Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Tak, ale Canal+ to premium. Złoto w najczystszej postaci. Creame DE la Creme, Święty Gral. I wszystko co najlepsze.....Zapomniałem tak było 20 lat temu 😁

No to dobrze, że sobie przypomniałeś.

4 minuty temu, bgmnt napisał:

To nie zupełny inny temat bo o tych zabezpieczeniach pisałem i o nich jest dyskusja. A, że Ty sobie wyciągasz pasujące zdania z którymi dyskutujesz to już Twój wybór.

No jeżeli odnoszę się do wartości praw sportowych albo do sposobu dystrybucji to oczywiste jest, że pomijam wątki z tym niezwiązane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ obecnie, to już nie to samo co C+ sprzed 5 lat. Stracili zarówno pod względem filmowym jak i sportowym. Zyskali w segmencie serialowym, mają ciekawe originalsy i seriale na licencji. Sami abonenci są winni takiej sytuacji, bo chcieli wszystko za pół ceny, a tak się nie da.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wysokie kwoty wiążą się z podwyżkami dla abonentów marki kanałów c+, lepiej odpuścić i obiecać konkurencji dołączenie ich oferty do platformy za dodatkową kasę.

Abonent nie zerwie umowy a platforma więcej zarobi za opcje dodatkowe.

 

Platforma c+ na tym nie straci, nadal będzie trzymała za jaja fanów wszelakiach praw (nie mylić z kanałami c+)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku C+ Online to ważniejsze jest czy usuną już po dwóch tygodniach czy dopiero po dwóch miesiacach, bo tak to z tymi lepszymi serialami wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości w aplikacji na Tizenie:

 

- Playback rate (możliwość ustawienia szybkości odtwarzania; możliwe wartości od 0,25 do 2, skok co 0,25)

- Audio-only (możliwość wyłączenia obrazu)

 

Obie funkcje mają dopisek beta i są dostępne po wybraniu koła zębatego po prawej stronie (obok wyboru audio i napisów)

 

Dodatkowo od dzisiaj TVN 24 I Polsat News dostępne są też on-line dla abonentów Entry+

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy osoby majace dopelnienia np do pakietu Comfort maja dostep do kanalow z pakietu Comfort w C+ online ? Ja posiadam dolelnienie do Comfort przy Start+ i z dopelnienia widze tylko AXN HD. BOK twierdzi ze musialbym wlaczyc czysty pakiet Comfort zebym widzial jego kanaly w C+ online. Czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, k05 napisał:

@majkel1201 a przedłużałeś umowę w ostatnim czasie?

Nie. Przy okazji okazało się że w zamian nie mam paczki canal+.  Po sprawdzeniu w boxie okazało się, że jestem zalogowany na jakieś inne konto, adres email w ogóle mi nie znany. Po wylogowaniu i zalogowaniu na swoje konto wszystko wróciło do normy. 

Od razu informuję że nie mam możliwości żeby ktoś inny mi się w domu zalogował bo nikt oprócz mnie nie ma dostępu do boxa. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2022 o 20:03, PawelTSW napisał:

Pisałem ci już trzy razy że nie! 

Ile razy jeszcze będziesz o to pytać? 

C+ uparcie twierdzi ze kanaly z dopelnien nie sa widoczne w C+ online. Musi byc wlaczony wyzszy pakiet bez dopelnienia. Juz mi to powiedzialy ze 3 osoby + wiadomosc na koncie w strefie C+. Jak mam udowodnic swoja racje skoro w umowie nic o tym nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekmm napisał:

C+ uparcie twierdzi ze kanaly z dopelnien nie sa widoczne w C+ online. Musi byc wlaczony wyzszy pakiet bez dopelnienia. Juz mi to powiedzialy ze 3 osoby + wiadomosc na koncie w strefie C+. Jak mam udowodnic swoja racje skoro w umowie nic o tym nie ma ?

to prawda też tak miałem, kupiłeś dopełnienie oferty TV, w c+ online są widoczne te z pakietu podstawowego + opcje pakietów dodatkowych

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maciekmm napisał:

C+ uparcie twierdzi ze kanaly z dopelnien nie sa widoczne w C+ online. Musi byc wlaczony wyzszy pakiet bez dopelnienia. Juz mi to powiedzialy ze 3 osoby + wiadomosc na koncie w strefie C+. Jak mam udowodnic swoja racje skoro w umowie nic o tym nie ma ?

Spróbuj jeszcze zrobić ponownie uprawnień w Canal+Online. 

Zobaczysz czy kanały się pojawią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiałem uprawnienia przez Strefe C+ oraz w BOK wczoraj. Dzisiaj zostałem przełączony do działu technicznego zajmującego się C+ Online i ponownie po konsultacji z kierownikiem powiedziano mi ze z kanały z dopełnienia nie będą widoczne w C+ online a widoczność AXN HD jest błędem systemowym. Konsultant proponował mi przejście na Nowy Comfort za 34.99 podczas gdy w Strefie mam go za 29.99... Czy pakiet Comfort+ zawiera w sobie dostęp do kolekcji Nat Geo oraz Fox ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ online będą tylko kanały z pakietów podstawowych, te które są z dopełnienia nie będą odbierały. Przedłużając umowę w sierpniu miałem to na uwadze. Poprzednio miałem dopełnienie do extra i korespondowałem z biurem obsługi bez skutku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem to samo. Dlatego przy przedłużaniu umowy zmieniłem comfort+ dopełnienie do extra na pełny extra różnica 5 zł a zależało mi na dostępie do kanałów z aplikacji canal online. Mam jako darmowy multiroom

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...