Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idą ścieżką Netflixa. Najpierw namawiali do dzielenia, a teraz chcą dodatkowego zarobku. 

 

Tym pierwszym już pokazałem środkowy palec i to nie tylko za zmianę politykę współdzielenia, a bardziej za całokształt. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to w końcu nastąpi. Nie dość że tyle się płaci za to wszystko to ciągle mało i będą szukać kasy wszędzie. Pytanie jak rozumieją drugie urządzenie, czy chodzi o dwa urządzenia na raz czy dwa uprawione do oglądania. Tak czy tak słabo, że reklamują możliwość oglądania na 2 urządzeniach na raz w cenie abonamentu, a teraz będą chcieć dodatkową kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, shevchenko1987 napisał(a):

 

Pokaż tą ankietę ;) 

Nie wiem czy można udostępniać jej screeny. Tak brzmiało pytanie:

Spoiler

W odpowiedzi na zmiany rynkowe i oczekiwania klientów CANAL+ zastanawia się nad zmianami w zasadach jednoczesnego oglądania na kilku urządzeniach. Bezpłatne będzie oglądanie CANAL+ONLINE tylko na 1 urządzeniu. Koszt każdego dodatkowego urządzenia, na którym możesz oglądać w tym samym czasie to 10 zł. Maksymalnie można wykupić 2 dodatkowe urządzenia za 20 zł.

 

Przy odpowiedzi NIE, pojawiała się kwota 5 zł, przy kolejnej odpowiedzi NIE, 2 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można udostępniać jej screeny. Tak brzmiało pytanie:
Spoiler

W odpowiedzi na zmiany rynkowe i oczekiwania klientów CANAL+ zastanawia się nad zmianami w zasadach jednoczesnego oglądania na kilku urządzeniach. Bezpłatne będzie oglądanie CANAL+ONLINE tylko na 1 urządzeniu. Koszt każdego dodatkowego urządzenia, na którym możesz oglądać w tym samym czasie to 10 zł. Maksymalnie można wykupić 2 dodatkowe urządzenia za 20 zł.
 
Przy odpowiedzi NIE, pojawiała się kwota 5 zł, przy kolejnej odpowiedzi NIE, 2 zł.

 

Nie można na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem taką ankietę. I też za każdym razem odpowiadałem, że nie jest mi potrzebny dodatkowy dostęp. 

Dodatkowo pytali co jeszcze mogliby dodać/co usprawnić w usłudze Canal+Online, czy pozostali członkowie rodziny też korzystają z aplikacji, a jeżeli nie to dlaczego. I czy udostępniam aplikacje rodzinie lub znajomym spoza jednego gospodarstwa domowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pewnie wszystkie serwisy pójdą drogą Netflixa widząc jaki odniósł sukces. Już Disney to zapowiada. Niestety ludzie niby to krytykują, ale potem postępują inaczej. Ja ciągle nie wiem jak to będzie wyglądało w moim przypadku jak córka studiuje w innym mieście. To wtedy można współdzielić konto czy nie? Bo to już byłby absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Czyli walka ze współdzieleniem, swoją drogą znaczne pogorszenie oferty. Jak to wprowadzą, z pewnością wywieje wielu krytykantów co mieli dostęp od rodziny/znajomych. Ale C+ nie ma takiej pozycji jak Netflix, aby tak sobie poczynać.

Zapewne chcą ukrócić cwaniactwo gdzie jedna osoba kupowała abonanent i sprzedawała dostęp do C+online. Tu nie jeden jak wspomniałaś krytykant tak odbiera za grosze i jeszcze marudzi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, G2000 napisał(a):

W odpowiedzi na zmiany rynkowe i oczekiwania klientów CANAL+

Tak, klient się sam dopomina żeby płacić więcej, a wspaniałomyślne Canal+ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom :) Lepiej by wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientów i np. zaktualizowali aplikację na LG która nie była ruszana od półtora roku pomimo zgłaszanych problemów. Ale na tym nie zarobią, więc po co :)

Edytowane przez tnovak92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pójdą drogą Francji. Tam można już teraz dokupić dodatkowe sloty. Tylko, że z tego co pamiętam, te dwa podstawowe były dla każdego subskrybenta. 

Natomiast w najwyższym pakiecie - "Friends and Family" są cztery sloty do myCANAL już w ramach tej opcji. 

 

No cóż. Netflix pokazał, że można. Disney+ idzie ich drogą. A za nimi następni. Problem w tym, że Netflix mógł sobie na to pozwolić, a C+ chyba niekoniecznie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jedni zapłacą, a inni nie. 

 

Ja zrezygnowałem (tzn. rozbiliśmy rodzinkę Netflixową), bo sensu nie było by dopłacać im jeszcze coś ekstra. Treści do oglądania jak na lekarstwo, a koszty nieadekwatne. 

Teraz przyjąłem inną strategię, że jak coś się pojawi ciekawego to wykupuję dany serwis na miesiąc, oglądam co mi pasuje i tyle. 

 

W przypadku C+ będzie nieco inaczej, bo tutaj większość jest dla sportu dla żywo. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2023 o 16:44, czerstwy napisał(a):

Zapewne chcą ukrócić cwaniactwo gdzie jedna osoba kupowała abonanent i sprzedawała dostęp do C+online. Tu nie jeden jak wspomniałaś krytykant tak odbiera za grosze i jeszcze marudzi.

Otóż to. Dwa urządzenia plus satka, łącznie trzy urządzenia za jedną opłatą. Canal+ online nigdy nie będzie rentowny przy takiej polityce, tym bardziej, że jako dodatek do satki oferuje dużo więcej kanałów niż ta sama usługa dla subskrybentów. Po cichu pukałem się w głowę, sam siebie pytając, czy oni nie widzą, że w cenie jednego abonamentu sprzedają trzy abonamenty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...