Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie opóźnienie macie w aplikacji online względem tv?

W weekend oglądałem mecz. Opóźnienie względem tv ok.38 sekund oraz 45 sekund względem tego co na Flashcore.

Dzisiaj Viaplay ogłosiło, że u nich opóźnienie będzie sięgało 90 sekund względem rzeczywistych wydarzeń sportowych 💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem C+ ,odpaliłem C+online na PC i  po godzinie są już kanały live, natomiast na komórce i MiBoxie kanałów live ciągle brak, mimo że mija juz trzecia godzina od zalogowania sie na tych sprzętach.

I jeszcze jedno, czy mogę zmienić hasło do samego C+online? nie ruszając hasła do logowania do serwisu Calal+?, czy mogę nadać dla każdego osobnego profilu w C+online odrębne hasło?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu co niektórzy wróżą Canal+ się nadal chce rozwijać 

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/canal-sport-studio-hologram-odejscia-dziennikarzy-premier-league-viaplay

Tak jak pisałem moim zdaniem skupia się na naszej piłce a zagraniczne będą pozyskiwać i tracić i żadna z lig nie będzie tu na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2021 o 16:50, rider75 napisał:

U mnie na telewizorze występuje klatkowanie i przycinanie. To może być wina C+, czy też u może być u mnie problem? Telewizor sony. Net mam szybki. 

 

U mnie również obraz przycinał i szarpał. Używam Canal+ Online od niedawna na Chromecast 4 (Chromecast with Google TV). W przypadku filmów i seriali pomogło przestawienie ustawień wyświetlacza na Chromecascie z 60 hz na 50 hz. Niestety obraz dalej przycinał podczas transmisji sportowych (zarówno na żywo, jak i powtórek, a także podczas korzystania z timeshiftu). Pomogło mi przesyłanie (casting) transmisji sportowych z telefonu lub tabletu na telewizor z podłączonym Chromastem zamiast odtwarzania ich w aplikacji Canal+ na Chromecascie. Zgłosiłem ten problem do pomocy technicznej. W kolejnej wersji Android TV mają chyba wprowadzić funkcję dopasowywania częstotliwości odświeżania ekranu telewizora do klatkażu odtwarzanego materiału, tak jak to działa w Kodi, i to powinno wyeliminować szarpanie obrazu. Jeśli chodzi o sport, jest to chyba jakiś bug aplikacji, prawdopodobnie również związany z dopasowaniem odświeżania ekranu telewizora do klatkażu transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turek napisał:

U mnie na google chromecast 4, Tv samsung 58 aplikacja canal+online chodzi płynnie, nic nie tnie, natomiast na apce tvp sport nie zawsze ale często zdarza się mielące kółko 😏

 

Czy masz telewizor z matrycą 60 hz? Ja mam 120 hz, też samsung, może stąd różnica (przy 120 hz telewizor ma inny, niby bardziej zaawansowany upłynniacz obrazu). To przycinanie to nie jest tak że co sekundę przycina, tylko co 5-15 sekund takie delikatne przycięcia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, andrzejgratis napisał:

U mnie przy 120 hz nic nie tnie.

 

Podczas odtwarzania przez aplikację na Chromcascie 4? Możesz napisać, jakie masz ustawienia wyświetlacza na Chromecaście i upłynniacza obrazu na telewizorze?

 

 

Edytowane przez leszek1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś problem z płynnym działaniem programów z grupy Canal+ Sport na aplikacji Canal+ na android (Play Now TV Box) ?Po włączeniu wspomnianych kanałów jest problem z płynnością. Zmieniałem ustawienia obrazu z automatu na 1080p ale różnicy nie ma. Oglądam to na samsungu 55 cali. Połączenie Play Now Boxa przez WIFI. Jakiś pomysł dlaczego tak sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...