Skocz do zawartości

radzioksp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pirx - Twoje opinie są żałosne i coś mi się wydaje, że sam jesteś popłuczyną. Nie wydaje mi się byś miał coś interesującego do napisania poza biciem piany nie wiadomo o co. Jeśli wcześniej nie było Polsatu Film i było według Ciebie lepiej to mam sposób byś się lepiej poczuł: wykasuj Polsat Film z listy kanałów i świat znów stanie się piękniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pirx, lepiej zmień platformę, najlepiej kup, full pakiet N, albo prestiżowy HD w C+ i nie będziesz miał na co narzekać, będziesz miał kanały jakie chcesz, oczywiście za przyzwoitą cenę, codzienne premiery, recesje takie totalne kino domu, oczywiście nie zapominaj o wykupieniu filmów VOD. Bez przesady ty wymagasz od kanału który jest za darmowy, bez dodatkowych opłat, codziennych premier i najlepiej jak by w full HD nadawali. Skończ pianę bić i przestań psuć tutaj sensowną dyskusje.

Przypominam raz jeszcze to nie ma być kanał dla koneserów kina, tylko dla ludzi którzy od czasu do czasu chcą sobie obejrzeć jakiś film w zimną jesienną noc.

 

Naprawdę za tą cenę jest co oglądać na tym kanale, czekamy na więcej filmów w 16/9.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że ktoś to także zauważył.Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że kolega pirx chce po prostu narobić smrodu w tym temacie i zniechęcić innych do tego kanału.Jak się nie podoba to nie oglądaj i nie zniechęcaj innych.Każdy coś obejrzy i oceni według swojego gustu.Każdy lubi co innego,nie wszyscy widzieli te wszystkie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co niektórzy chcą od kanału PF ja nie narzekam na repertuar tego kanału . przypomnijcie sobie start kanału Ale Kino ,też na początku nie zabłysneli z repertuarem albo kanał Nfilm umowy mają podpisane z największymi wytwórniami filmowymi a wciskają ludzią badziew i dodatku zdzierają kase za te kanały .Jak to mówią dajcie temu czas a Pf się rozkręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kanał dopiero rozpoczął nadawanie i musi minąć trochę czasu, zanim sie rozkręci (podobnie było z Polsaten News). Ale, jak widać niektórzy uważają, że Polsat Film powinien być odpowiedzią Polsatu na Canal+ C+ i nfilmy n-ki, ale wtedy byłby dodatkowo płatny, zamiast być jednym z najtaniej dostępnych kanałów filmowych w Polsce

Każdy lubi co innego,nie wszyscy widzieli te wszystkie filmy.
Ja najczęściej oglądam filmy na HBO i Polsacie, a mimo to większość tytułów z ramówki PF nie jest mi znana, więc pewnie znajdę tam coś dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytam coraz więcej o serialach z Korei. Polsat Film mógłby sie tym zainteresować. Koreańczycy są w stanie wydać na jeden odcinek nawet 12 mln. dolarów.

Niestety ciężko mi jest powiedzieć coś o tych produkcjach gdyż w necie nie znalazłem napisów do seriali no i stron im poświęconych.

Chyba że Wy znacie?

 

W dobie nawału amerykańskich seriali te koreańskie mogą być strzałem w dziesiątke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 40 lat koreański PKB wzrósł 20 tysięcy razy, ale nie przekłada się to na wkład Korei do masowej popkultury.

Zupełnie cicho o ich kulturze czy programach tv, są Arirang i KBS World - czy jakiś Polak to ogląda?

Dlatego raczej nie zgodzę się z Tobą, że byłoby to chętnie oglądane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję jednej rzeczy. Jak można emitować film "Mały" w poniedziałek o 23:00, a we wtorek dać go do pasma "Wesoły wtorek" o 21:00? Do wszystkich, którzy mnie nie rozumieją, chcę powiedzieć, że kanały filmowe z reguły w pasmach "tematycznych" dają premierowe (dla danego kanału) emisje filmów, a nie entą powtórkę. Rozumiem też gdyby film powtarzać po kilku miesiącach, z racji tego, że nie jest to żadnego rodzaju kanał filmowy premium, ale mimo wszystko - z dnia na dzień nie wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi! Tym kryterium powinno się oceniać kanał filmowy. Nie rokiem produkcji filmu, ale ilością premier w znaczeniu filmów wcześniej niepokazywanych na danym kanale. Dlatego najwyżej spośród wszystkich tego typu kanałów dostępnych w podstawowych pakietach oceniam Ale Kino, który zwykle codziennie emituje premierowy film o 20. Konkurencja (TV 1000, Polsat Film, Zone Europa, Filmbox) zdaje się mają inny system premier, a właściwie raczej go nie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udany start kanału filmowego Polsat Film.

