Skocz do zawartości

CTV Dla Ciebie


Beks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mają być reklamy. @Bloo411Nie wiem czy czytasz komunikaty prasowe? Umowy są przygotowywane z największymi platformani i operatorami w Polsce, tylko ze względu na okres wakacyjny wszystko się przeciąga. Kanał lifestyle w dodatku w języku polskim może być łakomym kaskiem dla operatorów sat kabel. Chodzą pogłoski że ma pojawić się w PB. 

🙂 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Bloo411 napisał(a):

@DanielK, może gdyby kanał nadawał z 19,2'E, popularnej pozycji sat Niemców, ale nadaje z 13'E.

Nie o to chodzi. 19,2E w Polsce nie jest tak popularna jak 13E. Oczywiście Astra 19,2E jest TOP 2 u nas :)

Telewizji ludzie szukają pod kątem językowym.

Niemiec się nastawia na 19,2E bo tam ma całą publiczną w HD i nakazane podstawowe prywatne w SD; dołączyła do nich reszta nadawców (np. MTV, Comedy Central, TLC, DMAX) i mają tego bardzo dużo.

 

Problem jest jeszcze inny. Ludzie już zapominają co to jest Wyszukiwanie programów. Dostają "kawę na ławę" i tak to jest...

 

 

@Mati06 ja też kiedy nie włączyłem to słyszałem język polski. Te 60% chyba jest nieprawdziwe, powielone zapewne z jakichś wstępnych założeń.

Jedynie czasami są pomylone formy osobowe, np. to co mówi mężczyzna jest przedstawione jakby to mówiła kobieta ;)

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411Patrząc na to jaką mamy masę uchodźców w naszym kraju przez wojnę, to może być promocja swego rodzaju dla platform sat i operatorów kablowych, przez obcokrajowców.

Założenia nadawcy pierwotnie miały się opierać na nadawaniu FTA. Ale kto wie jeżeli masz rację wkrótce może dojść do za szyfrowania sygnału, ale być może emisja FTA jest także dla Innych krajów w których uchodźcy przebywają? Wydaje mi się że ich kontent jest tani jeśli chodzi o licencje stąd emisja FTA, inaczej byłyby wysokie koszta nadawania, choć mogę się mylić, nie znam się na tym zbytnio. 

🙂

 

 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to produkcje z Odyn plus Odyn (1+1) International i inne tego typu. Fakt, nie trafiłem z MEGOGO, ale opierałem się na doświadczeniach z Ukrainy. Jak chcą zaistnieć muszą wejść do kogoś dużego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Toyki pewnie wejdą. Toyka ma w dziale TVP VOD udostępnione seriale w języku ukraińskim. Dołączenie tego kanału będzie więc rozwinięciem tej oferty dla uchodźców. Nadawanie tych seriali także z polską ścieżką językową ma też pomóc Ukraińcom w nauce naszego języka. Osłuchanie to najłatwiejszy i najszybszy sposób na naukę języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emisja testowa nie wpływa na brak dźwięku, a standard kodowania dźwięku

Cytat

Dźwięk kanału CTV jest kodowany w formacie AAC, który jest obsługiwany przez nowsze dekodery - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, właściciela Polsat Box

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca bo w artykule Pan Dominik Tzimas odpowiadający za kanał Dla Ciebie od strony dystrybucyjnej wspomniał:

Testy na satelicie to testy techniczne. Nie testujemy widzów tylko systemy emisyjne. Dlatego błędy na tym etapie nie powinny dziwić.

Z tego co się dowiedziałem dopiero po włączeniu kanału do danych operatorów problemy z dźwiękiem powinny ustąpić. Od tego uzależniony zresztą jest też pełny start stacji.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodek AAC ma już ponad 20 lat.

Tylko jakieś szrot boxy tego nie obsługują... Cena Czyni Cuda :D

70% sprzętu od platform to szrot na najtańszych komponentach jakie udało się znaleźć a licencje tylko podstawowe..

 

Nawet najtańsze tunery FTA na wolnym rynku bez problemu to obsługują... O ile pamiętam takie z 2015 roku na przykład też.

Edytowane przez DanielK
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mati06 napisał(a):

A przecież nie pisali nic na ten temat że poprawia fonię p9 wejściu do dużego operatora  tylko to były moje przypuszczenia?

Tego to już nie wiem. Nie mniej dobrze że Dla Ciebie nadaje już w prawidłowym formacie dźwięku. Teraz tylko czekać aż na serio ruszą oni z swoim programem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...