Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MisterRondel napisał:

Matko jak wy sie podniecacie tymi FPSami... Tyle stron natłuczonych. A obiecanych kanałów dalej jak nie było tak nie ma. Chyba przestanę sprawdzać co rano czy coś nie doszło, bo to już się robi nudne.

To nie jest podniecanie się. Wolę mieć 20 kanałów w porządnej jakości i z 50 FPS-ami, niż 200 kanałów w słabej jakości i 24 FPS-ami gdzie piłka czy linie się rozdwajają. 
Dla mnie i dla wielu osób liczy się jakość a nie ilość. Nie sztuką jest zadowolać się ochłapami. Mamy 21 wiek i powinne obowiązywać jakieś standardy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kedar1 napisał:

Niestety nadal jest problem z tymi dodatkowymi transmisjami WTA.   W przegladarce oraz w aplikacji androidowej na telefon jest ok , ale w aplikacji na android tv - w moim przypadku na urządzeniu NVIDIA SHIELD brak owych kanałów. 

Trochę dziwna sprawa z tym brakiem dodatkowych transmisji WTA na android TV. W tej chwili trwa mecz Kerber - Garcia na Event 1 bez komentarza. Można sobie odpalić ten mecz w Kodi ale nie mogę zrozumieć dlaczego nie mogą  (nie chcą ? ) udostępnić tych transmisji w pełni na androidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MisterRondel napisał:

Matko jak wy sie podniecacie tymi FPSami... Tyle stron natłuczonych. A obiecanych kanałów dalej jak nie było tak nie ma. Chyba przestanę sprawdzać co rano czy coś nie doszło, bo to już się robi nudne.

W TV oglądam głównie sport, filmy mam na Netflixie i innych tego typu seriwsach. Sport w 25 klatkach jest aoglądalny.
Strzelam, że wiele osób ma tak samo i dlatego fpsy grzeją tak wielu userów, a nie dodatkowy kanał, którego i tak nigdy nie uruchomią.

W dniu 6.03.2021 o 22:22, kingofsouth napisał:

Jedno urządzenie.

A ta plota, że canal+ box się nie liczy do limitu, to prawda czy fejk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, madridista_PL napisał:

 

A ta plota, że canal+ box się nie liczy do limitu, to prawda czy fejk?

Panie piszesz pan w dziale Canal+ dla abonentów PC+, to sie nie dziw , że napisałem: jedno urządzenie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
8 godzin temu, MisterRondel napisał:

Matko jak wy sie podniecacie tymi FPSami... Tyle stron natłuczonych. A obiecanych kanałów dalej jak nie było tak nie ma. Chyba przestanę sprawdzać co rano czy coś nie doszło, bo to już się robi nudne.

To znaczy jakie obiecane?

Najwidoczniej trudno jest o odpowiednie licencje.

Wolę C+4K / treści UHD niż jakieś Novelasy+ itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie ale trochę racji tu jest , że natrzepaliście kilkadziesiąt stron o samych  " 50 klatkowych FPSach ", tak już wszyscy wiemy że SPORT i nie tylko to gratka dla Waszych TV i Waszych oczu w takim wydaniu i sam się w tej kwestii zgadzam  ❗ i że tylko to w tejże chwili się liczy brak smużenie , efektu ducha itp ,  szanujemy to ale ciut luzu bo w zasadzie NIC ciekawego w kwestii C+ ott się nie wydarzyło , a gdy ktoś wchodzi na forum jednego tygodnia i zerka po kilku dniach to zastanawia się co tu się odFPSowało że tyle stron tematu przybyło :) a finalnie dużo muczenia a mleka mało :D 

Dali Wam te klateczki na sportowych SUPER ,wysłuchali Was ( szacun rzadko się zdarza )  oglądajcie ( oby było co ) ale już nie nawijajcie o tym 🙏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, patryszq napisał:

