Skocz do zawartości

Canal+ vs NFilm


pawcho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako niedawny abonent C+ i obecny abonent n moge pozwolic sobie na porownanie:

 

 

repertuar:-------->Nfilm - 4/5 C+ - 4/5

jakosc:------------>Nfilm - 4/5 C+ - 4/5

roznorodnosc:---->Nfilm - 3/5 C+ - 4/5

cena:-------------->Nfilm - 5/5 C+ - 3/5

VOD:--------------->Nfilm - 4/5 C+ - 0/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nfilmhd.pl/site/filmy/premiery to są premiery nFilm na ten tydzień.Ogólnie nadają stare znane filmy i czasami jakies nowości. Puszczają je w kóło wiec każdy film do końca września mozna jeszcze zobaczyc z 15 razy.Więc moim zdaniem Canal+ jest dużo lepszym kanałem filmowym niz nFilm.Szkoda tylko ze Cyfra+ nie rozdzieliła filmu od sportu bo w tedy mogliby zaoferować Canal+ film za 20 zł a Canal+ sport za 9,90 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną bezapelacyjnie wygrywa C+. Do tej pory na nfilmach obejrzałem raptem dwa czy trzy filmy, które były w miarę interesujące. Moim zdaniem za dużo jest powtórek obrazów, które swoją świetność mają już za sobą. Może w nadchodzących miesiącach coś się ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w C+ nie puszczaja w kolko filmow, i nie puszczaja starszych filmow - no ludzie nie piszcie bzdur - klapy na oczach czy co!

Do tego gdyby oddzielic film od sportu to ramowka C+ mialaby takie dziury, ze glowa mala.

 

nFilm zaczyna byc silna konkurencja dla C+ i HBO i to nie podlega dyskusji. W nFilm przez tydzien puscili wiecej filmow niz na FilmBox HD i C+Film HD przez rok ;-) wiec roznica chyba tez jest widoczna.

Nie mowie juz o tym, ze 90% materialu emitowanego na nFilm HD to HD (oczywiscie roznie jest z jakoscia) ale taki C+Film przez 2 lata nie doczekal sie nawet 5% ramowki w HD.

 

Niestety, rzeczywistosc jest brutalna C+ dalo ciala i teraz konsekwencje sa ogromne, a jak sie porowna C+sprzed lat do tego co teraz oferuje pod wzgledem oferty filmowej to widac jak z roku na rok jest slabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w C+ nie puszczaja w kolko filmow, i nie puszczaja starszych filmow - no ludzie nie piszcie bzdur - klapy na oczach czy co!

Do tego gdyby oddzielic film od sportu to ramowka C+ mialaby takie dziury, ze glowa mala.

 

nFilm zaczyna byc silna konkurencja dla C+ i HBO i to nie podlega dyskusji. W nFilm przez tydzien puscili wiecej filmow niz na FilmBox HD i C+Film HD przez rok ;-) wiec roznica chyba tez jest widoczna.

Wyemitowali te produkcje Paramountu z końca 2007 i początku 2008. Od czegoś przecież musieli zacząć. Kanał ruszył tydzień temu i pisanie o "silnej konkurencji" jest co najmniej śmieszne. Co do emisji starszych filmów. Wszystkie kanały premium to robią, ale oglądanie po raz setny "Konga" czy "Rambo 2" zaczyna być irytujące. Nka ma całą bibliotekę Paramountu więc jak ma puszczać powtórki, to w miarę nowe- z 2004 czy 2005. Tak czy inaczej mam nadzieję, że kanał się rozkręci i dopiero wtedy można pisać o tym czy będzie "silną konkurencją".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nFilm zaczyna byc silna konkurencja dla C+ i HBO i to nie podlega dyskusji. W nFilm przez tydzien puscili wiecej filmow niz na FilmBox HD i C+Film HD przez rok wiec roznica chyba tez jest widoczna. :lol2::lol2::lol2::lol2:

nFilm to zadna konkurencja dla Canal+ czy HBO ich mozna porównać z FilmBox :) Puscili przez tydzien kilka filmow i teraz je będa powtarzać z 30 razy. FilmBox jak startował to tez puscił tyle filmów przez pierwszy tydzień w HD że głowa boli :) i jescze jedno Canal+ i Canal+ film nie nadaje prawie wogóle sportu od tego są Canal+sport i sport2. Czasami się zdarzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc repertuar w To i owo dałbym za repertuar 2/5 a w przypływie dobrego humoru 3/5 a nazwę tematu zmieniłbym na Filmbox vs nFilm. Nie żebym szydził bo też lubię nieco starsze filmy zwłaszcza w HD.

