Skocz do zawartości

radzioksp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe gdzież się podziali forumowi fanboye... :brawo:

Jestem, a co?

Kanał mi się nie podoba. Głównie ze względu na długaśne reklamy. Filmy stare wiadomo z jakich względów, choć nie mówię, że to źle. Należy też dodać, że Polsat Film będzie miał coś wspólnego z kanałami premium - ilość powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się tylko logo, nie jest za duże i jest przeźroczyste, kiedyś Polsat Play i Cafe miały przeźroczyste, a teraz mają kolorowe. Jak były przeźroczyste to wyglądały o wiele lepiej!Wszystkie powinny być takie (oprócz Polsat News), czyli Cafe, play i czerwone kropeczki przy kanałach sportowych (ale takie mogą zostać :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się tylko logo, nie jest za duże i jest przeźroczyste, kiedyś Polsat Play i Cafe miały przeźroczyste, a teraz mają kolorowe. Jak były przeźroczyste to wyglądały o wiele lepiej!Wszystkie powinny być takie (oprócz Polsat News), czyli Cafe, play i czerwone kropeczki przy kanałach sportowych (ale takie mogą zostać :) ).

 

A moim zdaniem dobrze że Play i Cafe mają kolorowe logo. Nie pasuje im przezroczystosc. Przez to nie widac szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwałem tego, że kanał będzie przerywany reklamami, ale nie tak długaśnymi. Czy nie wystarczyło by im z półtorej minuty, może dwie? A nie pierwszy blok reklamowy, który trwa ponad dziesięć minut. Zwłaszcza, że kanał dopiero co wystartował.
Długie reklamy są minusem tego kanału, ale przynajmniej są rzadko. Zauważyłem, że na 1 film przypadają 2 przerwy. Pierwsza to ten 10-minutowy blok reklamowy, natomiast druga, to krótka zapowiedź jakiegoś filmu. Czyli nie jest tak źle. Dla mnie plusem dla tego kanału jest to, że nie ma na nim żadnych seriali, oraz to:

pfilm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę na każdą godzinę nie może przypadać więcej niż 12 minut reklam. Dodatkowo pierwsze reklamy w podczas filmu mogą pojawić się dopiero po ... (prawdopodobnie 40 minutach) a w serialach po ... (prawdopodobnie 20 minutach). Tego w nawiasach nie jestem pewien. Troche mnie śmieszy stwierdzenie że kanał X emituje więcej reklam niż kanał Y. Każdy nadawać do maksimum wykorzystuje czas na reklamy. Jedyna różnica to taka że TVN i Polsat emitują więcej materiałów autopromocyjnych tak by wydłużyć czas trwania filmu. Ma to też jakiś związek z reklamami i czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że dobrze jest. polsat nie maił żadnego kanału filmowego w pakiecie familijnym oprócz axn, jeżeli się nie podoba to nie trzeba go oglądać, albo można sobie kupić pakiet z hbo, ale nasze kaprysy są takie, że zamiast polsatu kino mogliby dodać comedy central czy inne kanały :) jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu nie rozumieją, że nie jest to kanał premium i wszystkie filmy, które będą na antenie Polsat Film swoją premierę miały już w TV otwartej. Jest to normalne, potrzebne są takie kanały.

 

TV1000 też nie jest kanałem premium. Zone Europa, Kino Polska i wiele innych . Ja nie oczekiwałem, że to będzie Cinemax. Czy HBO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...