Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na telefonie, laptopie loguję się z polskiej karty sim, wchodzę w kanały live. Odpalam jakiś kanał, przełączam na lokalny internet i śmiga do czasu aż nie wyjdę z zakładki live. Jak chcę w międzyczasie obejrzeć jakiś film to pauzuję kanał live a film otwieram w nowej karcie. Trochę zabawy jest ale działa.

Edytowane przez JoeDirt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla milosnika sportu ciekawa opcja bez umowy za 50 zł eleven i c+ czyli wszystki ligi piłkarskie najlepsze (anglia, włochy, hiszpania, niemcy) i polska do oglądania, 

ale nie ma ligi mistrzów dla kopanej więc wszystkiego nie ma i gdzieś musi szukać streamów albo dostępów do polsatów premium, 

zdaje się to można z kimś kupić na spółę jak netflixa, bo 2 jednoczesnie mozna ogladac, wiec rozbijajac 50 zl/2 wychodzi 25 zł/osoba i możliwość oglądania na tv, laptopie czy telefonie spoko opcja, tylko właśnie szkoda że nie dają polsatu sport z lm, bo wtedy bylilby fajną konkurencja dla pakietu netii gdzie za 110 zł jest net i c+ eleven i polsaty sport premium z lm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, JoeDirt napisał:

Na telefonie, laptopie loguję się z polskiej karty sim, wchodzę w kanały live. Odpalam jakiś kanał, przełączam na lokalny internet i śmiga do czasu aż nie wyjdę z zakładki live. Jak chcę w międzyczasie obejrzeć jakiś film to pauzuję kanał live a film otwieram w nowej karcie. Trochę zabawy jest ale działa.

 

12 minut temu, GrubyBubu napisał:

No tak, w apce ten myk działa do ponownego uruchomienia aplikacji i spokojnie można robić co się chce

Idąc tym tokiem rozumowania jak chcielibyście odpalić na Android TV to na chwilę z telefonu z Polską Sim udostępnić internet do tv i powinno zadziałać.

Chyba, że przełączenie wifi wywali z apki C+.

 

5 minut temu, jap20 napisał:

dla milosnika sportu ciekawa opcja bez umowy za 50 zł eleven i c+ czyli wszystki ligi piłkarskie najlepsze (anglia, włochy, hiszpania, niemcy) i polska do oglądania, 

ale nie ma ligi mistrzów dla kopanej więc wszystkiego nie ma i gdzieś musi szukać streamów albo dostępów do polsatów premium, 

zdaje się to można z kimś kupić na spółę jak netflixa, bo 2 jednoczesnie mozna ogladac, wiec rozbijajac 50 zl/2 wychodzi 25 zł/osoba i możliwość oglądania na tv, laptopie czy telefonie spoko opcja, tylko właśnie szkoda że nie dają polsatu sport z lm, bo wtedy bylilby fajną konkurencja dla pakietu netii gdzie za 110 zł jest net i c+ eleven i polsaty sport premium z lm


Uważaj co piszesz. Zaraz się i tak zlecą wrony i będzie krakanie że co to za sport przy 25 FPS i tak beznadziejnej jakości, że Ipla lepsza itd.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, GrubyBubu napisał:

No tak, w apce ten myk działa do ponownego uruchomienia aplikacji i spokojnie można robić co się chce

Racja, skupiłem się na oglądaniu w laptopie. Na telu jak nie ubiję aplikacji w pamięci podręcznej to działa też po wyjściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, JoeDirt napisał:

Na telefonie, laptopie loguję się z polskiej karty sim, wchodzę w kanały live. Odpalam jakiś kanał, przełączam na lokalny internet i śmiga do czasu aż nie wyjdę z zakładki live. Jak chcę w międzyczasie obejrzeć jakiś film to pauzuję kanał live a film otwieram w nowej karcie. Trochę zabawy jest ale działa.

To ma działać za granicą normalnie bez takich cyrków.

Takie są oficjalne zapewnienia.

Zresztą z polskiego IP też live nie chodzi u mnie.

Nje chodzi na żadnej przeglądarce, nie chodzi na Xiaomi.

Na niczym.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bushiken napisał:

 


Uważaj co piszesz. Zaraz się i tak zlecą wrony i będzie krakanie że co to za sport przy 25 FPS i tak beznadziejnej jakości, że Ipla lepsza itd.

Oczywiście, że Eleven Sports 1 w Ipla w 50 FPS. Tutaj nie da się tego zaprzeczyć. MyCanal bidnie się pod tym względem prezentuje.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kingofsouth napisał:

Oczywiście, że Eleven Sports 1 w Ipla w 50 FPS. Tutaj nie da się tego zaprzeczyć. MyCanal bidnie się pod tym względem prezentuje.

Nigdy nie zaprzeczałem, że na Ipli przy 50FPS jest lepsza jakość odbioru. Miałem jednak na myśli fakt, że jakość Canal+ jest przedstawiana jako beznadziejna jakby to było NC+Go z 1080 z beznadziejnym bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tracer10 napisał:

To ma działać za granicą normalnie bez takich cyrków.