PS. dlaczego nie podałeś jeszcze kategorii Sport? C+ 4/5 nFilm 0/5 :lol2:

 

To jest Twoja subiektywna opinia, z ktora nie musze sie zgadzac. :read: Przedstawilem MOJE oceny...Sportu nie podalem, bo go nie ogladam, wiec nie podlega mojej ocenie....

Filmow starszych na C+ jest sporo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitero77, nie raz tobie i innym (bardziej swiatlym w ofercie C+) szczeny opadly i nie bylo do smiechu - rozumiem, ze twoj histeryczny smiech to smiech przez lzy :D :D :D

 

Nie przejmuj sie chlopie, wyrzuc to z siebie, bedzie lzej! :D

Ja C+ ogladam sporadycznie (filmy) i zdecydowanie mniej niz kiedys bo oferta jest mniej zajmujaca - nie pisze o sporcie bo dla "pilkarzy" jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że oferta Nfilmów może być lepsza gdy w przyszłym roku dojdą produkcje DreamWorksu- "Potwory kontra Obcy", "Stary, kocham Cię" czy "Nieproszeni goście". Filmów z tej wytwórni jest w roku niewiele, ale każdy film buduje ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonentom C+ skoczyl gul, bo placa wiecej niz rok temu, a ilosc premier filmow fabularnych spada, utracili prawa do 2 wytworni, etc. To zachowanie to normalna rekacja obronna organizmu, sam podobnie reagowalem jak bylem abonentem C+... :lol2:

 

Nfilmy nadaja od 7 dni, ramowka nie jest jeszcze dopieta, brakuje min. seriali... 8).

 

PS Od wypowiadania czarow i porownywania nfilmu do Filmboxa nie zmienicie rzeczywistosci...Proponuje spacer dla ochlody, albo zakup drugiej platformy hehe :mrgreen: . EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abonentom N-ki skoczył gul bo muszą oglądać starocie zamiast nowosci kinowych :lol2: a Ja mam Canal+ w promocji grudniowej czyli za 0zł przez 12 miesiecy :lol: Widziałem ramówke nFilm na koniec wrzesnia i jest ta sama co na początku czyli Rekon w Wenecji, Duch,i inne starocie co juz dawno szły na Polsacie czy TVN :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... Po przejrzeniu programu Canal+ na 3 dni stwierdzam, że jest masa powtórek. A gdzie to HD macie? Kilka propozycji dziennie Canal+ łącznie na wszystkich swoich kanałach nadaje w tym formacie. A kanały nFilm całe są w HD.

Oj skoczył gul cyfrowiczom, skoczył. Dlatego tak się rzucają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitero77

 

A kogo to obchodzi jaka platforme kupisz w grudniu? Jak dla mnie mozesz sobie zakupic nawet rosyjski Tricolor :mrgreen: .O ile zmysly mnie nie oszukuja to jest subietywny watek porownawczy dwoch kanlow premium... :lol: wiec powrocmy do merytrycznej, nieemocjonalnej dyskusji o kanalach...

 

Pozdrawiam i zycze milego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to zamiast C+ powinno byc HBO vs. NFILM jak juz mowimy o 100% filmowej tv C+ puszcza tez seriale a przedewszystkim sport wiec NFILM-ik :lol2: nie siega nawet piet CANAL+

A jesli mialbym wybierac miedzy NFILM a HBO to bezapelacyjnie HBO!!!!!!

POZDRO DLA NFILMOWCOW :) i niech sie ucza od C+ i HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...