Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pawop napisał:
6 godzin temu, ircios napisał:
To było za nim pojawił się box.

Decyzje o wypuszczeniu Boxa nie podjęli z dnia na dzień. Na apke na Samsunga też czekaliśmy rok. Po prostu są nieudolni.

Tu nie chodzi o nieudolność.  Apka jest gotowa od dawna i działa we Francji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wow faktycznie jest tylko od paru dni, prawie albo po 2 latach spierdzieliny. Ale faktycznie na satelicie obraz żyleta. Lakiman ma 100% racji. Tak jak już kiedyś pisałem w końcu Daria K.M podczas wywiadów meczowych nie wygląda jak chińska mumia.😀

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, all999 napisał:

 


Gdyby chodziło o HLG, nie wypuścili by również na Shielda, na którym HLG na C+ 4K nie działa. Nie wspomnę już o braku płynności androida.

 

Taką informację podali przy premierze C+ online, ze brak HLG na Apple TV powoduje brak wsparcia dla C+ 4K.. a shield ma wsparcie HLD, a że nie działa to inna sprawa.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@PawopJak Ekstraklasa zostanie w Canal+ spora grupa klientów się ucieszy.

Jest liga hiszpańska 

Od święta film/ serial/ dokument.

Z tym jest najbardziej  beznadziejnie

Za mało treści 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Przecież piszemy już od piątku, że mamy dostęp do kanału C+4K, ale nie widać VOD.

Ja np nie mam dziś sprawdzam kolejny raz.Niby C+4K powinien być. Edit Chyba jednak nie bo trzeba posiadać C+4K na umowie tv-sat by mieć go w wersji mobilnej. A myślałem że jest dla wszystkich z paczka C+. Edit I niby te treści maja tylko ci co płacą za serwis a nie dostają do abonamentu.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumując aby mieć dostęp do C+4K ab.satelitarni trzeba mieć go w pakiecie i zgłasza się na wykazie kanałów live na ostatniej pozycji.Nie ma  jak na razie VOD 4K.Kanał 11 4K mają tylko ab. online tak jak TVP Sport.Na moim Philipsie 50 PUS 8536/12 na aplikacji Canal+/Android 11/działa ok -wyświetla HDR/.W drugim pokoju na PLAY TV Box-ie działa po wyłączeniu tunelowania.Natomiast na smarfonie MI 11T LIte 5G wyświetla obraz natomiast brak jest fonii i nie mam pojęcia dlaczego.Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam C+4k w umowie sat ze względu na starszy typ dekodera. Powiedzmy sobie szczerze na C+ mało co ostatnio leci, nie zależało mi na 4k. Jeśli się pojawi to fajnie ale płakać nie będę. Lepiej by skupili by się na poprawie istniejących kanałów. Chyba podstawa to 50 klatek i większy bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Eleven 4K nie jest dostępny dla abonentów satelitarnych w aplikacji online. 

 

@Mareka czy u ciebie na Philipsie po włączeniu też kanał na chwilę się zatrzymuje, jest buforowanie i wraca, ale już nie w 4K tylko w 1080p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście kanałów pojawiły się TVP2 i TV4! (na razie są ukryte i nie ma uprawnień do ich oglądania)

Wygląda na przygotowanie do udostępnienia programów "must carry"

 

Dajcie znać czy u was też są: na komputerze wchodzimy do Live TV, odpalamy ostatni kanał na liście i naciskamy strzałę w dół (na klawiaturze)

 

Bez-tytu-u-kopia.jpg

 

Bez-tytu-u2-kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...