Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i super, brakowało mi tego mocno bo zdarza mi się oglądać mecze poza domem i z aplikacjami TVP miałem dwa problemy:

1. W tvp vod kanał był w 25 fps

2. W apce tvp sport trzeba było obejrzeć kilka reklam przed rozpoczęciem oglądania. Może nie było to jakoś mocno uciążliwe ale mimo wszystko czasami irytowało jak chciałem szybko włączyć mecz a musiałem poczekać minutę czy trochę dłużej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić aplikacje Canal+ online na Appletv. Dotąd jakoś działała, a od ostatniego wydania tj. wersja 5.20 przy przewijaniu kanału do tyłu jest ok, natomiast jeżeli chcemy przewinać do przodu to zaczyna kręcić się kółko i... koniec.

Jest jakaś możliwość powrotu do starej wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z małym problemem. Mam C+ Online, które używam rzadko. Dziś zainstalowałem apkę na tablecie (T Tablet) i niektóre kanały (np. wszystkie sportowe) mam w 540p, inne w full HD. Sportowe na telefonie (S23) na tym samym koncie działają w FHD. W ustawieniach aplikacji C+ Online wszystko ustawiłem na max. Coś jeszcze można zrobić?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Przeszukalem forum, ale konkretnych odpowiedzi nie znalazłem. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość korzystania z canal+ online w formie telewizji (z kanałami dostępnymi przez „talerz”) bez dodatkowych usług, czyli właśnie satelita czy canal box. Mam dwa urządzenia Appletv, nie potrzebuję innych urządzeń, canal + jest jedną z niewielu firm mających aplikację na tvOS , trochę już z niej korzystałem, jest dostępnych oprócz kanałów canal plus parę kanałów darmowych, i generalnie jest chyba najstabilniejsza (megogo czy televio to jakaś masakra). Pytałem się w salonie to zostałem poinformowany, że tylko z umową na satelitę mogę korzystać ze wszystkich kanałów przez canal plus online, prawda to czy po prostu konsultant ma płacone od wartości umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baribalu, konsultant nie kłamał. Usługa dostępna w modelu subskrybcyjnym zawiera mniej kanałów. 

 

Im bardziej masz rozbudowaną ofertę w abonamencie tym masz więcej dostępnych kanałów w aplikacji (z tym, że również nie wszystkie). 

 

Sam korzystałem dosyć długo z tej usługi na Apple TV i byłem zadowolony. Aplikacja stabilna. Mogliby tylko poprawić ergonomię korzystania jak np. w UPC TV GO, którą obsługuje się wygodniej. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Jeżeli strona canal + rzecze prawdę, to wszystkie kanały których potrzebuję znalazłbym w appce, pod warunkiem podpisania dwuletniej umowy na dekoder i satelitę. Lekka paranoja, w dobie wszechobecnego streamingu praktycznie żaden operator nie oferuje czystej usługi telewizji przez internet, zawsze w połączeniu z „czymś”. Ja osobiście oglądam dwa kanały, jeden raz na kilka dni a drugi służy jako tło do codziennych spraw domowych, po prostu mam w domu jedną starszą osobę (jednak na tyle obeznaną w technologii, że spokojnie sobie poradzi z Apple TV) która jeszcze telewizję ogląda. Obecnie płacę 200zl za combo internet z telewizja, z czego sam internet mogę mieć za 50zl za prędkość 500mb, czyli 150zl za dwa kanały które oglądam, ta starsza osoba oglada kilka więcej.

 

Jeszcze jedno pytanie mi przychodzi do głowy, czy trzeba brać telewizję satelitarną czy umowę można też podpisać na canal + box, przystawkę do tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baribalu Podpisz sobie umowę z C+ na sam moduł CI+, Będziesz miał dostęp do C+ online, a moduł komuś udostępnisz za 50%. ceny abo. Masz taniej niż w subskrypcji + gwarancja ceny przez 24m, więcej kanałów i jeszcze 50% zwrotu :) 

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...