Skocz do zawartości

CTV Dla Ciebie


Beks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzej wiodący nadawcy telewizyjni z Ukrainy dostarczą kontent do nowego kanału dla kobiet pod nazwą Dla Ciebie, który ruszyć ma w sierpniu 2023r. Stacja kierowana będzie do Ukrainek, mieszkających w Polsce oraz do Polek i ma nadawać w formie niekodowanej z satelity Hot Bird. Trwają rozmowy na temat dystrybucji kanału w sieciach kablowych.

 

https://wirtualnemedia_pl/artykul/kanal-dla-ciebie-ctv-polska-ukraina-ramowka-gdzie-ogladac

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pasjonat napisał(a):

Kanał ma też nadawać w języku Polskim ??? bo ma też być kanał skierowany do Polskich kobiet.
 

Tak ale tylko od poniedziałku do piątku między 09:30 a 14:30 a w weekendy między 10:00 a 18:00 co według mnie jest słabe bo jak chcą być kanałem też dla polskich widzów to powinni nadawać cały czas po polsku i ukraińsku na zasadzie ścieżek dźwiękowych a nie okienek. 

Edytowane przez Poland
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie kanały, bo naziemnych nie można. I to te przede wszystkim mam na myśli. Znaczy można je nadawać na zagranicznej, ale nie będą już kanałami naziemnymi, a czy kablówki je włączą wtedy do oferty to też może być znak zapytania. Bo jeśli koncesje zostaną zabrane z powodu "działalności niezgodnej z polską racją stanu" to i kablówki dostaną przykaz wyłączenia sygnału - dokładnie tak było z kanałem RCTV w Wenezueli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nadawać 2 ścieżki audio. A dla mniej rozgarniętych można je przypisać na osobne identyfikatory (osobne nazwy programu) z dopiskami PL i UA.

 

Podejrzewam, że Ukraińcom chodzi bardziej o dotarcie do widzów w PL.

Nie każdy ma internet bez limitu i nie każdy wie jak można zamontować antenę satelitarną na Astrę 4A (i nie kazdy moze) gdzie jest kilkadziesiąt ukraińskich programów FTA. Hot Bird w Polsce jest jednak popularny, przez co także łatwiej dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiadomo coś więcej o starcie tego nowego kanału bo wg pierwotnej wersji kanał ma wystartować 24,sierpnia.2023 czy coś się zmieniło? Jakie na początku w pierwszych tygodniach nadawania będą tam seriale ukraińskie czy pojawi się też tam  przerwana przez Tvo2 "Kozacka miłość"? Czy kanał Dla Ciebie będzie miał fanpage po polsku i ukraińsku i czy Dla Ciebie będzie na satelicie na PolsatBox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Generalnie ten artykuł to jakieś kuriozum. Błędy, brak jakichkolwiek sensownych źródeł, zero informacji dt. parametrów odbioru. Bardziej przypomina promocję jakiejś firmy Kogucik niż wiarygodnego gracza na rynku medialnym.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-dla-ciebie-nowy-kanal-dla-kobiet-satelita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez sensu tworzyć kanał wyłącznie skierowany do jednej płci. Nigdy nie mogę zrozumieć takiego myślenia. W końcu każdy ogląda to na co ma ochotę, bez względu na płeć.

Jeśli już, to lepiej byłoby zrobić coś w formie kanału z serialami dla całej rodziny jak Polsat Rodzina/ATM Rozrywka.  

Nie wiem czemu, ale coś czuję że ten kanał to będzie takie Romantica TV, czyli właśnie „mydło i powidło". 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2023 o 02:23, TomeQ38 napisał(a):

Jakie na początku w pierwszych tygodniach nadawania będą tam seriale ukraińskie czy pojawi się też tam  przerwana przez Tvo2 "Kozacka miłość"?

Kozacka miłość to produkcja rosyjsko-ukraińska, która miała premierę w tych krajach przed wojną (tą wcześniejszą). Wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...