Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet C+ bezpośrednio od nadawcy w wersji sat., czyli bez pośredników + wersja online to jest najlepsza obecnie opcja.

Chociaż niewiadomo czy niedługo trzeba będzie użyć czasu przeszłego jak będą tak szybko tracić prawa.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałeś problemów z uruchomieniem seriali HBO w tej aplikacji? Ja niestety często. Dla mnie strasznie niedopracowana aplikacja. Ja nie mam pewności, że dany mecz mi będzie działał nawet na kanałach Canal+. Sprawdzę jak wejdzie HBO Max czy nie będzie problemów z działaniem w C+ online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2021 o 22:33, praspp napisał:

na profilu 1920x1080@50.0fps@8.00Mb/s z CDN-a leci od 0.70 do 1.50 Mb/s. To ewidentny problem po stronie Canal+.

Screenshot_20211129_222502.png?dl=1

 

W jaki sposób sprawdzasz te statystyki, z czego to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od tygodnia Canal+ Online, używam głównie na Windowsie i, niestety, ale do tej pory nie udało mi się obejrzeć transmisji live w jakości 1080p. Obraz jest sztywno ustawiony na 480p i bitrate 2500. Nieważne z jakiej przeglądarki korzystam. Problem oczywiście zgłoszony, ale jak tak czytam, to ludzie się skarżą na to już od paru miesięcy. Dla mnie to jest totalne nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

480p to może wyświetlać co najwyżej w Chromie czy Firefoksie, które mają Widevine na poziomie L3. Microsoft Edge korzysta z innego certyfikatu i treści VOD odtwarzają się w pełnej rozdzielczości, natomiast live stoją na 480p. Co to w ogole ma być, że treści mogą być wyświetlane w pełnej rozdzielczości na telefonach, Smart TV itd., a użytkownicy Windowsa dostają jakieś ochłapy? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adnage problem jest także dla części użytkowników urządzeń mobilnych mających Widevine L1, sama zrobiłam zgłoszenie w tej sprawie do Canal +, ale to nic nie dało.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LorDx Przy nieaktywnej opcji, o której piszesz, dla dwóch moich urządzeń z L1 (Samsung i Huawei) - redukcja kanałów telewizyjnych do SD (VOD ma 1080p) w apce Canal+. Na telewizorze działa bez problemu, pod Windows z Edge też, ale mało z Windows korzystam. Także taka połowiczna usługa w moim przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał:

@adnage problem jest także dla części użytkowników urządzeń mobilnych mających Widevine L1, sama zrobiłam zgłoszenie w tej sprawie do Canal +, ale to nic nie dało.

U mnie na szczęście chociaż na telefonie 1080p chodzi bez problemu, no ale rzadko używam telefonu do oglądania. 

A myślę, że większość problemów na Windowsie rozwiązałoby stworzenie dedykowanej aplikacji - tak jak Netflix, który w aplikacji odtwarza natywnie najwyższą jakość, podczas gdy na przeglądarkach takich jak Chrome nie ma domyślnie wsparcia dla 1080p. No ale nie ma co oczekiwać, że problem szybko zostanie rozwiązany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał:

@LorDx Przy nieaktywnej opcji, o której piszesz, dla dwóch moich urządzeń z L1 (Samsung i Huawei) - redukcja kanałów telewizyjnych do SD (VOD ma 1080p) w apce Canal+. Na telewizorze działa bez problemu, pod Windows z Edge też, ale mało z Windows korzystam. Także taka połowiczna usługa w moim przypadku. 

po sieci WiFi też nie działa na telefonach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...