Skocz do zawartości

Canal+ vs NFilm


pawcho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy istnieje w ogóle coś takiego jak "najlepsza wytwórnia filmowa" ? Każde studio, niezależnie czy jest gigantem ( Universal, Warner, Paramount) czy beniaminkiem w swoich bibliotekach ma zarówno hity jak i niewypały. I filmy z obu grup są emitowane na C+, HBO czy nFilmach. Pisząc zatem, że na jednym kanale są same hitowe produkcje a na drugim tylko "kicz" jest odrobinę bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moje subiektywne odczucie, to są po prostu fakty, wystarczy porównać umowy.

No jak zwykle kolega Powop broniący Cyfre+. :jupi:

 

A mnie np. nie interesuje to ile kanał filmowy Premium ma wytwórni i jakie. Mnie interesuje zawartość programowa. Po co mi najlepsza wytwórnia filmowa w której filmy mi nie odpowiadają albo po prostu sprzedaje kicz. :wink:

 

Tylko że canal + jako jedyna stacja nie daje kiczy. Od chyba 15 lat go ogladam, i choc brakuje mi tego fajnego dzwieku "czi-cza" przed filmem co kiedyś :D to zawsze, nawet jak dadza jakis nieznany film da sie go obejrzeć. Dzięki tej stacji obejrzałem mnóstwo filmów, kórych nigdzie bym nie zobaczył. Canal + to nie tylko kanał premium jak HBO, ale tez troche artystyczny, dlatego można na nim zobaczyc filmy niszowe, lecące w kinach studyjnych. I to jest wielki plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja stary wiem że jak nie ma umów z wytwórniami to nie ma filmu :D .

 

Ale odpowiedz mi na proste pytanie. Czy wytwórnie chodzą w parze z dobrym filmem? Bo skoro wg Ciebie Canal+ ma lepsze czy więcej wytworni to oznacza że ma lepszą ofertę filmową od nfilmu? :shock: Oświeć mnie :D

Bo jeśli tak sądzisz to skąd możesz wiedzieć że blado wypadają w stosunku do Canal+ skoro nie posiadasz nfilmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie bierz n-ke i im plac.

Never

Ale po co piszesz o tym na forum CYFRY +??

No chyba temat jest "Canal+ vs NFilm" ? I wrzuć na luz zamiast się rzucać i bulwersować nie wiadomo czym.

...a od kiedy Ale Kino! jest kanałem premium :?:

ale masz rację, Ale Kino! to jest kanał z którym można porównywać nFilm

Nie napisałem, że Ale Kino jest kanałem premium. Napisałem, że w nFilm są nowsze filmy niż w jakimkolwiek kanale NIEpremium.

I jakby nie było jest tam wiele hitów kinowych (np. Iron Man, Next, Project Monster w ostatnim tygodniu).

Nie mam pojęcia jak będzie wyglądała ramówka w przyszłości ale porównując cały poprzedni tydzień postawiłbym na pierwszym miejscu nFilm ex equo z CANAL+, natomiast HBO wyraźnie odstawało.

Patrząc natomiast na tydzień obecny (tydzień = od piątku do czwartku) postawił bym na pierwszym miejscu CANAL+ z wyraźną przewagą nad resztą, natomiast na drugim ex equo nFilm i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ale jakość kanału zawsze zależy od ilosci podpianych umów z wytwórniami wiadomo że w kazdej wytwórni są gnioty i hity ale jak ma się w zanadrzu 10 wytwórni a nFilm 4 i to nie za wielkie to chyba dyskusja jest zbędna jaki kanał jest lepszy. Bo wiadomo że Canal+!!! Miałem na początku brać NFilm ale dla 2 filmów w tygodniu to zrezygnowałem chyba żeby dołaczyli Nfilm do TNK albo sprzedawali samodzielnie jak Canal+!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej śmieszą mnie takie porównania. Im więcej wytwórni tym lepsze filmy :D .

Bzdura. Jeden kanał może mieć z 2 wytwórnie i lepsze filmy niż ten co ma ich z 10.

 

Nie żebym był przeciwko Canal+. Wręcz przeciwnie sam posiadałem ten kanał przez 7 lat i wiem co tam jest emitowane. Szczerze mówiąc to nadal mam do niego dostęp ale nie u siebie tylko u brata :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antoslaw, nie podajesz żadnych konkretów, tylko piszesz jacy to wszyscy są zapatrzeni w Cyfrę, a Ty jeden obiektywny :roll:

A Ty jakie podales konkrety? :roll: Rzucasz puste hasla, typu "nie ma co porownywac", "wieksza ilosc wytworni" i inne banialuki. Gdzie twierdzilem, ze moje zdanie jest obiektywne?

Właśnie antosław. Ja natomiast mam wrażenie, że jesteś największym pieniaczem na tym forum lub pracownikiem ITI.

Jest to moja subiektywna odpowiedź.

Nie interesuje mnie co o mnie sadzisz...

Nie bede jednak obojetny, jesli ktos bezpodstawnie deprecjonuje nfilmy.

Po co ten temat jest na forum cyfry +? Do czego jest tutaj potrzebny. Wybralem cyfrę i nie interesuja mnie wynurzenia N-kowiczów o wyższości ich platformy. Od tego maja swoje forum.

No wlasnie, po co? Watek zalozyl jeden najwiekszych fanatykow cyfry, wiec nie rozumiem wycieczek w strone abo nki... :lol2: Jak ma ta dyskusja tu wygladac? Czy o nfilmach maja sie wypowiadac abonenci cyfry, ktorzy nie maja nfilmow? Nikt na forum nki nie zalozyl podobnego watku nfilm vs C+, to chyba o czyms swiadczy, nieprawdaz? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pare tygodni nFilmy są na rynku i jedno można powiedzieć, że nFilm nawet nie jest ta sama klasa co C+

 

patrząc na repertuar i premiery to lepsze będą zestawienia:

 

nFilm & Filmbox vs Polsat FILM & Cinemax :brawo:

 

CANAL+ idzie swoją niezależną drogą, wysoka jakość przekazów HD i dobre filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...