 

W pierwszym tygodniu nadawania stację oglądało średnio 19 tys. widzów. Z 0,31 proc. udziału w rynku Polsat Film był trzecią najchętniej oglądaną stacją filmowo-serialową i pierwszą wśród telewizji emitujących tylko filmy.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/article/28 ... mowych.htm

 

Nieźle jak na początek :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przelatywałem przez ten kanał wieczorem i leciał film "Droga Smoka". Był nadawany w formacie 4:3 ale to było jakieś dziwne 4:3 jakby wykrojone z większego lepszego formatu. Czasem zdarzało się że aktor mówił coś - nie był w centrum ekranu i kamera nie pokazywała jego twarzy tylko np było widać oko i ucho. jestem pewien że to było wycięte z 16:9. Podczas reklam obraz automatycznie sie skalował na 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić dobrym wynikom PF. Zasięg mają już na starcie naprawdę spory. Ramówka jakaś beznadziejna nie jest - można co nieco obejrzeć. Na pewno spory wpływ na oglądalność ma to, że w pakietach MiniMax i Familijnym w Cyfrowym Polsacie brakowało kanału filmowego, który pokazywałby w miarę nowe produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić dobrym wynikom PF. Zasięg mają już na starcie naprawdę spory. Ramówka jakaś beznadziejna nie jest - można co nieco obejrzeć. Na pewno spory wpływ na oglądalność ma to, że w pakietach MiniMax i Familijnym w Cyfrowym Polsacie brakowało kanału filmowego, który pokazywałby w miarę nowe produkcje.
Ten kanał głownie jest oglądany przez mieszkańców wsi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał głownie jest oglądany przez mieszkańców wsi.

Dziecko drogie - lekcje odrabiać, a nie wchodzić w merytoryczną dyskusję :read:

 

Mnie ten kanał ni grzeje ni ziębi - mam kabel, więc na razie PF tylko u znajomych zobaczyłem. Sam wolę Ale Kino, Zone Europę, TVP Kulturę i Kino Polska - kanały najwyższej próby, a nie tandetna sieka komercyjna.

Polsat Film to ta sama liga co "typowy kanał filmowy" a'la Filmbox, czy nawet paczki HBO - dla ziomków, którzy chcą po prostu zabić czas wieczorem po pracy. Produkcje bardziej ambitne pozostawiają innym, bo to się dla szerokiej publiki po prostu nie sprzeda. Istnienie takich pozycji wynika z istnienia dużego zapotrzebowania ze strony konsumentów. Nie bez powodu mimo kilku perełek w okresach świąt i tak najwyższą oglądalność ma powtarzany co roku "Kevin sam w ..." czy coś w tym stylu.

 

Żeby nie było tak smutno - i tak u nas wygląda to w miarę dobrze - na zachodzie jest jeszcze gorzej z poziomem widzów, ale to chyba początek innego wątku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał głownie jest oglądany przez mieszkańców wsi.

Dziecko drogie - lekcje odrabiać, a nie wchodzić w merytoryczną dyskusję :read:

Przydalaby ci się odrobina kultury. Dla twojej wiadomości dzieckiem bylem już bardzo dawno temu. W przeciwieństwie do ciebie, czytam bardzo dużo informacji o mediach. :read:http://www.wirtualnemedia_pl/img/63/166 ... polsat.png

Jak potrafisz na podstawie tabeli wybrać te najważniejsze informacje to ok, jeżeli nie to pewnie jako dziecko nie odrabiałeś prac domowych i zajmowałeś się :censored:

Zwróc uwagę na wykształcenie i zawód głównych odbiorców kanału. Ponad połowa ma podstawowe i są to głownie emeryci i pracownicy fizyczni - rolnicy Jeszcze dodać można że widownia tego kanału zawdzięczana jest dzięki obecności na warunkach promocyjnych w pakiecie mini, a ludzie na wsiach w większej części kupują tylko ten najniższy pakiet.

