Skocz do zawartości

radzioksp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czaję jednej rzeczy. Jak można emitować film "Mały" w poniedziałek o 23:00, a we wtorek dać go do pasma "Wesoły wtorek" o 21:00?

Polsat Film przyjął taką politykę, że film emitowany o 21:00 jest zawsze emitowany dzień wcześniej o 23:00. Może jakiś sens w tym jest. Robi tak m.in. TVN 7.

Widownia tego kanału zawdzięczana jest dzięki obecności na warunkach promocyjnych w pakiecie mini, a ludzie na wsiach w większej części kupują tylko ten najniższy pakiet.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz. Podaj link do badań, które mówią, że ludzie na wsiach głównie wybierają pakiet mini. Jeśli nie potrafisz wskazać źródła to nie opowiadaj głupot. Ile to razy ktoś wypisywał głupoty, że większość użytkowników Cyfrowego Polsatu posiada pakiet mini co jest totalną bzdurą. Teraz kolejne teorie, że Cyfrowy Polsat to głównie jest na wsiach i najnowsza, że na wsi jest głównie pakiet mini. Ubzdura się komuś coś w głowach a później inni powtarzają głupoty aż coraz więcej osób przyjmuje to za prawdę. Warszawa, stolica Polski, anten Cyfrowego Polsatu w groma jest. Wszędzie są anteny Cyfrowego Polsatu i innych platform. Na wsiach siłą rzeczy platformy sprzedają się lepiej bo nie ma konkurencji kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzydalaby ci się odrobina kultury. Dla twojej wiadomości dzieckiem bylem już bardzo dawno temu. W przeciwieństwie do ciebie, czytam bardzo dużo informacji o mediach

Dużo znaczy z innego serwisu :lol2: Tylko jak kolega powyżej wspomniał - czytamy ze zrozumieniem.

 

Co do

Ej a co wy chcecie - wystarczy wyjechać poza miasto żeby zobaczyć ze 3/4 anten platform cyfrowych na wsiach to odbiorniki Polsatu a wszystko działa na zasadzie - "sąsiad ma to ja sobie to samo wezmę przecie gorszy nie będę". A że później narzekania ze nie ma tam co oglądać a umowa na 36 miesięcy podpisana no to trudno, ważne że sie ma.

I nie mówcie ze sieje propagandę bo jestem naocznym świadkiem takich rozmów i sytuacji.

A ja znam kilku gości co widzieli UFO :roll:

Te całe deprecjonowanie ludzi z mniejszych miast i wsi czy z powodu świstka papieru jaki dostaje się za ukończenie danej szkoły/uczelni (co wbrew pozorom nie oznacza zaświadczenia o inteligencji, mądrości czy nabyciu wiedzy, co najwyżej warsztatu do pozyskiwania jej) najlepiej opisał swego czasu Waldemar Łysiak w "Salonie - Rzeczpospolitej Kłamców" (można za darmo przeczytać w internecie - polecam). Chodzi dokładnie o zjawisko "półinteligentów", którzy uważają, iż ukończenie szkoły, uczelni jednak jest równoznaczne z ... no właśnie - wyższym statusem społecznym, większą mądrością? :crazy:

 

Wracając do tematu, dla mnie ten kanał to lato - nie jest w ofercie mojego operatora kablowego (tak, a propo: 26 zł za prawie 70 kanałów - wszytko najlepsze z CP i C+ i oczywiście paczka kanałów TVN z kilkoma innymi "excluzive" z N-ki) i tak bym go nie oglądał - powody opisałem post wcześniej.

 

NO i kończąc - co do legendarnego pakietu Mini CP - z tego co jest wiadome to abonenci najniższego pakietu stanowią ok. 1/5 wszystkich abonentów platformy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na post powyżej napisałem tam tylko że większość anten na wsiach to anteny Cyfrowego Polsatu i nie miało to nic wspólnego z krytykowaniem mieszkańców wsi jako takich. Sam mieszkam na prowincji wiec wiem co pisze.

A teksty o inteligencji to sobie daruj, skoro twoim idolem jest Waldemar Łysiak to raczej ty masz coś nie w porządku ze swoim stanem zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teksty o inteligencji to sobie daruj, skoro twoim idolem jest Waldemar Łysiak to raczej ty masz coś nie w porządku ze swoim stanem zdrowia.

