Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Belzebiusz, akurat starałem się zrobić screeny w tym samym czasie. Właśnie zauważyłem, że kiedy są transmisje sportowe, Teleexpress jest krótszy, nadawany w przerwie, to jest lepsza jakość, natomiast nadawany normalnie i jakość - przynajmniej czołówki jest gorsza, bo jest nadawany jakby z innej reżyserki, starej. Przypatrzcie się o 17 bezpośrednio w tv, że na literach ee prążkuje, faluje, a na początku nadawania 7 lutego czerwone tło było czyste i nie było tych zakłóceń. Jak ktoś ma Smart TV to niech sobie odtworzy program z vod z 7 i 28 lutego, które wyglądają tak samo i jakiś z marca. Widać różnicę

 

nPddmH8m.jpg

TnfW8Zxm.jpg

d5EDfhHm.jpg

Napis na pierwszym i trzecim jest na tej samej wysokości, 2 - najlepszy jakościowo inaczej, niżej, a logo jest wszędzie tak samo. Tak samo na 1 i 3 ten niebieski pasek nie dochodzi do krawędzi ekranu, na 2 jest z prawej i lewej dalej do końca ekranu. Wygląda to tak jakby 1 i 3 był z tego samego systemu emisji, a 2 z innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603:

Raczej nie. Takimi optymistami na pewno nie są. Ale w tym czasie (i za tę cenę praw), co najmniej powyżej 1 mln.

 

@Be89:

Tak, na pewno mają pieniądze, żeby kupować seriale równolegle albo tuż po premierze US. Bo abonament rtv wszyscy płacą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na pewno mają pieniądze, żeby kupować seriale równolegle albo tuż po premierze US. Bo abonament rtv wszyscy płacą :roll:

 

W Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej nie ma abonamentu RTV ani żadnego odpowiednika, a mimo to są emitowane filmy i seriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Jest za to potężny rynek wewnętrzny, który jest w stanie wiele utrzymać i produkować. Kanały typu ABC mają też zyski z innej działalności. No i jest masa reklam. W Polsce to nie przejdzie. Realia US do tych PL są nieporównywalne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Gdzie jest świetnie? I z czego jestem niby zadowolony? Chodzi ci o wątek z MUX-8 i konkurs na operatora? To jest zupełnie inna sprawa.

 

EDIT:

A już łapię do czego pijesz. ;) Chodzi o wątek TVN'u, w którym napisałem że "jestem z życia zadowolony". Przeczytaj go jeszcze raz w całości i go zrozum (szczególnie zdanie "pomimo tego, w Polsce jest jeszcze sporo do zrobienia" :roll: ). No i, jak to się ma do tego tematu? Mam być niezadowolony, bo sytuacja TVP jest nietęga? W takim razie nie mam prawa nigdy być szczęśliwy, bo ciągle będzie coś zgrzytało. To pierwsza sprawa. A druga: Co mnie ma obchodzić TVP? Jest mi do szczęścia potrzebna, czy jak? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest serial dla widowni TVP1 - kiedy oni wreszcie zrozumieją? Przejechali się na Homeland, Żywych Trupach itp.

To nie ta grupa wiekowa...

Na żywych trupach? Wyemitowali już 4 sezony, 5 który emitują teraz w USA i w Polsce na FOX raczej już we wrześniu w TVP 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest serial dla widowni TVP1 - kiedy oni wreszcie zrozumieją? Przejechali się na Homeland, Żywych Trupach itp.

To nie ta grupa wiekowa...

No, nie wiem. Podobno serial ma lepszą widownię w ogólnej grupie widzów, niż w komercyjnej. ;)

 

 

No to chyba logiczne, że w większej grupie nie będzie miał mniejszą widownię niż w mniejszej grupie chyba, że porównujesz udziały. Poza tym nie zapominajmy, że grupa 16-49 nie obejmuje osób w wieku do 16 lat a myslę, że właśnie tu jest grono widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...