:read::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a co wy chcecie - wystarczy wyjechać poza miasto żeby zobaczyć ze 3/4 anten platform cyfrowych na wsiach to odbiorniki Polsatu a wszystko działa na zasadzie - "sąsiad ma to ja sobie to samo wezmę przecie gorszy nie będę". A że później narzekania ze nie ma tam co oglądać a umowa na 36 miesięcy podpisana no to trudno, ważne że sie ma.

I nie mówcie ze sieje propagandę bo jestem naocznym świadkiem takich rozmów i sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróc uwagę na wykształcenie i zawód głównych odbiorców kanału. Ponad połowa ma podstawowe i są to głownie emeryci i pracownicy fizyczni - rolnicy Jeszcze dodać można że widownia tego kanału zawdzięczana jest dzięki obecności na warunkach promocyjnych w pakiecie mini, a ludzie na wsiach w większej części kupują tylko ten najniższy pakiet.

:read::read:

A skąd te dane o pakiecie mini? Wykształcenie podstawowe najczęściej oznacza że widzem jest uczeń, gimnazjalista, licealista. Na wsiach teraz mieszka dużo najbogatszych ludzi. Np. taka podkrakowska Rząska. "Wiocha" kilkanaście minut od Krakowa "nocleguje" wielu znanych artystów. Tak prosto i na ślepo nie można interpretować tych wyników oglądalności. Tak na marginesie, emeryci w każdym badaniu są najliczniejsza lub jedna z najliczniejszych grup. Dlaczego chyba wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał głownie jest oglądany przez mieszkańców wsi.

Dziecko drogie - lekcje odrabiać, a nie wchodzić w merytoryczną dyskusję :read:

Przydalaby ci się odrobina kultury. Dla twojej wiadomości dzieckiem bylem już bardzo dawno temu. W przeciwieństwie do ciebie, czytam bardzo dużo informacji o mediach. :read:http://www.wirtualnemedia_pl/img/63/166 ... polsat.png

Jak potrafisz na podstawie tabeli wybrać te najważniejsze informacje to ok, jeżeli nie to pewnie jako dziecko nie odrabiałeś prac domowych i zajmowałeś się :censored:

Zwróc uwagę na wykształcenie i zawód głównych odbiorców kanału. Ponad połowa ma podstawowe i są to głownie emeryci i pracownicy fizyczni - rolnicy Jeszcze dodać można że widownia tego kanału zawdzięczana jest dzięki obecności na warunkach promocyjnych w pakiecie mini, a ludzie na wsiach w większej części kupują tylko ten najniższy pakiet.

:read::read:

Właśnie dałeś lekcję kultury. :lol2: Czytasz? Czytać to każdy (prawie) potrafi. Ale niekoniecznie ze zrozumieniem.

 

Ej a co wy chcecie - wystarczy wyjechać poza miasto żeby zobaczyć ze 3/4 anten platform cyfrowych na wsiach to odbiorniki Polsatu a wszystko działa na zasadzie - "sąsiad ma to ja sobie to samo wezmę przecie gorszy nie będę". A że później narzekania ze nie ma tam co oglądać a umowa na 36 miesięcy podpisana no to trudno, ważne że sie ma.

I nie mówcie ze sieje propagandę bo jestem naocznym świadkiem takich rozmów i sytuacji.

Oczywiście, że siejesz propagandę. Polsat to wieśniacka platforma, a C+ jest dla elity z miast? :lol2: Takie bzdury można o kant d**y rozbić. Myślisz, że C+ nie ma abonentów na wsi? Pewnie że ma. I to wielu. W mieście ludzie wolą brać kablówki niż platformy.

 

W jakiej rozdzielczości nadaje Polsat Film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć na kabłowce to samo co w platformie Cyfra trzeba zapłacić zdecydowanie więcej dlatego coraz więcej ludzi w mieście zamiast kablówek wybiera platformy cyfrowe chyba ze kablówka oferuje dodatkowo np. szybki internet a to inna sprawa. W dodatku przekaz z kablówek to w dalszym ciągu analog a nie przekaz cyfrowy tak jak sie reklamują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał powstał na potrzeby pakietu familinego.Widzowie oglądają a kanał zanotował udany start i wszyscy są zadowoleni.Nie ważne gdzie jest oglądany.A co chcecie od ludzi ze wsi? Mają piękne duże domy,ogrody i swój kawałek ziemi a co w mieście? nie ma gdzie głupiej budy dla psa postawić,nic nie

można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...