Skocz do zawartości

Canal+ vs NFilm


pawcho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Largo Wincha divixowcy już kilka dni temu mieli na DVD, Przerwane objęcia - tydzień temu z DVD, a Juuuż w piątek w kinach.

Nie sugerujcie się takimi datami, bo to nie zasługa nFilmów tylko opóźnienie kin (tytuł zapewne na 1 weekend)

 

Dokładnie. Dystrykt 9 dawno juz widzialem na DVD a wchodzi do Polskich kin... za miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście to połączyć z tematem Canal+ vs HBO i stworzyć jeden temat o nazwie "Canal+ vs HBO vs nFilm". Uważam, że lepiej porównywać naraz wszystkie 3 oferty filmowe premium niż tak osobno.

 

Na początek powiem, że patrząc tak na program tv ostatniego tygodnia doszedłem do wniosku że zarówno nFilm jak i Canal+ mają ofertę dużo lepszą niż HBO, jak na mój gust oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest forum internetowe i tutaj zawsze każdy użytkownik wyraża swoje subiektywne zdanie ;) Ale to chyba nie o to chodzi... Zabolało, prawda? :D Dodam, że nie bardzo rozumiem tworzenia jakieś rywalizacji, wręcz wojny i zaciekłe bronienie tego kanału/platfromy, który ktoś posiada. Polski rynek usług TV SAT jest chory, wszystko jest podzielone na kilka kanałów, na czym traci tylko widz, ponieważ jak chcę oglądnąć wszystko, to musi wyłożyć sporą kasę na kilka platform. I Wam się to podoba? Po tym zaciekłym bronieniu przez niektórych nfilmów, stwierdzam, że chyba coś jest z kimś nie tak...

 

To przy okazji napisze, że moim zdaniem (antoslaw tak jest ok? :D) tego tematu tutaj nie powinno być, ponieważ nfilmu nie ma w Cyfrze+, więc nie dotyczy tej platformy. Tutaj chyba powinien ten topic wylądować: viewforum.php?f=11 i wtedy byłby święty spokój dla abonentów Cyfry+, którzy czytają każdy temat, aby dowiedzieć się czegoś nowego, ale trafiają na takie głupie teksty jak w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nFilm do powinni dać do pakietu bez dodatkowych opłat. Ten kanał to jest porażka i jak ktoś za niego będzie płacił 20 zl to chyba ma nawalone pod deklem :) To już lepsze filmy pójdą na Polsacie otwartym np Oczy wężą , 7 sekudn, Snajper 2, Stan Oblężenia i to w ciągu jednego tygodnia. Gdzie go porównywać do Canal+ gdzie jest dobre kino , seriale , dokument i sport. Tu jest ramówka Canal+ przez najbliższe dni http://www.canalplus.pl/program/hity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ktoś, kto ma Canal+ (plus przystawki) dla filmu ma nawalone pod deklem. Kino średniej klasy, coraz mniej nowości, tylko sport ratuje te kanały. Ciekawsze filmy znajdują się na kanale "Wojna i Pokój". Oto link do najnowszych pozycji https://satkurier.pl/news/49612/wojna-i- ... wards.html

 

Siła argumentów porażająca? Równie mocna jak Twoja...

 

Mam pytanie. Masz jakieś kompleksy z powodu "n"ki? co chwila szukasz jakiejś szpili, żeby ukłuć proponowane przez nią pozycję. Ostatnio czepiłeś się filmu "Rekin w Wenecji" i w co najmniej kilku postach o tym pisałeś. Zupełnie nie dyskutujesz z argumentami, że nFilm przedstawia wiele ciekawych pozycji, choćby osławiony "To nie jest kraj dla starych ludzi", tylko tłuczesz non stop zgraną śpiewkę, że nFilm to dno (bez podania żadnych konkretów).

 

Wziąłeś ślub z C+ i teraz bronisz wszystkiego co z nią związane przed najeźdźcami spod znaku niebieskiego bąbelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przestańcie co poniektórzy generalizować, że w C+ brak filmów. Zobaczcie co proponuje na październik, listopad i wtedy oceniajcie. Nfilmy dopiero wystartowały. W przyszłym tygodniu minie dopiero miesiąc od nadawania. To co mogli w tym czasie wyemitować z końca 2007 i pierwszego półrocza 2008 r. to wyemitowali. Tam też znalazłem pozycje, które mnie zainteresowały. Zamiast konstruktywnej dyskusji w tym wątku, mamy obrzucanie się co rusz błotem i deliberowanie nad wyższością Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą. Jednych zainteresuje film w C+, drugich w Nfilmach a jeszcze innych w HBO czy Cinemaxie. Zabronicie tym osobom pisać, że np. w tym ostatnim kanale znaleźli coś ciekawszego niż na pozostałych trzech ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop

 

zanim napiszesz podobne stwierdzenia, poprzedz swoje zdanie "Uwazam", "moim zdaniem". To Twoje subiektywne odczucia, ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Dla mnie na przyklad ramowka filmowa C+ odbiega od nfilmow.

 

To nie jest moje subiektywne odczucie, to są po prostu fakty, wystarczy porównać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ten temat jest na forum cyfry +? Do czego jest tutaj potrzebny. Wybralem cyfrę i nie interesuja mnie wynurzenia N-kowiczów o wyższości ich platformy. Od tego maja swoje forum.

czy dlatego, że to dział (nie forum) Cyfry+ można bezpodstawnie pisać bzdury o ofercie "n"ki?

 

Poza tym jest to temat porównujący ofertę nFilmów do oferty Canal+, więc ostre dysputy są prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO wy piszecie? Jaka porażka?? Przecież w nFilmie są dużo nowsze filmy niż np w takim Ale Kino(...)

...a od kiedy Ale Kino! jest kanałem premium :?:

ale masz rację, Ale Kino! to jest kanał z którym można porównywać nFilm

 

Podstawowe różnice w/g mnie

Ale Kino! w Cyfrze od pakietu Powitalnego (19,90 za CAŁY pakiet)

nFilm w HD

...jak kiedyś ale kino będzie w HD, to wybór będzie prostszy.

 

Moja opinia generalnie jest taka, połączyć zawartość programową CYFRY+ i technologie N...

...to by były i "Emocje i Technologia" (oczywiście tylko bez parowania karty z dekoderem) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moje subiektywne odczucie, to są po prostu fakty, wystarczy porównać umowy.

No jak zwykle kolega Powop broniący Cyfre+. :jupi:

 

A mnie np. nie interesuje to ile kanał filmowy Premium ma wytwórni i jakie. Mnie interesuje zawartość programowa. Po co mi najlepsza wytwórnia filmowa w której filmy mi nie odpowiadają albo po prostu sprzedaje kicz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...