Chyba sam się we wszystkim pogubiłeś. Czy to jego idol? Stwierdził to gdzieś? Myślisz, żeś Ty wielki, piszące jakże składne i poprawne wypowiedzi z dużą dozy kultury a w rzeczywistości jesteś gburem i człowiekiem z problemem skoro tak szanujesz czyjeś zdanie. Potem nie spodziewaj się, że inni mają w d*pie Twoje mądrości. Nie pierwszy raz to zauważam czytając Twoje wypowiedzi. Z do[beep]em na stan zdrowia @Dyrma przegiąłeś totalnie.

 

Przecież to co napisał jeśli chodzi o kwestię wykształcenia i mądrości to sama racja. Czasem status uzyskany w dalszych etapach edukacji (zwłaszcza wyższy) nie jest adekwatny do jakże przeogromnej wiedzy wśród takich ludzi.

 

A co do tych teorii z CP, Pakietem Mini i wsiami to się nie wypowiem, bo już inii pięknie to wyjaśnili. W sumie to szkoda psuć klawiaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość anten w moim mieście pochodzi z CP. I co to miasto to też wieś?

Jeśli chodzi o wykształcenie , pochodzenie czy wykonywany zawód - wypominanie tego jest dyskryminacją i złamaniem regulaminu.

Dla większości ludzi mieszkających na zachodzie Europy Polska to jedna wielka wieś i my walczymy z tym wizerunkiem. Koniec OT.

 

Oglądalność Polsat Film duża bo jest dość szeroko dostępny( narazie bez kablówek) i za darmo( bez dodatkowych opłat).

To filary sukcesu- na razie. Z czasem kanał ten nabierze charakteru i będzie wtedy bardziej rozpoznawalny. Jest troche zaległości jesli chodzi o kanały filmowe, chociaż by rynek azjatycki, i mam nadzieje że ten kanał pomoże je nadrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nic mi nie wiadomo żeby na tym tunerze można było zrobić własną listę,chyba że poza kanał 200 własne fta jak PF jest na kanale 27 to tam powinien być i nie stworzysz dla pakiety mini własnej listy,nie na tym tunerze.A może się mylę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby Echostara DSB 717 bez literki A, to mógłby takie coś zrobić, ale ze względu na to co napisał:

wyszukuje mi go ale na liście wszystkich kanałów nie znajduje.

można wywnioskować, że kolega ma nieszczęsnego Echostara DSB 717 A w którym nie można tworzyć własnych list... A więc @Matuke, w tym dekoderze można wyszukiwać nowe kanały i są one dodawane na końcu listy, jeśli nie ma ich już gdzieś na liście - co w przypadku tego kanału akurat ma miejsce, bo CP umieścił go na wiadomej pozycji i tego nie zmienisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec promocji na kanał Polsat Film, który był dostępny dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu miał miejsce wraz z końcem ubiegłego miesiąca, więc raczej nie powinien być już dostępny dla abonentów pakietu Mini. Chyba, że jest się nowym abonentem tego pakietu. Wówczas kanał Polsat Film jest dostępny w promocji przez około miesiąc od zawarcia umowy (możliwe są 1-2 dniowe opóźnienia w kodowaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@VH 1, zgodze sie z toba, jezeli ktos chce ogladac najlepsze produkcje to niech wykupi HBO i po sprawie, albo chociazby teraz na DWF sobie wykupi jakis filmik. Polsat Film powstal na potrzeby nizszych pakietow i nie jest kanalem Premium, pokazuje produkcje godne pakietu MiniMax. Z czasem napewno beda dorzucac coraz to nowsze filmy, przeciez dopiero niedawno wystartowali, rozwijaja sie. Ja na ten kanal nie narzekalem i nie mam zamiaru narzekac, jedyne co mnie irytuje (ale w pelni to rozumiem) to reklamy podczas filmow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VH 1, zgodze sie z toba, jezeli ktos chce ogladac najlepsze produkcje to niech wykupi HBO i po sprawie, albo chociazby teraz na DWF sobie wykupi jakis filmik. Polsat Film powstal na potrzeby nizszych pakietow i nie jest kanalem Premium, pokazuje produkcje godne pakietu MiniMax. Z czasem napewno beda dorzucac coraz to nowsze filmy, przeciez dopiero niedawno wystartowali, rozwijaja sie. Ja na ten kanal nie narzekalem i nie mam zamiaru narzekac, jedyne co mnie irytuje (ale w pelni to rozumiem) to reklamy podczas filmow.

Dokładnie, Polsat Film dopiero co wystartował, dajmy trochę czasu na rozkręcenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...