Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu złych warunków atmosferycznych opóźnia się już o godzinę Turniej Czterech Skoczni. Teraz rozpoczęcie przewidują na 17:15. Zamiast o 17:35 o 17:04 rozpoczął się więc "Teleexpress". Oczywiście w lepszej jakości obrazu bo z blueboxa. Ciekawostką jest, że ani przed programem ani po nie było żadnych reklam tylko od razu studio sportowe. "Teleexpress Extra" również rozpoczął się w TVP INFO wcześniej bo od razu po tym na TVP 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zauważyłem, że w czasie złej sytuacji na skoczni, telewizja nadała audycję „Rewia gwiazd”, która została urwana z chwilą potencjalnej poprawy warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w TVP1 rusza ciekawy cykl.

Pięć poniedziałkowych wieczorów (godz. 22:05) od 29 grudnia wypełni seria dokumentalna „Polscy bohaterowie wojenni” w reż. Joshuy Whiteheada, poświęcony Witoldowi Pileckiemu, złamaniu kodu Enigmy, cichociemnym, Radzie Pomocy Żydom i Krystynie Skarbek. Wyprodukowała go angielska Sky Vision i oglądali go już widzowie Chin, Kanady, Korei Południowej a nawet Afryki…

 

P.S. Coś na potwierdzenie,że od Eurosportu TVP kupił prawa. Ktoś coś rzucił,a inni to powtarzają. Przecież z tego co wiem to Eurosport wyłącznych praw nie posiada, a tym bardziej do kanału otwartego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę się przestraszyłem jak dowiedziałem się, że komentować będzie Snopek, ale w sumie nie było aż tak źle. Chociaż było kilka błędów, np. powiedział, że nota Żyły to 104,4 a była 152,4, mówił o innych punktach za metr, czyli, że na mamutach 1,2 a zazwyczaj na zawodach są 2 punkty, a przecież jest najczęsciej 1,8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala Mistrzów Sportu co za farsa. Festiwal próżności tych niektórych pseudo prezesów, dyrektorów, wiceprezesów, spółek, firemek, pseudosupersponsorów, którzy codziennie doją Polaków i bawią się za nasze pieniądze. Skąd oni się w ogóle tam wzięli, przecież te osoby nie mają nic wspólnego ze sportem, jedyny cel to żeby się pokazać. I dlaczego są tak reklamowani. I jeszcze sportowców do tego wciągnęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2-3 miesięcy regularnie na TVP można zobaczyć materiały z dopiskiem "Dzięki uprzejmości Polsat Sport". Na Polsacie można zobaczyć materiały z dopiskiem "Dzięki uprzejmości TVP". A TVP jak nie miała tak nie ma żadnych filmików z MŚ w siatkówce :) Cały czas pokazuje zdjęcia statyczne. Co jeszcze zauważyłem przy prezentacjach najlepszych sportowców pojawił się dopisek "Dzięki uprzejmości nc+" ale już przy Kwiatkowskim nie było dopisku o Polsat Sport a to oni transmitowali MŚ.

Te gale są tak sztuczne że aż nieprzyjemnie się to ogląda. Jakieś tańce z gwiazdami czy inne talent show da się całkiem ciekawie wyreżyserować a na takich imprezach zawsze drętwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza to i tak była ta "szpila" wbita Polsatowi. Na co warto zwrócić uwagę. TVP sama sobie przyznaje nagrodę, wyróżnienie dostaje kolejny partner plebiscytu czyli Coca-Cola ,a i Orlen nie wiem czy nie jest sponsorem,ale tego nie jestem pewien. Najpiękniejszy moment gali to owacje na stojąco dla siatkarzy. Choć TVP robiła wiele marginalizując imprezę pokazywaną przez konkurencję to właśnie ona jest największym zwycięźcą plebiscytu- trener, drużyna roku, odkrycie roku, wydarzenie roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co w ogole takie coś podają?

Nie lepiej byłoby jak kiedyś żadnego [beep]zielenia na początku przez półtora godziny i wręczanie nagród samemu sobie?

TVP wręczyła nagrodę samej sobie!

Farsa!

 

Powinni prezentować 10 najlepszych od 10 miejsca i tyle

 

 

 

A teraz co robią?

Wręczają statuetki jak leci i na końcu tylko krótko przedstawia 10?

No wiadomo trzeba wręczyć nagrody samemu sobie i sponsorom za których pieniądze się robi spotkanie!

Powtarzam: FARSA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...