bardzo mało kamer hd.Przykładowo jeśli jednoczenie na kanale tvp 1 hd i tvp 2 hd są programy na żywo czyli wielki konkurs o europie a na tvp 2 hd program Tomasz Lis na żywo to ten drugi program zawsze jest w sd,Czyli powodem jest brak kamer hd.

Program pytanie na śniadanie też jest w sd, ani grama hd. TVP kamery sd powinna oddać już do muzeum.

Gdyby wszystkie programy były rejestrowane przy pomocy kamer hd sony kupionych na euro to jakość obrazu będzie wzorowa.Rozwiązanie problemu jest proste kupić więcej kamer hd sony.

http://www.ves.pl/news/148/240/Studio-E ... w-TVP.html

http://euro2012.tvp.pl/7609156/glowne-s ... vp-na-euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się domyślałem w czym rzecz tylko dlaczego jest tak źle w tym temacie?

Nie przepadam za TVN ale trzeba im oddać że wszelkie kanały (a jest ich całkiem sporo) idą w HD. Nawet pierwsze, lepsze transmisje z terenu są w jakości HD ( w wypadku np.TVN24)

W świetle tego trzeba pomysły wprowadzenia TVP Info HD uznać za jakiś absurdalny żart. Już sobie to wyobrażam - jedna kamera w studio HD i 100% materiałów z terenu w jakości SD.

Boshe mój, jeden wóz transmisyjny HD w tak potężnej telewizji. Za co MY płacimy?

 

Może to jest przyczyną tej absurdalnej sytuacji:

Zatrudniająca aż 3632 pracowników telewizja publiczna musiała jednak na wynagrodzenia przeznaczyć znacznie więcej pieniędzy, niż jej konkurenci - Polsat (862 osoby) i TVN (1532).

 

Zamiast na sprzęt wszystkie pieniądze idą na płace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...