Skocz do zawartości

radzioksp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O jakich wyśrubowanych wymaganiach piszesz? CP ma mało kanałów filmowych. Broni się rękami i nogami przed dodaniem Movie24 , universal, Filmboxów . To chyba człowiek ma w zamian prawo oczekiwać normalnego, całodobowego kanału z przyzwoitym repertuarem .

Jeśli PF tak zaczyna nadawanie, to dalej może być tylko gorzej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam komentarze niektórych to widzę, że zachowują się jak dzieci. Nie było długo nowych kanałów filmowych na CP, to narzekają (Co ciekawe głw abonenci innych platform), jest kanał filmowy, to...narzekają (Co ciekawe..ach szkoda pisać :-) ) . Ludzie, nie chcecie to nie płaćcie i nie oglądajcie. Zmusza was ktoś do oglądania Polsatu Film? Nikt. Jak wam repertuar nie pasuje, a jesteście kinomaniakami to ruście d..ska , kupcie sobie odtwarzacz DVD, kupujcie sobie takie filmy jakie chcecie i nie narzekajcie. Bo rozumiem, że głw żale wylewają ci, co lubią dobre kino i dla tego mają platformę cyfrową??? To z niej zrezygnujcie i zróbcie co wam poradziłem. Mi ramówka Polsatu Film odpowiada. Oczekiwałem kanału na poziomie TV 1000 i taki dostałem. A jak chce mieć dużo premier to idę do kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież można się domyśleć dlaczego CP nie dodaje więcej kanałów z innej stajni, bo po prostu musieli by podwyższyć abonament, nie wiem jak to jest przypadku Move24 czy Universal Channel, ale za damo to by nie dawali tego kanału. Z reguły jak widzę CP to ma być tanią platformą, nie wiem za ile kanałów płacą i ile jest tych opłat jest w abonamencie, ale śmiem twierdzić że nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował nie kwestionować czyiś poglądów, każdy lubi to co chce, każdy chwali to co ma :wink:

Mi też ramówka pasowała, choć filmów trochę oglądam. :wink: Ja bym bardziej proponował PF skupić się na mało znanych produkcjach zagranicznych, dobre filmy są z okolic Bułgarii, byłej Jugosławii czy nawet ruskie, niemieckie też są ciekawe, ktoś zaraz powie od tego jest Zone Europa, ale można dać i tu od czas do czasu coś innego niż z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ramówka Polsatu Film odpowiada. Oczekiwałem kanału na poziomie TV 1000 i taki dostałem.

 

Następny , co się z choinki urwał. PF do pięt nie dorasta TV1000. On z TVN7 nie bardzo ma czym konkurować.

 

 

Bo wg mnie to są kanały na podobnym poziomie. TV 1000 to sporo filmów z lat 90 , trochę z 80. Polsat Film na razie pokazuję mieszaninę filmów z 80, 90, i współczesnej dekady. Są znane tytuły tu i tu . Np TV 1000 straszny film a PF Helikopter w ogniu. Tu i tu jest amerykańska sieczka i lepszej jakości filmy made in Hollywood. A to, że na PF są reklamy w trakcie filmów to przeboleje. Będę miał czas pójść do łazienki jak odczuję takową potrzebę. A co do TVN 7 to jakoś mi do gustu nie przypada.

 

A tak w ogóle to najczęściej filmy oglądam na TVN :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O na TVN'ie. Na tym kanale przerwy reklamowe to są dobre dla tych co mają zatwardzenie. Mam na myśli tych co przerwy reklamowe wykorzystują na pójście to toalety.

 

