Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli posiadam pakiet Optimum+ w cenie 24,99 to przy przedłużeniu nie będzie szans utrzymać ten pakiet. Albo w górę albo w dół. Ale jeśli uruchomiłbym pakiet Dopełnienie do pakietu Extra+ w cenie 10 zł. to wtedy jest szansa na odtworzenie tej zbiorczej oferty Extra+ w cenie 34,99 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, markar napisał(a):

Jeśli posiadam pakiet Optimum+ w cenie 24,99 to przy przedłużeniu nie będzie szans utrzymać ten pakiet. Albo w górę albo w dół. Ale jeśli uruchomiłbym pakiet Dopełnienie do pakietu Extra+ w cenie 10 zł. to wtedy jest szansa na odtworzenie tej zbiorczej oferty Extra+ w cenie 34,99 zł?

@markar Przy przedłużeniu umowy dostaniesz możliwość wzięcia pakietu Relax+ lub Extra+, a w jakich wariantach cenowych będą to oferowali tego nie wiadomo, bo zmiany są od dziś więc za wcześnie mówić o cenach, więc trzeba poczekać. Na pewno pakiet Extra+ najtaniej to 45 zł/m na przedłużenie, a jak wyjdzie składak z niższego pakietu też nie wiadomo. Jak dołączysz sobie do pakietu Optimum+ teraz opcję Dopełnienie do Extra+, to potem możesz przejść z nią na czas nieoznaczony + 4 zł/m więcej. W nowych ofertach od dziś chyba wzrost jest +10 zł na czasie nieoznaczonym.

 

  

24 minuty temu, maciekmm napisał(a):

Za ile wobec tego proponują Extra osobom które mają comfort lub optimum za 24.99 ?

@maciekmm Trzeba poczekać, aż ktoś będzie miał umowę z takimi pakietami w tych cenach, aby poznać ceny nowych propozycji na przedłużenie. Na razie nie wiadomo za ile będą proponować Relax+ i Extra+ tym osobom, bo dziś dopiero weszły zmiany.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95 Jak piszesz znika pakiet Optimum+ od dziś tak ?

 

Dziś mam pakiet Relax+ za 14,99 zł i w ICOK mam opcję dopełnienie do Optimum+ za 10 zł to jak jutro aktywuję to włączą mi w tej cenie Extra+.

Bo przecież podobno nie ma być pakietu Optimum+ od dziś 🤣

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 Umowa przedłużona dziś na pakiet Relax+? Umowy przedłużone do 11 września mogą włączać stare opcje typu podniesienie do pakietu Optimum+, Superpremium+ 4K i pakietów Vip+, Vip+ Max i Vip+ Max 4K. Natomiast umowy zawarte od 12 września mogą włączać opcje już tylko po nowemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 Zgadza się, ale piszemy tu, że nie będzie można dostać na przedłużenie umowy odtworzenia pakietu Optimum+ i jest wycofany pod względem braku możliwości odtworzenia go na kolejny okres umowy. Nie można też od dziś odtworzyć już w żadnym wypadku pakietu Nowy Start+ jak ktoś miał. Natomiast jak ktoś sobie włączy jeszcze pakiet Optimum+, bo ma stare warunki sprzed 12 września, to będzie go miał dopóki nie zdecyduje się na przedłużenie umowy na nowych zasadach.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawel napisał(a):

Czyli okazuje się, że  posiadaczom Optimum  nie będzie się opłacało przedłużać umowy. Lepiej pozostać na nieoznaczonej.

ja mam Optimum za 24,99. Umowa do końca września. Po zakończeniu umowy cena wzrasta do 28,99zł/ więc szarpać się nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawel napisał(a):

Ja sądzę, że Optimum był zbyt atrakcyjny w swojej cenie i dlatego wyleciał. Podobnie jak kiedyś Comfort. 

Ciekawe, czy po usunięciu pakietu Optimum+, dodadzą jakieś sensowne kanały do Relax+ i jak to wpłynie na jego cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martinos napisał(a):

ja mam Optimum za 24,99. Umowa do końca września. Po zakończeniu umowy cena wzrasta do 28,99zł/ więc szarpać się nie bede.

Masz tylko sam Optimum? Ja obecnie płacę 66,79 za:

Optimum+ - 24,99

Eleven - 11,90

CANAL+ - 19,90

Multiroom - 10,00

CANAL+4K - 0

ULTRABOX - 0

DYSK - 0

A jak patrzę na prognozę płatności w okresie nieoznaczonym to wychodzi 90,79, co według mnie jest i tak niedoszacowaną kwotą bo podwyżkę mam za:

Optimum+ - +4

Eleven - +4

CANAL+4K - +20

Więc obecne 66,79 + 4 + 4 + 20 = 94,79.

Gdyby nie CANAL+ 4K kwota byłaby jak najbardziej do zaakceptowania. Pewnie nie będę mógł zrezygnować z tego kanału po przejściu na okres nieoznaczony? Orientuje się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie przekonanie? Umowa ma swoje zasady i obowiązuje obie strony. Obie strony muszą jej przestrzegać i obie obowiązuje taki sam okres wypowiedzenia.

27 minut temu, Hamper26 napisał(a):

A jak patrzę na prognozę płatności w okresie nieoznaczonym to wychodzi 90,79, co według mnie jest i tak niedoszacowaną kwotą bo podwyżkę mam za:

Optimum+ - +4

Eleven - +4

CANAL+4K - +20

Więc obecne 66,79 + 4 + 4 + 20 = 94,79.

Gdyby nie CANAL+ 4K kwota byłaby jak najbardziej do zaakceptowania. Pewnie nie będę mógł zrezygnować z tego kanału po przejściu na okres nieoznaczony? Orientuje się ktoś?

Myślę że cena 11,9 zł za Eleven obowiązuje do końca umowy, nie do końca okresu oznaczonego, w wyniku czego po przejściu na czas nieokreślony nie dochodzi te +4 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jedynytaki

Czyli mogę przejść na nieoznaczony, zrezygnować z opcji ,które mi dobijają cenę po końcu umowy , a wtedy dobrać opcje ponownie? Tylko czy wtedy łatwo dodają Canal Plus razem z 4k za 20zł łącznie? Na prognozie mam na nieoznaczonym 4k za 20zł

Edytowane przez 83pawel83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...