Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.11.2020 o 16:22, SzYcHa_2012 napisał:

W elementach strony wisi lista kanałów z której można rozszyfrować m.in. paczkę TVN Discovery oraz C+ 4K.

Dla tych co chcą popatrzeć: 


meta name="apple-media-service-subscription-v2"

 

 

Odczytałem u siebie te kody kanałów i ja nie widzę paczki TVN Discovery oraz C+ 4K. Widzę za to dostęp do treści na żądanie C+ 4K ("C4K"). Może coś źle odczytuję albo u mnie są inne wyniki. Podaj może przykładowe kody dotyczące kanałów TVN/Discovery.

 

W kwestii różnic, jeśli dobrze sprawdziłem, subskrybenci OTT ze wszystkimi pakietami mają dostęp dodatkowo do Club MTV oraz MTV 80s, zaś abonenci PC+ z odpowiednio wysokim abonamentem mają dostęp do pakietu Polsat Sport Premium, którego nie ma w OTT.

 

Są to dość dziwne rozbieżności, bo Club MTV oraz MTV 80s nie ma w DTH, więc nie ma go też w aplikacji dla klientów PC+. Jednakże MTV Hits również nie ma w DTH, a w aplikacji jest dostępny.

 

Idźmy dalej: BBC Brit, BBC CBeebies, BBC Earth i BBC Lifestyle są dostępne w aplikacji C+, zaś BBC First tylko w aplikacji nc+ GO. Disney Channel i Disney Junior są, Disney XD tylko w nc+ GO. Paczka MTV jest, MTV Live tylko w nc+ GO.

 

Te dziwne różnice wynikają wprost z konstrukcji oferty OTT, z kolei kanały dostępne dla abonentów PC+ to oprócz PSP pula kanałów z oferty OTT. Zapowiedzi z oficjalnego Twittera mówiły, że kanały z nc+ GO będą dostępne w nowej aplikacji, muszą jednak podpisać nowe umowy z nadawcami.

 

W ostatnim czasie PC+ natarczywie dzwoni w kwestii nowych umów (nie było tego wcześniej w takim natężeniu, dopiero tuż przy końcu umowy). Za każdym razem nie godziłem się na nowa umowę. Jeden z konsultantów powiedział, że jest to błąd i nie będzie już takiej oferty w przyszłości. Uznałem to za blef sprzedażowy, ale teraz zaczynam się zastanawiać czy to nie jest tak, że po podpisaniu nowych umów z nadawcami nie zostaną wprowadzone podwyżki lub w ogóle rewolucja w pakietyzacji, jak miało to miejsce w CP.

 

Obym się mylił, ale naprawdę wątpię, żeby nadawcy podpisywali nowe umowy, z nowymi drogami dystrybucji i funkcjami przy takich samych stawkach. W sytuacji, gdy widać zmiany w tej kwestii u konkurencji, także kablówkowej.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WebMat C4K - C+4K, dalej masz:

TLC, TVN, TVB, HGT, TVS, TVT, CNE, DCH

Czyli prawdopodobnie kolejno: TLC, TVN24, TVN24 BIS, HGTV, TVN Style, TVN Turbo, ???, Discovery (albo Disney Ch.)

Potem ES1, ES2 czyli Eurosporty (Eleveny to EL1/2/3/4)

 

Nie wiem dlaczego, ale u mnie są różne prefixy tych zdublowanych kodów (PL oraz PR). Nie wiem czym to się różni (chociażby w jednym i drugim jest VH1C czyli obecne MTV80s).

Edytowane przez SzYcHa_2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał:

Na bank apka jest. Poprostu nie dają jej w obieg. Muszą boxy sprzedać 

 

Też tak myślę, a że nie idzie to będziemy znowu sobie czekać w nieskończoność... Taki urok platform telewizyjnych w Polsce. Póki co nie ma realnej konkurencji, więc nigdzie im się nie spieszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tyrla napisał:

Ciekawe czy to vouchery co dawali to można będzie je wykorzystać jak darmowy okres się skończy ? ?

 

10 godzin temu, Pawel napisał:

Vouchery trzeba aktywować do końca listopada z tego co wiem.

 

Mam takowy voucher (mailem z c+ przyszedł) i jego data przydatności to 31.12 a z regulaminu wynika że pierwszy miesiąc jest gratis a nalicza dopiero za drugi+trzeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tyrla napisał:
2 godziny temu, Pawel napisał:
Trzeba wyrazić zgodę w Revolut Rewards

Podobno na iOS nie działa. Nie ma zakładki "rozrywka".