Żeby nie było OT'u. To jeśli chodzi o Polsat Film to mój główny zarzut to długość reklam, ale być może trochę się zapędziłem w moich osądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po tym co teraz napiszę odezwie się wiele głosów sprzeciwu dla takich poglądów, ale zaznaczam, że to tylko i wyłącznie mój punkt widzenia i nie ma sensu się bulwersować jak to czynią niektórzy tu obecni. Mianowicie nie wiem jak inni, ale ja cenie sobie znacznie bardziej takie kanały jak Polsat Film, Filmbox, TV-1000 niż kanały premium typu Canal+, HBO, Cinemax, nFilm itd... Dlaczego? Żeby zrozumieć dlaczego trzeba przede wszystkim abonować choć 2 kanały z wyżej wymienionych. Ja swego czasu przez parę lat byłem abonentem Canal+ i HBO w Cyfrze plus i jakie są moje doświadczenia i spostrzeżenia? A takie, że ramówka kanałów premium robiona jest głównie z naciskiem na nowe produkcje i zaznaczam liczy się głównie "świeżość" dostępnych tam filmów, a nie koniecznie ich jakość. Szczerze mówiąc nie znam takiego kanału który utrzymywał by przez dłuższy czas zarówno dobrą jakość jak i najnowszy repertuar nadawanych na swojej antenie filmów. Za nowości trzeba płacić, a to się odbija na ramówce. Tak było w HBO i Canal+. Jeśli nie macie tych kanałów i nigdy nie mieliście to nie zrozumiecie. Tam po prostu nie ma co oglądać. Wolę oglądać starsze, ale filmy które dają się oglądać. Tam można oglądać maksymalnie 4 (w miesiącu) najnowsze jeszcze ciepłe nie zawsze dobre produkcje prosto z kina, ale później nie ma już nic, reszta to zapchajdziura. Cinemaxa to nawet nigdy nie chciałem brać do ręki, wystarczy spojrzeć na ramówkę, nFilm na razie daje w miarę dobre produkcje, ale to początek, na początku musi być dobrze:) później nieuchronnie kanały nki jakością spadną poniżej cinemaxów. Ten kto zna się na telewizji wie o co chodzi :) Oczywiście nie wspominam tutaj Hallmarku i Movies 24 bo tam są niskobudrzetowe filmy produkcji telewizyjnej, a nie z wytwórni, mamy jeszcze MGM i TCM które prezentują klasyki, ale niestety nie wiem jak kto tam woli, ale ja raczej uważam większość filmów tam nadawanych za lekko zwietrzałe nadające się raczej do archiwum. Dziękuje za uwagę i polecam kanały z segmentu Polsat Film, Tv-100, Filmbox. Oby więcej takich rodzynków :) A temu kto płaci za kanały premium dostępne w Polsce gratuluje grubego portfela i nie polecam. Do Verse, zgadzam się z Tobą, masz racje Ale Kino to inny repertuar, złe porównanie dałem, ale nadal obstaje przy swoim, że Polsat Film jest takim trochę kanałem na potrzeby zrównoważenia Ale Kino w Cyfrze, a który lepszy to pozostawiam indywidualnemu osądowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzucanie komuś, że Ale kino! jest lepsze niż Polsat Film i na odwrót jest kolejną bitwą z cyklu "Która platforma jest lepsza". Pełno krzykaczy chce na siłę przekonywać, że ma rację, często przez obraźliwe słowa i pogardę. A odpowiedź jest prosta: ten kanał jest najlepszy, który komuś najbardziej przypadł do gustu, ta platforma jest najlepsza, która najbardziej zaspakaja moje telewizyjne potrzeby. Jak wiadomo potrzeby i gusta są różne i narzucanie ich komuś jest głupotą, a każdy kto tak robi ma chyba kompleksy i niespełnione zapędy przywódcze. Lubicie Polsat Film - napiszcie dlaczego, nie lubicie - też napiszcie dlaczego. Nie oceniajcie innych przez to, że lubią taką a nie inną stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kingston

Piszesz, że trzeba abonować przynajmniej dwa kanały premium, możesz to rozwinąć? Bo jeżeli dlatego, że chcesz mieć większość produkcji, to jest to zrozumiałe, tylko że mając np TV1000 masz jeszcze mniej wytwórni niż w samym C+ czy HBO. Twierdzisz, że na kanałach premium są praktycznie same nowsze filmy. Tak ma być, gdyż w zamyśle te kanały mają emitować najnowsze produkcje uzupełnione starszymi, ale one mają być tylko UZUPEŁNIENIEM. Od starszych filmów są takie kanały jak Ale Kino, TV1000 czy "świeży" Polsat Film. Dalej twierdzisz, że nie znasz kanału który utrzymywał by przez dłuższy czas zarówno dobrą jakość jak i najnowszy repertuar nadawanych na swojej antenie filmów. Podam Ci dwa przykłady z polskiego rynku: C+ i HBO. Pomijając to, że C+ stracił Paramount (sic!), właśnie ten kanał i HBO mają umowy z pięcioma z sześciu największych wytwórni (oczywiście są jeszcze inne mniejsze wytwórnie) i tylko tam zobaczysz ich najnowsze (a czasami i starsze) produkcje. Wielu narzeka, że HBO to już nie jest to samo co kiedyś. Jest to bzdura, gdyż od początku istnienia tej stacji cały czas posiadają ten sam stan posiadania (chodzi o wytwórnie oczywiście :> )

Nie ma co porównywać kanałów premium do zwykłych kanałów filmowych, gdyż te ostatnie są tylko dobrym uzupełnieniem tych pierwszych.

 

Aha, żeby nie było, że nie wiem o czym piszę, to mam nieprzerwanie C+ od 1996, a HBO od 1998 roku. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzucanie komuś, że Ale kino! jest lepsze niż Polsat Film i na odwrót jest kolejną bitwą z cyklu "Która platforma jest lepsza". Pełno krzykaczy chce na siłę przekonywać, że ma rację, często przez obraźliwe słowa i pogardę. A odpowiedź jest prosta: ten kanał jest najlepszy, który komuś najbardziej przypadł do gustu, ta platforma jest najlepsza, która najbardziej zaspakaja moje telewizyjne potrzeby. Jak wiadomo potrzeby i gusta są różne i narzucanie ich komuś jest głupotą, a każdy kto tak robi ma chyba kompleksy i niespełnione zapędy przywódcze. Lubicie Polsat Film - napiszcie dlaczego, nie lubicie - też napiszcie dlaczego. Nie oceniajcie innych przez to, że lubią taką a nie inną stację.

