Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ircios napisał:

@Monterey Tyle,   że ja do Ciebie tego nie pisałem, a na Twój post wcześniej odpisałem. Tak więc zluzuj i zachowaj zimna krew. Chcesz rozkminiać regulamin, to najlepszym rozwiązaniem będzie pomoc prawnika, bo prawnicy piszą regulaminy. 

Hej naprawdę udajesz, czy w dalszym ciągu nie rozumiesz, po co jest to forum?  Wymiana myśli, pomysłów, rozwiązywanie problemów...niezależnie od stażu i ilości opublikowanych postów, no i bez krytykanctwa, fochów i takich tam. Z drugiej strony szczerze dziękuję, że odpowiedziałeś na mojego posta. Miłego dnia ?

Edytowane przez Monterey
Literówka
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lotus napisał:

Witajcie. Czy nc+go i c+ przez internet można używać jednocześnie (na zmianę). Czy jak zaloguję się już na ten nowy serwis to stracę dostęp do nc+go? 

Na nc+go był limit 100 godzin na miesiąc a tutaj rozumiem już bez limitów? 

Można jednocześnie, nie ma limitu 

Edytowane przez PawelTSW
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lotus wchodzisz do ICA NC+ po lewej stronie na górze masz ikonę - sprawdź - zarejestruj się w C+ OTT i później już z górki za rączkę.

Rejestrujesz się - przychodzi mail do potwierdzenia i logujesz się danymi z konta ICA.

Mail i hasło takie jakie używasz do logowania sie do ICA.

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @tweed77 spróbuję później mimo wszystko na PC, bo na razie nie mam dostępu a na telefonie to nie robota.

Jak ta aplikacja działa aktualnie? W miarę stabilnie? Chciałem komuś z rodziny to zainstalować na tablecie do sporadycznego oglądania kanału kuchnia+ i się zastanawiam, która opcja będzie lepsza (nc+go czy OTT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, zwykle czytam sporo stron wstecz ale dzisiaj akurat brak czasu. Zalogowałem się, działa. W tym samym czasie straciłem uprawnienia na dekoderze przez kilkanaście sekund. Mam nadzieję, że to tylko jednorazowo i nie będzie się to powtarzało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kingofsouth napisał:

Pisalem wczoraj, ze obecnie 2 urzadzenia w tym samym czasie.

Panowie, czytajcie kilka stron wstecz. :)

Jak nie będziesz pisał po dziesięć razy to samo, to zaczną czytać. Gościu tłumaczący się brakiem czasu jakoś znalazł chwilę, by pisać post pod postem.

Edytowane przez neblyn
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kocik89 napisał:

Na Tizenie da się już oglądać, ale bez apki.

 

Co masz na myśli? Na czym oglądasz i za pomocą jakich urządzeń?

Pytam, bo dzisiaj rano odpalałem przez airplay (stream z iPhone na urządzenie obsługujące ten standard) na Samsung Smart TV i np. z aktywnym połączeniem przewijanie i kilka innych funkcji nie działa prawidłowo. Nie wspominając o brakach w tłumaczeniu z francuskiego na polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee to nc+ go też tak da się odpalić. Aczkolwiek nawigowanie po serwisie jest dość... "analogowe".

 

Nie wkurza was kursor, widoczny częściowo nawet po przesunięciu w którąś krawędź?

 

Na razie skonfigurowałem auto uruchomienie aplikacji na Shieldzie podłączonym do TV w sypialni. Będę korzystał raz w miesiącu albo rzadziej, ale ta satysfakcja, że jest, skonfigurowane i działa... ?

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...