Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie bo w 2008 r. wygrał Kubica. Nie rozumiem co ma być śmiesznego- przecież to nagroda za dokonania za rok 2014,a te Kamila są niepodważalne. Jeśli Kamil nic nie wygra może nawet nominacji na rok 2015 nie otrzymać. Jednak warto patrzeć na okoliczności- Kamil jest po nieplanowanej przerwie i trzeba brać to pod uwagę,a nie tylko wymagać i wymagać.. Natomiast Kruczek się cieszy dużym zaufaniem i wątpliwe by ktokolwiek pomyślał o jego dymisji. To jest zresztą patologia zmieniąc trenera po jednym niepowodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoch pewnie prowadził od początku, ale zawsze podaje się że faworyt przegrywa, bo jego zwolenników, których jest najwięcej, chwytają za telefony i nabijają kasę. W TZG i innych programach ostatnio jest tak samo, a na końcu oczywiście ta osoba wygrywa. Wlazły, owszem zdobył MŚ, ale to była drużyna i dziwnie że był tak wysoko. Bródka dopiero piąty? Bez jaj. To był jeden z najwspanialszych sukcesów i zwłaszcza jego okoliczności są niezapomniane. W ogóle podawanie wyników w trakcie trwania głosowania jest niedopuszczalne. Wyobraźcie sobie, że w trakcie normalnych wyborów PKW podaje co kilka godzin procentowe wyniki poszczególnych partii. Przecież byłoby to uznane za skandal, przekręt i wszyscy by to zaskarżyli. Nie można tego robić, bo ta wiedza ma przeważający wpływ na końcowe wyniki. W dodatku w relacji "na żywo" na stronie PS piszą, że Babiarz i Kurzajewski podali końcowe wyniki 30 sekund po skończeniu głosowania. Szybko liczą. Czyli widać, że sprawa z wygraną Stocha była przesądzona, a Wlazłego ustawili jako sztucznego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co ma być śmiesznego- przecież to nagroda za dokonania za rok 2014,a te Kamila są niepodważalne.

No właśnie za cały rok. Pierwsza część była rewelacyjna a druga nie wiadomo jaka. I tu przypomnę moją teorię spiskową :lol: Gdyby Stoch nie był w formie i zajmował miejsca 10-20 to jego notowania w tym konkursie mocno by spadły. Ludzie bardziej pamiętają ostatnie zdarzenia niż wcześniejsze. Notowania Krucza też by spadły. No ale na szczęście przytrafiła się kontuzja, machnięto raz dwa operację i jest usprawiedliwienie :D

Podpowiedzi dla prowadzących

https://www.facebook.com/cezarygutowski ... 79/?type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś poważny?? chyba nie. Ludzie nie mają aż tak słabej pamięci by nie pamiętać dwóch złotych medali i Kryształowej Kuli, zwłaszcza jak dziennikarze dużo robili sporo by o tym nie zapomnieli. Rozumiem,że w twoim mniemaniu Stoch nie powinien wygrać, trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle dali tego Szczęsnego do współkomentowania. Osobiście wolałbym, żeby komentował sam Snopek.

Szkoda,że nie było Rudzińskiego.

Nie rozumiem co ma być śmiesznego- przecież to nagroda za dokonania za rok 2014,a te Kamila są niepodważalne.

No właśnie za cały rok. Pierwsza część była rewelacyjna a druga nie wiadomo jaka. I tu przypomnę moją teorię spiskową :lol: Gdyby Stoch nie był w formie i zajmował miejsca 10-20 to jego notowania w tym konkursie mocno by spadły. Ludzie bardziej pamiętają ostatnie zdarzenia niż wcześniejsze. Notowania Krucza też by spadły. No ale na szczęście przytrafiła się kontuzja, machnięto raz dwa operację i jest usprawiedliwienie :D

Podpowiedzi dla prowadzących

https://www.facebook.com/cezarygutowski ... 79/?type=1

Takie wymysły się nadają do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole jakąś farsą jest nagroda odkrycie roku.

Dali ją człowiekowi o którym się dowiedziałem w momencie wręczania nagrody. Trochę to słabe

No to może to problem jest po twojej stronie?? Każdy kto śledził MŚ w siatkówce nie ma wątpliwości co do słuszności tego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie bo w 2008 r. wygrał Kubica. Nie rozumiem co ma być śmiesznego- przecież to nagroda za dokonania za rok 2014,a te Kamila są niepodważalne.

Również nie widzę żadnych kontrowersji.

 

Zasłużone zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po kilkumiesięcznej przerwie obejrzałem program ''Jaka to melodia?'' i byłem zaszokowany tym, skąd Robert Janowski zatrudnia takich solistów jak m.in. Modesta Pastige, której śpiew mnie doprowadził do szału tak, że musiałem ściszyć telewizor całkowicie. Oprócz Pastige w programie występuje hiszpanka (nie wiem jak się nazywa), która zaśpiewała wczoraj ''Lambadę'' tak, że jej śpiew też jest troszeczkę nieznośny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że telewizje mimo tego, że wcześniej emitowały już te seriale, filmy, powtarzając je mają już nową ścieżkę lektorską. Właśnie zaczyna się "Autostrada do nieba" i szkoda, że klimat starego serialu zabity jest nowym tłumaczeniem. Nie, że złym, nie, że lektor zły. Po prostu inny i nie do końca można sobie przypomnieć klimat tamtych czasów. Nowa kopia i tak jest w 4:3 i SD. Więc stara wersja, mimo, że w nieco gorszej jakości, byłaby lepszym wyjściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...