Sorry Panowie ale trochę racji tu jest , że natrzepaliście kilkadziesiąt stron o samych  " 50 klatkowych FPSach ", tak już wszyscy wiemy że SPORT i nie tylko to gratka dla Waszych TV i Waszych oczu w takim wydaniu i sam się w tej kwestii zgadzam  ❗ i że tylko to w tejże chwili się liczy brak smużenie , efektu ducha itp ,  szanujemy to ale ciut luzu bo w zasadzie NIC ciekawego w kwestii C+ ott się nie wydarzyło , a gdy ktoś wchodzi na forum jednego tygodnia i zerka po kilku dniach to zastanawia się co tu się odFPSowało że tyle stron tematu przybyło :) a finalnie dużo muczenia a mleka mało :D 

Dali Wam te klateczki na sportowych SUPER ,wysłuchali Was ( szacun rzadko się zdarza )  oglądajcie ( oby było co ) ale już nie nawijajcie o tym 🙏

Gdybyś ty jeszcze był abo PC+.

Lubisz siać zamęt 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, patryszq napisał:

Sorry Panowie ale trochę racji tu jest , że natrzepaliście kilkadziesiąt stron o samych  " 50 klatkowych FPSach ", tak już wszyscy wiemy że SPORT i nie tylko to gratka dla Waszych TV i Waszych oczu w takim wydaniu i sam się w tej kwestii zgadzam  ❗ i że tylko to w tejże chwili się liczy brak smużenie , efektu ducha itp ,  szanujemy to ale ciut luzu bo w zasadzie NIC ciekawego w kwestii C+ ott się nie wydarzyło , a gdy ktoś wchodzi na forum jednego tygodnia i zerka po kilku dniach to zastanawia się co tu się odFPSowało że tyle stron tematu przybyło :) a finalnie dużo muczenia a mleka mało :D 

Dali Wam te klateczki na sportowych SUPER ,wysłuchali Was ( szacun rzadko się zdarza )  oglądajcie ( oby było co ) ale już nie nawijajcie o tym 🙏

A ktoś cię zmusza do czytania? Przecież ten temat nawet ciebie nie dotyczy😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

C+ Sport online , poprawiła się jakość  aplikacji w telewizorze Sony.

:-)Nie mam większych zastrzeżeń.

 

2 godziny temu, frankie1905 napisał:

Doleję oliwy do ognia. Temat FPS nie jest jeszcze zakończony. Brak ich na Eleven Sports 1-4, SportKlub, FightClub.

...i na PSP.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Nadal punktem odniesienia u mnie jest streaming Eleven 4K, dużo brakuje , ale nie jest źle.

Nadal to jeszcze nie jest zachęta,  by zmienić opcję  sat ( lub dvb-c)na internetową.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Pomyśl, ile już wydałeś kasy na pseudofachowców nie umiejących ustawić anteny.

Tyle byś zaoszczędził wybierając Orange .

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z CANAL+ telewizji przez internet jako Abonent Platformy CANAL+ i mam problem. Przebywam obecnie za granicą. Jeśli korzystam z lokalnego internetu (Hiszpania), działa tylko VOD bez kanałów na żywo, zarówno w aplikacji na ATV, aplikacji na smartfony jak i w Kodi. Lista kanałów na żywo nie ładuje się (wyskakuje błąd w aplikacjach a w Kodi ładuje się 5 kanalow i żadnego nie mogę włączyć). Gdy połączę się przez polską sieć komórkową (uzyskam polskie IP), to lista kanałów się normalnie ładuje. Po jej załadowaniu mogę już odpalić kanał z hiszpańskiego IP. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić? Jest to bardzo uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, perdos napisał:

Korzystam z CANAL+ telewizji przez internet jako Abonent Platformy CANAL+ i mam problem. Przebywam obecnie za granicą.

 

A w ogóle ma to działać za granicą w abonamencie sat ? Ma ktoś pod ręką jakiś regulamin/faq który to potwierdza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...