 

 

 

Ja nie naguje tego co piszesz. Lecz uważam iż POLSAT Film mozna porównywać do Ale kino! i to bez żadnych podtekstów.

Mam wszytskie platformy i mysle że wlasnie te kaały nalezy porównać.

Ja rozumiem kanał filmowy powinien nadawac reklamy tylko miedzy filmami, a nie w czasie filmów. co do drugiej kwestii uważam że w dziszejszych czasach jeśli jakiś film jest w formacie 16:9 powinien byc nadawany.

I tu niestety Ale Kino wygrywa w tych dwóch kwestiach, lecz mam nadzieje że poczatki bywają trudne i z czasem doczekamyu sie chociaz formatu 16:9 tak jak na innch kanałach Polsatu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wspomniane wcześniej Cinemax, to nie ma sensu porównywać żadnego z obecnych na polskim rynku kanałów filmowych do jego oferty. Generalnie Polsat Film promuje się jako "pomost" pomiędzy kinem komercyjnym a ambitnym... Ale dopiero ruszył i takie stwierdzenia są nie na miejscu. Zobaczymy jak poradzi sobie za miesiąc czy za rok...

 

Jeśli chodzi o wspomniany "pomost" do dla mnie jest nim właśnie krytykowany przez niektórych z Was Cinemax. Korzystając z N, nie miałem dostępu do kanałów premium - zarówno Canal+ jak i HBO. Polegać mogłem jedynie na skromnej ofercie kanałów filmowych typu MGM HD i Cinemax - wybrałem ten drugi. Nie mam wątpliwości, że pojawia się tam dość dużo ambitnego kina, często komercyjnego, lecz często z Europy, którego popularność nie odbijała się mimo wszystko szerokim echem u nas w Polsce. Nie brakowało też świeższych produkcji z USA czy Wielkiej Brytanii, często tych, które wcześniej pokazywało HBO (co jest akurat nie dziwne). Cinemax będę uważać za najlepszy kanał filmowy, a zaraz po nim uplasowałbym Ale kino!. Nic więcej, bo prędzej czy później czołowe produkcje nadawane w C+ i HBO i tak mogą do nich trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że trzeba by tu jeszcze włączyć kwestię dostepności. Polsat Film znajduje sie w pakiecie Mini-Max (19,90), jest przerrywany reklamami. Ale Kino jest w pakiecie powitalnym (19,90) filmy nie przerywane reklamami a Cinemax w dodatkowym pakiecie płatnym oddzielnie (15 PLN) i filmy nie są przerywane reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury wypisujecie o Polsat Film . Jak można te popłuczyny po Polsacie, nawet nie całodobowe, porównywać do Ale Kino? Trzeba być totalnym bezguściem . Panowie kryptoreklama ma granice . PF to koszmarny żart . do dziś toczę pianę z ust jak to zobaczyłem . Przecież wystarczy poczytać ramówkę jednej i drugiej stacji, by zorientować się jak CP zakpił z abonentów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda ale nie spodziewajmy się zbyt wielu premier jak w ogóle będą bo to niestety nie kanał premium, a szkoda bo jak się już zabrali za produkcję ich pierwszego kanału filmowego to powinien być to kanał z klasą a nie takie badziewie jak Filmboxy

 

 

Człowieku ty ten kanał porównujesz do filmboxu??

 

Filmboxy są duuużo lepsze od tego dziadostwa. Żaden film mnie jeszcze na tym kanale nie zainteresował, same powtórki filmów które już setki razy były puszczane w TV.

 

 

A to logo w 16:9 na środku ekranu to jest dopiero porażka. Kto to widział. Tak samo jest na innych kanałach spod znaku słoneczka. Tylko Polsat HD ma na swoim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja za to muszę płacić. I wymagam trochę więcej niż tylko żeby był(i to chyba jedyna zaleta(?)tego kanału) .

 

kolego @prix Podpisując umowę z Cyfrowym Polsatem nie miałeś tego kanału w abonamencie i nawet nikt Tobie nie obiecywał że jakikolwiek program dojdzie do pakietu Familijnego czy Mini Max. A to że dołączyli jakiś kanał do jakiegoś pakiety nie podnosząc abonamentu to narzekać nie powinieneś i nie mów że musisz za niego płacić. Bo nie uiszczasz dodatkowej opłaty. Płacisz tyle samo co wcześniej. No ale niestety niektórym ludziom nie idzie dogodzić w żaden sposób. A skoro faktycznie jesteś aż tak bardzo zawiedziony to nie musisz ani oglądać tego kanały a tym bardziej nie musisz być abonentem Cyfrowego Polsatu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...