Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo, jak co roku w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", Alicję Popiel, przebywającą na urlopie zastąpił Marek Durmała.

 

Ostatni odcinek został dziwnie nagrany. Podczas materiału o zaginionych, kamera wracała do studia. Bez sensu patrzeć na prowadzącego w studiu z gośćmi, którzy oglądają to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się niezbyt podoba ta koncepcja. Obawiam się że za jakiś czas pasma lokalne mogą być skracane lub zabierane z byle powodu, jak było za czasów TVP Info na jednym kanale z regionami z powodu transmisji jakiejś konferencji prasowej lub innego wydarzenia. Tylko wtedy była to konieczność, bo w analogu TVP miało 3 kanały. Czasami to rozumiałem, bo jak tu nie pokazać jakiegoś ważnego wydarzenia. I tak już (z punktu widzenia użytkownika kanału informacyjnego) było dziwne że akurat w porze kiedy ludzie wracają z pracy, Info znikało na 3 godziny bo wtedy było pasmo regionalne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można by zdynamizować te pasma lokalne tworząc dwa dwugodzinne bloki o 8:00 i 18:00 a także od 12 do 14 pasm trwających 15 minut o 6:30 i 7:30 jakod 10:30 do 17:30 i od 20:30 do 21:30, 22:30 albo nawet 23:30 co godzinę. Szły by wtedy głównie na serwisy lokalne. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2022 o 16:38, michael112 napisał:

 Obawiam się że za jakiś czas pasma lokalne mogą być skracane lub zabierane z byle powodu, jak było za czasów TVP Info na jednym kanale z regionami z powodu transmisji jakiejś konferencji prasowej lub innego wydarzenia. T

I dokładnie tak będzie.

Kanał z założenia regionalny stanie się kolejnym pasmem ogólnopolskim dla informacji. Pomysł nie trafiony, zwłaszcza że kanały informacyjne generalnie dużej widowni nie mają,  ze szkodą dla ośrodków regionalnych.

Pamiętamy doskonale jak to było w przypadku pasma TVP Info.

Z biegiem czasu pasma regionalne ośrodków regionalnych były coraz bardziej "podgryzane".

 

TVP3 miało się rozwijać w kierunku zwiększania pasma regionalnego. A tymczasem mamy powtórkę jak w przypadku TVP Info.

 

Mnie jako odbiorcę lokalnego średnio interesuje co się dzieje w innym mieście.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mnie jako odbiorcę lokalnego średnio interesuje co się dzieje w innym mieście.

Kiedyś odbieraliśmy TVP Gdańsk i tylko teoretycznie tam powinno być coś o Chojnicach, nigdy nic nie było. Obecnie mam TVP Bydgoszcz, choć pewnie bokiem anteny bym odebrał z niedalekiego Człuchowa TVP Gdańsk. 

Tam i tak są tylko duże miasta, regionalizacja jest tylko iluzoryczna.

 

Ps. Naiwnie kiedyś sądziłem że będą jakieś wydarzenia regionalne z Chojnic w TVP.

Edytowane przez Zeusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG jest z wyprzedzeniem na tydzień. O to chodziło koledze, że w EPG na dzień 15.09 nie znalazł takich informacji.

Póki co to ma być 5 godzinny blok z tego co czytałem. Zatem na razie nie cała ramówka zostanie wchłonięta przez nowy pomysł na kanał regionalny.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...