Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy takim spadku klientów, to zaprezentują taki rarytas głównie abonentom.

Jak kogoś interesuje głównie opcja filmowa to wygrywa cenowo i zawartość usługi w Player.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, czyli jednak dobrze wyczułem przy okazji ogłoszenia o pracę na WM, że będzie "nowa" (z nazwy) usługa... :D
Trudno chyba znaleźć firmę, która jest mniej ogarnięta ze swoim marketingiem od C+.

Rok bez rebrandingu to rok stracony, jeszcze jeden się nie skończył i już kolejny ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kojarzy ze sklepem Piotr&Paweł albo inną Almą, kiedy powoli przechodziły do historii.

Coraz mniej towaru coraz gorszej jakości i coraz bardziej paniczne ruchy.

10 miesięcy od startu usługi, po dużej kampanii marketingowej zmieniają nagle jej nazwę, wcześniej te dziwaczne akcje z Canal+ Family, zaraz debiut jakże premium Canal+ Domo i Canal+ Kuchnia no i nie zapominajmy o Novelas+, kanale prezentującym 4 seriale w kólko, ale jest plusik w nazwie ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TimesSquare napisał:

Od poczatku ta nazwa to bylo nieporozumienie. Canal+ od ladnych juz lat jest fatalnie zarzadzany jako platforma i jako telewizja. Z "premium' to ma juz niewiele wspolnego.

 

Zmarnowano markę, potencjał, czas. Myślę, że minął już moment, kiedy można było ten niekorzystny trend odwrócić. Biznes jako tako nie upadnie, bo wcześniej trafi do rąk jakiegoś providera kablowego. 2 mln klientów to świetna baza do sprzedaży np. światłowodu.

 

I to nie jest cynizm z mojej strony, jest mi bardzo żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2021 o 18:24, kingofsouth napisał:

Ja obstawiam,  że obawiają się o stabilność usługi. Kilka dodatkowych kanałów w 50 FPS i będą serwery przeciążone emoji6.png Kanały sportowe, robią oglądalność w Canal+ przez internet.

 

Zwiększenie jakości do 50 FPS nie ma wpływu na serwery dystrybuujące. Najbardziej newralgiczne są zapewne urządzenia klientów np. starsze modele telefonów mają problem z poprawnym odszyfrowaniem profili powyżej 6mbps. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 50 fps na sportowych C+ , jednak żeby komfortowo się oglądało potrzebny jest wyższy bitrate.

Nadal, nie jest to usługa , która może zastąpić tradycyjną telewizję w ramach oferty sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...