Takie są oficjalne zapewnienia.

Zresztą z polskiego IP też live nie chodzi u mnie.

Nje chodzi na żadnej przeglądarce, nie chodzi na Xiaomi.

Na niczym.

Powinno a nie działa. Czyściłeś pamięć podręczną? Live w apce nie zadziała jeżeli łączysz się z lokalnego ip, a później przełączysz na polskie ip. Trzeba całkowicie ubić aplikację, wyczyścić pamięć podręczną aplikacji i zainicjować aplikację  z polskiego ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Bushiken napisał:

Uważaj co piszesz. Zaraz się i tak zlecą wrony i będzie krakanie że co to za sport przy 25 FPS i tak beznadziejnej jakości, że Ipla lepsza itd.

Widziałeś jak to wygląda? Chyba nie, bo inaczej byś tak nie pisał

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zaprzeczałem, że na Ipli przy 50FPS jest lepsza jakość odbioru. Miałem jednak na myśli fakt, że jakość Canal+ jest przedstawiana jako beznadziejna jakby to było NC+Go z 1080 z beznadziejnym bitrate.
Żaden bitrate i rozdzielczość nie zagwarantuje przyjemności z oglądania sportu przy 25 fps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawop napisał:

Widziałeś jak to wygląda? Chyba nie, bo inaczej byś tak nie pisał

Nie wiem może zależy to od TV i zastosowanego w nim upłynniacza.

Mam porównanie Canal+ HD z SAT vs. Ipla vs. Canal+ Online.

Rozdzielczość jest wszędzie taka sama więc rozchodzi się o bitrate.

Najlepsza jakość i najwyższy bitrate to oczywiście SAT, potem Ipla i na końcu Canal+ online.

Nie jest jednak tak że na Canal+Online jest jakość jak z jakichś nielegalnych streamów, nie mam smugi za piłką i nie płynnego ruchu.

Gdyby była taka przepaść na pewno bym ją zauważył, gdyż nie jestem 1 lepszym "Januszem" któremu wystarcza niepełne pseudo HD w postaci 1080i.

Oko mam już przyzwyczajone do prawdziwego natywnego 4K z płyt UHD.

Peace Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bugmenot napisał:

Oj to już jesteś na czarnej liście, jeśli nie podzielasz kultu fejkowych 50 fps :D. Dopiszcie sobie do listy, koledzy @śmiechu warte @glaca i tym podobni ;).

Z tego co pamietam z postów z innych tematów masz jakieś stare zatargi z @śmiechu warte apropo innych spraw ale nie wrzucaj mnie do 1 worka.

Oczywiste, że 50FPS jest lepsze niż 25 nigdy temu nie zaprzeczyłem. Jak napisałem powyżej uplasowałem Iplę wyżej niż Canal+ online.

Bronię tylko i wyłącznie tego, że Ja w moim subiektywnym odczuciu mam tak, że 25FPS w Canal+ Online nie jest tragiczne tak bardzo, że nie da się oglądać bo lata "kometa".

Mam do tego prawo czy mi nie pozwalasz?? Zapraszam przed mój TV do przekonania się na własne oczy.
Niech się wypowie @mikoko który ma nowszy model Sony niż ja ale z podobnym systemem odświeżania, czy u niego też nie ma "komety" jak leci piłka i czy jakość jest akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych zatargów - po prostu koledzy twierdzą, że sportu bez 50 fps nie da się ogladać bo "kometa" itd - której sam napisaleś, że nie widzisz - a takich ludzi nazywają oni "ślepcami".

Najwidoczniej tego akurat nie doczytałeś.

A co będe wrzucać "do jednego worka" to ja już będe decydował :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Nie mam żadnych zatargów - po prostu koledzy twierdzą, że sportu bez 50 fps nie da się ogladać bo kometa itd - której sam napisaleś, że nie widzisz, a takich ludzi nazywają oni "ślepcami". Najwidoczniej tego akurat nie doczytałeś.

A co będe wrzucać "do jednego worka" to ja już będe decydował .

 

 

Jesteś mistrzem w nabajaniu postów i narzucaniu komuś swoich racji. Nie odpuścisz, twoja racja musi być zawsze najmojsza. Mają rację ci, którzy psioczą na 25 fps.

Edytowane przez neblyn
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bugmenot napisał:

Nie mam żadnych zatargów - po prostu koledzy twierdzą, że sportu bez 50 fps nie da się ogladać bo kometa itd - której sam napisaleś, że nie widzisz, a takich ludzi nazywają oni "ślepcami". Najwidoczniej tego akurat nie doczytałeś. 

A co będe wrzucać "do jednego worka" to ja już będe decydował :).

Mea Culpa, wybacz mi ale sam właśnie błędnie wrzuciłem Cie do "worka" z nimi . Myślałem błędnie, że też dla Ciebie sport tylko z 50FPS ma rację bytu.  Pisałeś do mnie a  sadziłem,  że do @all999 Stąd nieporozumienie.

Ze @śmiechu warte nie spieraliście się o Oledy przypadkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...