Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, lakiman napisał:

Zresetowałem telewizor do ustawień fabrycznych..

Chyba faktycznie trzeba było przywracać ustawienia fabryczne po każdej aktualizacji systemu ( Sony).

Płynność poprawiła się na kanałach sportowych , aż miło ( wygląda to tak samo jak w dekoderze od Play).

Jednak okazało się,  że nie wina apki na Android tv w telewizorze.

Jak ktoś ma kłopoty z płynnością ruchu, mimimalnymi zacięciami to jest na to  * dość radykalny sposób.

Przy okazji,  zauważyłem więcej plusów nie tylko w przypadku tej apki.

 

Ważne jest, żeby było ustawione 50fps, a nie 60fps. Nie wiem czy ten problem dotyczy telewizorów Sony, ale np. przy każdej aktualizacji boxa C+ przełącza się na 60fps i wtedy są efekty o jakich piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, robert451 napisał:

Sony Bravia KE-55XH9096

czy na tym tv z androidem apka canal+online  będzie działać tak samo jak z Xiaomi Mi Box S i reszta aplikacji IPLA etc ? 

Czy to będą te same aplikacje co na Xiaomi Mi Box S ?

?

Jeżeli w ustawieniach androida tego TV możesz wymusić 50hz to będzie działać tak samo (o ile sprzętowo wyrobi). Jeżeli nie to nie będzie płynnie, bo aplikację odpali w 60hz a materiał będzie odtwarzany w 50/25 fps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goofy spróbuj się zalogować prze dane mobilne np. tworząc punkt dostępowy w telefonie. Jakiś czas temu miałem taką samą sytuację, po zgłoszeniu dostawca internetu rozwiązał problem.

Z końcem kwietnia wyłączyłem opcję eleven, na dekoderze dzisiaj rano był już brak uprawnień. W c+ online dalej działają , ma ktoś doświadczenia jak długo te uprawnienia się jeszcze utrzymują?

Wysłane z mojego M2007J3SY przy użyciu Tapatalka







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, szyzag123 napisał:

Może ktoś podesłać listę kanałów w Canal+ Online dla abonentów? Znajomy ma PC+ i będzie aktywował, a chcę mu powiedzieć, jakie kanały są dostępne na ten moment.

Novelas+, Discovery Channel, TLC, HGTV, TVN Turbo, TVN Style, Eurosport 1, Eurosport 2, CANAL+ Premium, CANAL+ Film, CANAL+ Dokument, CANAL+ Family, CANAL+ Seriale, HBO HD, HBO2, HBO3, FilmBox Premium, FilmBox Extra, FilmBox Family, FilmBox Action, FilmBox Arthouse, Ale kino+, 
AXN, FOX, Paramount Channel, Comedy Central, Polsat Comedy Central Extra, TNT, Sci Fi, Kino Polska, BBC Brit, History, Planete+, National Geographic, National Geographic Wild, BBC Earth, Kuchnia+, Domo+, E!, MTV, Crime+Investigation Polsat, BBC Lifestyle, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, VH1 Classic, VH1, 4fun.tv, 4fun Gold, 4fun Dance, Nuta.TV, Power TV, MTV Music 24, TVN24, TVN24 BiS, France 24 (eng), France 24 (fra), Euronews, CNN, DW, Biznes24, CNBC, 
MiniMini+, TeleTOON+, Boomerang, NickToons, Cartoon Network, Disney Channel, Disney Junior, Nickelodeon, Nick Jr., CBeebies, 
CANAL+ Premium, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 4, CANAL+ Now, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Sportklub, nSport+, Fightklub, PSP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam może głupie pytanie.

Jak zmienić hasło w Canal+ Online (nie do Strefy Abonenta, tylko do C+ Online)?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Co tu się wyrabia?

Chcę sobie obejrzeć w zakładce History odcinki o niewyjaśnionych tajemnicach świata np. odcinek5 ( niesamowite rytuały ) a tymczasem włączają się programy o spotkaniach z UFO.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ja mam coś uwalone, lub jakiś błąd? 

Obecnie na canal+ online jestem zalogowany jednocześnie na 2 urządzenia - laptop + android tv i wszystko chodzi. 

 

Dlaczego Wy piszecie o 1 urządzeniu? Czy canal+ nie rozpoznaje android tv i dzięki temu laptop też chodzi normalnie bez blokad? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, blend napisał:

 

Dlaczego Wy piszecie o 1 urządzeniu? Czy canal+ nie rozpoznaje android tv i dzięki temu laptop też chodzi normalnie bez blokad? 

 Dla abonenta PC+ w  tym samym czasie działa na jednym. Używałem zarówno na laptopie, smartfonie, Mi Box S, Play Now BOX TV.

Zawsze po chwili wylogowywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...