Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Rasheed napisał:

 

Chodzi o informację o dostawcy internetu, przepustowości, adresie IP itp ? Bo ja już 4 razy odpowiadam na te standardowe dla nich pytania a oni za każdym razem po otrzymaniu odpowiedzi przekazują spraw komuś innemu. A ten następny znów pyta o to samo ...

Oczywiście, że o to, mogę to podawać do skutku, o ile poprawi się jakość kanałów live. A tak serio, to tym razem była to lista bogatsza o informację od kiedy pojawił się problem i na czym :)

Odnoszę wrażenie, że zaskoczyła ich skala zgłaszanych usterek i być może teraz biorą się do roboty. Kolejna usterka, którą zauważyłem, to pojawiający się od wczoraj błąd DRM na TVP Sport. Ja już wiem, że za 3 tygodnie kończę przygodę z pakietami C+. Na boxie Netflix i HBO działa bardzo dobrze i jeśli w przyszłości będzie tam HBO Max i możliwość doinstalowania Disney +, czy Prime Video, to wcale ich pakietów nie będę wykupywał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ta strona zachowuje się na Microsoft Edge (wersja Chromium) pod Windows 10, to jest dramat. Artefakty co kilka sekund, zrywanie obrazu, a nawet całkowite zawieszenie się odtwarzania. Na Google Chrome nie ma problemu. Nie wiem czy to ta strona ma jakieś dziwne problemy, czy to Microsoft Edge jest taki upośledzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się voucherem dodawanym do Newsweeka za 10 zł, ale na ten moment ta appka na Mi Boxie od Xiaomi  jest nieużywalna: co chwilę zacinka, obniżenia jakości, które naprawiają się dopiero resetując dany kanał (prze necie 500mb/s).... Wracam do oglądania meczów na player.pl, tam też ciągle 25 fps, ale przynajmniej ogląda się płynnie i bez niespodzianek.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kingofsouth napisał:

Za to u mnie na MiBox S aplikacja dla abonentów PC+ działa bardzo dobrze.

Zero przycinek. 

Bo zamiast stworzyć jedną sensowną aplikację stworzono jedną "dedykowaną" dla Boxa i kolejną "dla android TV". Zamiast zrobić jedną ofertę bez podziału na abo C+ i "niezależnych jest [beep] i bubel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rasheed napisał:

W Canal+ masz w ustawieniach "pokaż kodeki wideo" (coś w ty stylu, piszę z pamięci) i wtedy masz m.in. bitrate podany - w temacie o aplikacji Canal+ wstawiłem kiedyś zdjęcie.

Dokładnie , gdzieś jest w tym dziale.

Znalazłem swoje ;)

Spoiler

20210109-115426.jpg

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel6666 napisał:

Witam

Powiedzcie mi czy posiadając canal plus przez satelitę to mogę dokupić np pakiet film by odbierać canal plus przez internet czy tylko musi być inne konto.

Interesuje mnie pakiet film by skorzystać z promocji 50 zł za 1miesiac a drugi gratis.

Proszę o informację

Czy w ofercie dostępnej przez sat masz dostęp do kanałów, do których chciałbyś mieć dostęp przez internet?

Jeśli tak to masz też możliwość rejestracji usługi "canal+ przez internet" dla aktualnie posiadanej umowy - Zrobisz to w Twojej strefie canal+

Na zakupionym Canal+Box możesz zarejestrować boxa i zalogować się do usług dostępnych przez internet używając zarejestrowanej wcześniej usługi przypisanej do umowy sat.

Nie ma przymusu korzystania z oferty prepaid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie uzupełniają serię " Starożytnych kosmitów" w History na żądanie.

Najpierw odcinki 1- 14..i 30.

Po jakiś 2 miesiącach, czyli obecnie: 15- 20 i 27.

Zamiast zrobić to raz a porządnie. 

😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...