 

Jest sekcja "Rewards"... Fakt, ale nie ma zakładki "Rozrywka". Właśnie sprawdziłem. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, tyrla napisał:
35 minut temu, wilq79 napisał:
 
Mam takowy voucher (mailem z c+ przyszedł) i jego data przydatności to 31.12 a z regulaminu wynika że pierwszy miesiąc jest gratis a nalicza dopiero za drugi+trzeci.

Czyli ten voucher co dostałem na pakiet Sport mogę wykorzystać do końca roku ?

Teraz krążą różne vouchery, z Revoluta ważny do 30.11, ale np. z Pyszne.pl do 31.12, a jeszcze jak widać są jakieś indywidualne vouchery z c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SzYcHa_2012 napisał:

@WebMat C4K - C+4K, dalej masz:

TLC, TVN, TVB, HGT, TVS, TVT, CNE, DCH

Czyli prawdopodobnie kolejno: TLC, TVN24, TVN24 BIS, HGTV, TVN Style, TVN Turbo, ???, Discovery (albo Disney Ch.)

Potem ES1, ES2 czyli Eurosporty (Eleveny to EL1/2/3/4)

 

Nie wiem dlaczego, ale u mnie są różne prefixy tych zdublowanych kodów (PL oraz PR). Nie wiem czym to się różni (chociażby w jednym i drugim jest VH1C czyli obecne MTV80s).

 

Jaki masz pakiet? Ja większości tych kodów nie mam u siebie. Z podanych mam TLC (chyba jedyny z grupy, których w rzeczywistości nie ma), TVN (TVN24), TVB (TVN24 BiS), CNE (chyba Cartoon Network) i DCH (Disney Channel). Eleveny chyba są podwójnie, bo jako EL1/2/3/4 i EVE1/2/3/4. HGT, TVS, TVT, ES1, ES2 brak.

 

VH1C też nie mam, czyli wychodzi, że masz subskrypcję OTT. Ja miałem teorię, że PL to prefix dla kanałów na żywo ([L]ive), zaś PR to dla tych, co można cofać ([R]eplay). Ale chyba nie końca się to pokrywa z tym, co jest w rzeczywistości. C4K masz bez prefixu? Bo wtedy to raczej jest kolekcja.

 

Teoretycznie jako klient PC+ można oglądać jednocześnie max na 1 urządzeniu. Sprawdziłem i swobodnie mogłem oglądać oraz przełączać na laptopie i na telefonie, czyli na 2 urządzeniach jednocześnie. Czyli jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




 

 
Teoretycznie jako klient PC+ można oglądać jednocześnie max na 1 urządzeniu. Sprawdziłem i swobodnie mogłem oglądać oraz przełączać na laptopie i na telefonie, czyli na 2 urządzeniach jednocześnie. Czyli jak to jest?

Ogladaleś coś dłużej niż kilkanasie minut ?
Samo , po jakimś czasie wylogowuje z jednego urzadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, all999 napisał:
2 godziny temu, marrak napisał:
Przed chwilą sprawdziłem, u mnie jest dostępny na Revolut rewards kod do końca listopada.

A chciałoby Ci się opowiedzieć w którym dokładnie miejscu Revolut Rewards masz ten kod?

Jak wchodzę w Rewards to najpierw są 'wybrane dla Ciebie' to nie :)

Niżej są 'Trendy' i tam jako pierwsze jest Canal+ FILM odbierz bezpłatny miesiąc a jako drugie Canal+ SPORT odbierz bezpłatny miesiąc.

To samo jest niżej jak zrobisz 'Wyświetl wszystko'

i jeszcze niżej w 'Czarny Piątek'.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzę w Rewards to najpierw są 'wybrane dla Ciebie' to nie
Niżej są 'Trendy' i tam jako pierwsze jest Canal+ FILM odbierz bezpłatny miesiąc a jako drugie Canal+ SPORT odbierz bezpłatny miesiąc.
To samo jest niżej jak zrobisz 'Wyświetl wszystko'
i jeszcze niżej w 'Czarny Piątek'.
 
To mamy innego Revoluta. Ja nie mam w ogóle czarnego piątku, a trendy wyglądają u mnie tak.



35ff617bed04a402dc1c4895668a0f48.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...