Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za strasznie lamerskie pytanie, ale chciałabym dowiedzieć się, jak mogę u siebie ustawić TVP regionalną? Mieszkam pod Lublinem, więc powinnam mieć TVP Lublin. Automatyczne wyszukiwanie kanałów w dekoderze jej nie znalazło .. Jakaś pomoc, podpowiedź? :)

"Pobaw" się anteną. Najwidoczniej jest źle ustawiona. Przy prawidłowo ustawionej antenie, nie ma opcji, by sygnału nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

Przepraszam za strasznie lamerskie pytanie, ale chciałabym dowiedzieć się, jak mogę u siebie ustawić TVP regionalną? Mieszkam pod Lublinem, więc powinnam mieć TVP Lublin. Automatyczne wyszukiwanie kanałów w dekoderze jej nie znalazło .. Jakaś pomoc, podpowiedź? :) Mój dekoder to FERGUSON ARIVA T650i. Dziękuję!

 

A odbierasz TVP 2 HD, czy TVP Kulturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w pozostałych ośrodkach, ale w Gdańsku telegazeta ma nowy wygląd. Tło już nie jest czerwone tylko zielone.

Katowice i Kraków też mają, Poznań i Rzeszów chyba też ale nie działa mi tych kanałach prawidłowo, widać tylko pojedyncze zielone kwadraty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Gdańsk już poprawił swoje logo. Nie jest ono już takie spłaszczone i jest ono w poprawnym miejscu czyli w sam raz tak napis na żywo jest idealnie pod nim a nie gdzieś ukosem.

Właśnie, że nie jest jeszcze idealnie położone. Tak jak pisał @Pytacz - logo TVP Gdańsk powinno być jeszcze delikatnie obniżone do podpisów "na żywo " i "powtórka" oraz jeszcze delikatnie przesunięte w lewo, bo podpisy "na żywo" i "powtórka" nie są idealnie na środku w stosunku do napisu "Gdańsk".

Oczywiście, że jest lepiej niż było w niedzielę, ale logo powinno być wypozycjonowane profesjonalnie w stosunku do podpisów "na żywo", "powtórka", a nie tak "na oko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w pozostałych ośrodkach, ale w Gdańsku telegazeta ma nowy wygląd. Tło już nie jest czerwone tylko zielone.

Katowice i Kraków też mają, Poznań i Rzeszów chyba też ale nie działa mi tych kanałach prawidłowo, widać tylko pojedyncze zielone kwadraty.

Potwierdzam nowy wygląd telegazety w TVP Poznań. TVP Wrocław (przynajmniej wczoraj) podawała nieaktualny program telewizyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy sprawdzałem wczoraj, w Telegazecie Łódzkiej zielony motyw był już na stronie 100 i w programie telewizyjnym.

Pisząc tego posta zapomniałem jeszcze o Łódzkich Wiadomościach Dnia, gdzie też były zmienione kolory.

 

Tymczasem teraz zarówno ŁWD, jak i program telewizyjny (za wyjątkiem strony 300) wykorzystują z powrotem motyw czerwony.

 

W dodatku przy niektórych dniach brakuje programu pasma wspólnego, są tylko programy lokalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...