Skocz do zawartości

Canal+ vs NFilm


pawcho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy ciągle z tym gulem wyskakujecie? To jest chyba ulubione powiedzenie nkowiczów :brawo:

Abonenci Cyfry zdąrzyli się przez 8 miesięcy przyzwyczaić do braku filmów Paramountu w ofercie i nie jest to zbytnio odczuwalne, reszta pozostała bez zmian.

 

Porównanie nFilmów z C+ to tak jakby porównywać Poloneza z BMW. Oczywiście komuś może bardziej pasować Polonez, bo tańszy w eksploatacji, mniej pali (?) itp. Ale nie zmienia to faktu że BMW jest lepsze. Trzeba się z tym pogodzić :D

 

@[beep]zipałek, oj pasuje twój nick, do tego co napisałeś :lol:

Powtórki są częścią kanałów filmowych, tego się nie uniknie, czy to C+, nFilm czy HBO. Jest to po to żeby każdy mógł obejrzeć w film w dogodnej dla niego porze. Ty myślisz, że wszystkie filmy na nFilmach masz w HD? Gratuluje poczucia humoru.

 

@mcadi, to stare info. Dreamworks się już uniezależnił. Dystrybutorem jego filmów będzie Disney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dobrze że wystartował Nfilmy. Co prawda mamy teraz Nfilmy, Canal+ i HBO jako premium i każdy posiada swoje prawa.

Teraz niech działa prawo konkurencji. Na dzień dzisiejszy oferta HBO jest najgorsza i może to spowoduje wyłączenie tych kanałów.

Sporo kosztują a oprucz dobrych seriali to nie mają co pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[beep]zipałek, oj pasuje twój nick, do tego co napisałeś :lol:

Powtórki są częścią kanałów filmowych, tego się nie uniknie, czy to C+, nFilm czy HBO. Jest to po to żeby każdy mógł obejrzeć w film w dogodnej dla niego porze. Ty myślisz, że wszystkie filmy na nFilmach masz w HD? Gratuluje poczucia humoru.

Hahahahaha... Ale śmieszne. Jesteś zakochany w Cyfrze+, więc się nie wypowiadaj bo trącasz jadem. Mam styczność z obiema platformami, więc wiem co mówię. Boli nowa jakość Cię, oj boli...

I odczep Ty się od mojego nicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie boli, nie jestem też zakochany w Cyfrze, Narazie nFilm to może być konkurecją dla Filmbox Extra.

 

@nin, na HBO obejrzysz filmy z WB, Warner Premier, New Line, Castle Rock, Discey Pic, Touchstone Pic, Hollywood Pic, Miramax, Columbia Pic, TriStar Pic, Screen Gems, Stage6 nie licząc niezależnych dystrybutorów. Rzeczywiścnie nie ma co HBO puszczać :(

 

Całe szczęście jest nFilm z Paramountem, Dreamworksem (za rok) MGM i produkcjami TVN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie boli, nie jestem też zakochany w Cyfrze, Narazie nFilm to może być konkurecją dla Filbox Extra.

Najpierw porównanie do Filmbox lub Cinemax, teraz do Fimboa Extra. Zaraz i tak dojdzie do postawienia znaku równości między Canal+ i paczką nFilm. Tylko, że nFilm już teraz ma przewagę w jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie możemy merytorycznie podyskutować na ofertą C+ i Nfilmów tylko od razu puszyć się i wmawiać komuś o "gulach" i innych bzdurnych rzeczach ? Bo jeżeli to ma wyglądać tak jak na Media2, to od razu wrzućmy ten temat do kosza, bo nie ma sensu spierać się o błahostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o to super filmy super kanału HD oczywiście 100% HD :) na 30 wrzesnia 2009 r

Ucieczka z Los Angeles (Escape from L.A.) 1996 r pewnie w HD :lol2:

Przodem do tyłu (In & Out) 1997r

Dickie Roberts, kiedyś gwiazda 2003 r

Bez granic 2003 r

Czy leci z nami pilot? 1980 r to pewnie bedzie w Full HD :lol2:

Footloose 1984r

Ostatni ze sprawiedliwych 2007 meksykańska nowość :lol:

Duch 3 1988r w super HD :lol2:

no i ostatnia nowość Ćma barowa z 1987 r pewnie też w HD :)

 

Widze ze kanał w 100% HD obrazu i dzwięku oby tak dalej :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nFilm już teraz ma przewagę w jakości.

 

Człowieku skończ z tą jakością, jakość filmów nadawanych w HD (jest ich bardzo mało na obu kanałach) jest dużo lepsza na C+, nie wspomnę już o nie wyświetlaniu się połowy napisów w filmie na nFilmach.O dźwięku 5.1 można pomarzyć, jak na razie był tylko jeden film z tym dźwiękiem.Więc póki co to nFilmy jeszcze nikogo nie przebijają, nawet nie wiem czy dorównują Filmboxowi HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o to super filmy super kanału HD oczywiście 100% HD :) na 30 wrzesnia 2009 r

Ucieczka z Los Angeles (Escape from L.A.) 1996 r pewnie w HD :lol2:

Przodem do tyłu (In & Out) 1997r

Dickie Roberts, kiedyś gwiazda 2003 r

Bez granic 2003 r

Czy leci z nami pilot? 1980 r to pewnie bedzie w Full HD :lol2:

Footloose 1984r

Ostatni ze sprawiedliwych 2007 meksykańska nowość :lol:

Duch 3 1988r w super HD :lol2:

no i ostatnia nowość Ćma barowa z 1987 r pewnie też w HD :)

 

Widze ze kanał w 100% HD obrazu i dzwięku oby tak dalej :brawo:

 

Stary - teraz to sie podlozyles, kompromitacja totalna! :lol2:

Nie pisz juz nic na ten temat bo nic nie wiesz na temat staroci w HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nfilm dopiero co wystartował. Canal+ jak startował to nadawał raptem pare godzin dziennie. A teraz nFilm startuje i od razu oczekuje się że dorówna C+.

C+ dostała po łapach ale będzie emitować fajne seriale. Obie stacje puszczają starsze produkcje. Niestety nie da rady mieć wszystkiego.

Wystarczy spojrzeć na rynek praw sportowych co tam się dzieje. To samo teraz jest z prawami do filmów i seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

cena:-------------->Nfilm - 5/5 C+ - 3/5

Tutaj porównanie cenowe nie jest do końca wiążące bo trzeba dodać, że w C+ jest jeszcze sport. i Zwracając uwagę na ten czynnik mamy różnice 10 zł za którą dostajemy głownie piłkę w wysokim wydaniu. Więc tutaj mimo wszystko postawiłbym znak równości.

 

Ogolnie mam oba kanały i oba mają swoje dobre jak i złe strony. Nie chce mi się jakoś ocenia Nfilmiu jakoś szerzej po tygodniu działania ale na ten moment jestem zadowolony z jego oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85

 

jak juz wspomnialem pare postow wczesniej, sport mnie nie interesuje wiec oceniam cene przez pryzmat kontentu filmowego nfilmu vs. C+. Chcialbym rowniez zauwazyc, ze pakiet nfilm+HBO(3 kanaly HD z filmami Paramount,Warner,Dreamworks,Sony,Disney i MGM + seriale) kosztuje mniej niz opcja C+ z jednym kanalem filmowym w HD(Universal,Fox) ze sportem. Przy czym nalezy zaznaczyc, ze na C+Film HD emituja 2-3 filmy HD (czasami nawet zadnego filmu w HD)dziennnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...