Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w programie ''Świat Się Kręci'' związku z Prima Aprilisem sparodiowano debatę polityczną, wśród której wystąpili sparodiowani Prezydent RP Bronisław Komorowski, Andrzej Duda (w roli Andrzeja Dudy wystąpił znany ze ''Świata Według Kiepskich'' aktor Krzysztof Dracz) i Magdalena Ogórek z ''opiekunem'' Leszkiem Millerem.

 

Także dzisiaj w programie ''Gościem Dnia'' była prowadząca programu ''Rolnik szuka żony''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Telezakupy'' o poranku to dla mnie też jest zdecydowanie lekka przesada. Według mnie powinni powrócić do ''Kawy czy herbaty?'' albo dalej retransmitować ''Poranek TVP Info''.

 

Dla mnie to obecne władze ''Jedynki'' nie potrafią zagospodarować porannego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku nie będzie już w TVP 1 programu TVP Info, ale będą 3 bloki telezakupów, które łącznie trwają ponad godzinę.

Właściwie rano to będzie ramówka telezakupów przerywana innymi programami. :lol2:

To już od tej środy /1.04/ leci.

Aha, no nie zauważyłem, jak czytałem program tv to zauważyłem dopiero to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 maja o godz. 20:25 będzie emitowany ''Wielki Test z Matury'' a 5 maja o godz. 20:25 ''Wybory Prezydenckie 2015. Debata kandydatów'' i o godz. 23:45 film ''Mad Max''!.

 

W piątek, 8 maja o godz. 20:25 w miejsce ''Talianki'' wejdzie kanadyjski serial ''Aminata - siła miłości'' a o godz. 21:20 premiera filmu Agnieszki Holland ''W Ciemności''!.

 

W niedzielę, 10 maja o godz. 20:55 ''Wieczór Wyborczy''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie, że wczoraj TVP 1 pokazała film ''80 milionów'', ale to oznaczenie od lat 12 to mocno zaniżone, bardzo dużo tam przekleństw, ciekawe co na to KRRiT?

W TVP 1 był o 21:20, a w TVP Kultura ma być już o 17:55, do tej pory na antenach Canal+ i TV Puls ten film był od lat 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką ścieżkę dźwiękową wybrać, aby nie słyszeć podczas końcówki kolejnego odcinka "Strażaków" na napisach końcowych lektora z autopromocją? Chcę tylko delektować się muzyką Michała Lorenca i nic więcej. Wybierałem wszystkie dostępne trzy ścieżki dźwiękowe i na każdej jest to samo. Czy mój dekoder uległ awarii?

Próbowałem posłuchać końcówki odcinka na TVP HD, ale tam jest ta sama sytuacja. Co mam ustawić w dekoderze, aby było dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...