Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sortują nami jak jareczek covidowymi liczbami :P

 

ten dostanie bo jest ABO c+ sat 

ten nie dostanie bo nie jest ABO c+ sat

ten dostał mimo iż NIE jest abo c+ sat 

a tamten nic nie dostał ma BOX c+ bez sat

a tamci dostali a mają i boxa C+ i sat c+ I COVID 19 

 

to wciąż jest testowanie Waszych Naszych portfeli , cierpliwości , i jak widać nadal nie rozumiemy OFERTY ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
10 minut temu, kingofsouth napisał:

Mam pytanie do osób jadących na próbnym oglądaniu ;)

Kto z was po tym okresie wykupi usługę ?

 

Jak będzie trwała promocja "drugi miesiąc za darmo" z pewnością skorzystam ;)

25,00zł :2mies. = 12,50zł za FUN&INFO

50,00zł :2mies. = 25,00zł za FILM

 

Czyli 37,50zł za dwa pakiety. Jak namówię swojego brata to razem z nim będę dzielił usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ogladajacymichas napisał:

Pewnie zaraz cena się podniesie pakietu FUN@INFO z 25 na 30/35 zł :(

 

Po prostu skończą się darmowe promocje, jak trzeba będzie coraz więcej płacić zewnętrznym podmiotom za każdego aktywnego użytkownika. Mogę się mylić, ale obowiązujące ceny są trochę na wyrost, ponadto nowe kanały zwiększą popyt na usługi. Skądinąd darmowe miesiące to świetna akcja promocyjna, przy okazji także test działania usługi, wykorzystanie serwerów. Można wydawać miliony na kampanie reklamowe i nie będzie ona tak skuteczna. Trochę jak z bankami, pieniądze z kampanii wolą przeznaczyć na rozdanie pieniędzy przy zakładaniu konta.

 

Naprawdę macie dostęp do CANAL+ Domo? To chyba jakieś nieporozumienie. U mnie zniknęło nawet z nc+ GO.

 

To jest niestety potwierdzenie moich obaw. Nie ma standardów, nie ma dobrych regulacji. Będzie 250 tysięcy różnych aplikacji, każda z inną ofertą, razem to będzie kosztować milion złotych miesięcznie, większość z ograniczeniami ze strony nadawców. A ten nie, bo to konkurencja, ten nie, bo nie zlicza oglądalności, ten nie, bo jak to ktoś ma zarabiać na naszym drogim, wspaniałym "kątęcie" itp. Tu się pojawi jakiś serial, po roku zniknie z oferty. Pojawi w nowej usłudze za 15$/mc i z milionem innych badziewów, których nikt nie ogląda. Coś stanie się niepoprawne politycznie, zniknie ze wszystkich ofert na zawsze lub zostanie ocenzurowane. Wszystko to w kiepskiej, skompresowanej jakości. Za chwilę nie będzie nośników danych, nie będzie płyt CD z muzyką, Blu-ray z filmami. Piractwo będzie karane surowiej i sprawniej niż kradzieże całych majątków. Staniemy się niewolnikami właścicieli treści.

 

Trochę przesadzam, ale jestem zły w jaką stronę to idzie. A szkoda, bo technika daje wiele możliwości, tylko niestety miecz jest obusieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, WebMat napisał:

 

 

 

Naprawdę macie dostęp do CANAL+ Domo? To chyba jakieś nieporozumienie. U mnie zniknęło nawet z nc+ GO.

 

 

Myślę , że wszystkim abonentom PC+ zniknęło.

U mnie również brak. Widać pojawienie się tego kanału było przechowalnią w NC+GO lub jest on na serwerach tej usługi ;)

Wchodząc w konto usługi abo PC+ powinien mieć wyszczególnione jakie pakiety ma.

Tutaj nadal nic nie jest zrobione w tym temacie.  Część OTT Canal+ pod abonenta niezależnego a część pod PC+.

Robi się bałagan.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth Moja pierwsza myśl jak pojawił się ten kanał w nc+ GO, to taka, że dodano go tam dla pracowników. Jak Polsat 1 w Cyfrowym Polsacie. Tylko zrobili to dość niedbale. Ale może jestem w błędzie.

 

Jedyne co mnie ciekawi w kontekście tego kanału, to czy męczą Czechów naszymi oznaczeniami wiekowymi. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tyrla napisał:

A Ja mam dostęp do Canal+ Domo :D

Beztytulu.png

 

Ale jaja, a jednak. I lektor nawija po czesku? Zapowiedzi za pewne są w tym języku.

 

Jeszcze się okaże, że jakiemuś przedstawicielowi czeskiego regulatora spodobają się te oznaczenia i wprowadzą je u siebie. Bo w pewnym sensie eksportujemy tę głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WebMat napisał:

 

Ale jaja, a jednak. I lektor nawija po czesku? Zapowiedzi za pewne są w tym języku.

 

Jeszcze się okaże, że jakiemuś przedstawicielowi czeskiego regulatora spodobają się te oznaczenia i wprowadzą je u siebie. Bo w pewnym sensie eksportujemy tę głupotę.

 

Kanał jest po polsku a lektora czeskiego można włączyć w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówisz o jakim układzie kanałów? Jeśli chodzi o nc+ GO to pomiędzy TVP INFO i TVN 24 BiS jest jeszcze Polsat News i ten wyraźnie jest na podstawie tego z dekoderów. Jeśli chodzi o TPI to nie wiem jak to tam akurat wygląda. Natomiast pewnym jest to, że też i działowi Ogólne/Informacja w EPG YBs5E3D.png przydałaby się moim zdaniem przebudowa, a przynajmniej jakiś porządek z kanałami ogólnymi, informacyjnymi i tą resztą, którą wepchali na siłę pod niby podbicie sobie wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lukimann napisał:

@Rasheed no cóż , nie mogę się z Tobą zgodzić.

Mam dostęp do np. Netflixa, Amazona i VOD w aplikacji C+ w moim odczuciu jakością niewiele odbiega od tych aplikacji.

Przykład filmów:  " Jo-jo Rabbit",  " Parasite"  , " Boże ciało" jakość jest naprawdę dobra.Nie ma się do czego przyczepić.

 

Muszę przyznać Ci rację. Przy nieobciążonym łączu (mam słaby internet) obraz może być żyletą choć zależy to od filmu. 2 różne przykłady z kolekcji Ale Kino: "Inna kobieta" z kiepskim obrazem i "Zawód lekarz" ze świetną jakością. A obydwa mają 1080p i 6 mb/s. Pewnie zalezy to od materiału źródłowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kirk napisał:

Chodzi o to, w jakiej kolejności te kanały są w tej konkretnej usłudze. Istotnie jest tak, choćby w wersji przeglądarkowej, że między informacyjnymi stacjami od TVN wrzucono kanał publicznego nadawcy.

Nie dziwi mnie to w ogóle. CANAL+ to cyrk na kółkach. Naprawdę za czasów takiej n, a przynajmniej w jej pierwszych latach, było o wiele lepiej pod pewnymi względami, niż obecnie za jej następcy. Chociażby w podejściu do takich detali. Sojka i jego ludzie to jakoś ogarniali. Szkoda…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...