Skocz do zawartości

ViDoc TV (dawniej CTV9)


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też  się bardzo ciesze, że kanał od Red Media Group dostał koncesje na nz.;adawanie naziemne na Mux8, zapewne domyślam się że na start tego kanału poczekamy do przełomu stycznia/lutego 2024r i  ja mam taką nadzieję, że na tym kanale będą filmy z Busterem Keatonem, jakieś filmy typu shaolin gola, filmy z lat 70,80 i 90 i te z 2000 lat, jakiś fajny program o Legendach Srebrnego Ekranu by się przydał na tym nowym kanale. A na tym drugim kanale mam nadzieję na seriale takie jak T.J Hooker, Nieustraszony, Szkoła złamanych serc, Renegat, Dallas, Skrzydła", jakiś nigdy nie emitowany serial kryminalny z lat 70 tych i że np z telenowel latino pojawi się w naziemnej możliwość obejrzenia Najpiękniejszej Brzyduli z Televisy i Królowa Flow oraz Amar y Vivir i inne nowości Televisy z lat 2003-2019 jak np Inocente De Ti, La Madatra 2005, Mundo de Fieras, En Nombre del Amor, Clase 406, Apuesta Por un Amor czy Juro Que Te Amo czy z Kolumbii La Ley Del Corazon.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rotalplus napisał(a):

Wcześniej zmienia nazwy które nawet jako robocze sa idiotyczne. Dobrze że nie CCTV 9 prosto z komunistycznych Chin

Równocześnie dzisiaj uaktywnił się profil w którym to CTV9 melduje się jako TV9 - Dziewiątka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, że wystartuje w lutym a może wyrobią się i około 20.01.2024r wystartują, przecież na pewno będą emitować na początek te seriale i filmy, które były i są emitowane na Red Carpet Tv i tak samo będą pojawiać się na CTV9, w pierwszym dniu nadawania z seriali chciałbym serial Arabela a z filmów żeby pasmo filmowe było od 20.00 lub 21.00 i by w pierwszy dniu nadawania nadali Siedmiu wspaniałych z 1968r lub "Przeminęło z wiatrem" albo komedię "Lody na patyku".? Tych filmów nie oglądałem jak i wielu klasyków które są na Red Carpet Tv.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2023 o 18:57, Bloo411 napisał(a):

Oczywiście, że nowy kanał zaoferuje powtórki z kanału Red Carpet/Red Top. Nie spodziewałbym się niczego ponadto, co jest nadawane w/w stacjach tego nadawcy. Jeżeli ktoś liczy na inne treści, to myślę, że się zawiedzie.

Wiesz weź to pod uwagę że nie każdy widz naziemny ma dostęp też do satelity a tym samym do kanału Red Carpet tv, więc dla takiego będzie coś nowego. Ale o tym już oczywiście nie pomyślałeś. 🤣

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...