Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wrześniu "live" praktycznie od razu ruszyło po rejestracji konta.

33 minuty temu, sinalco napisał:

Konto nie usunąłem przez ICA tylko po zalogowaniu się na mycanal .a usunąłem bo nie mogłem odbierać tv live ktoś mi doradził żeby usunąć konto  

Kto Ci doradził? Ktoś z infolinii PC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich mam pytanie co byście bardziej polecili  canal+ telewizje przez internet  pakiet film  za 50 zł czy w player canal+ z hbo za 60 wiem że tu są dodatkowo kanały sportowe  bardziej zależy mi na jakości kanałów niż na sporcie ale jak by był to niech będzie dziękuje za odpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Em99 napisał:

Witam Wszystkich mam pytanie co byście bardziej polecili  canal+ telewizje przez internet  pakiet film  za 50 zł czy w player canal+ z hbo za 60 wiem że tu są dodatkowo kanały sportowe  bardziej zależy mi na jakości kanałów niż na sporcie ale jak by był to niech będzie dziękuje za odpowiedz pozdrawiam

Jasne, że C+. Ta usługa będzie teraz rozwijana, natomiast oferta w player wygaszana. Jakość też przemawia za C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, polarnik29 napisał:

Jasne, że C+. Ta usługa będzie teraz rozwijana, natomiast oferta w player wygaszana. Jakość też przemawia za C+.

 

Jeśli mówimy o jakości, czy w OTT C+ są już dostępne tytuły w 4K? Bo w tym pakiecie w Playerze dodatkowo mamy dostęp do oryginalnych seriali TVN w 4K w ramach pakietu START VOD. Ale sam START VOD możemy mieć w promocji za 5 zł lub za standardową opłatą 10 zł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał o kanały C+ oraz HBO, a nie o seriale w 4K z TVN. 

2 godziny temu, PIOOLE napisał:

A skąd wiesz że w Player ma być wygaszane? Przecież nikt na razie o tym nie mówi. Ma być c+ w play to może i w Player.

 

Przecież niedługo ma wystartować wspólna usługa VOD TVN i Polsatu. Wydaje się jasne, że zarówno IPLA jak i Player zostaną wygaszone po starcie nowej platformy, bo raczej mało prawdopodobne wydaje się utrzymywanie 3 serwisów z identycznymi treściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TimesSquare napisał:

OK, nie ma problemu - możesz liczyć. Ja nie liczę testów tylko finalny produkt. OTT Canal+ jest obecnie słabe, ale wstrzymuję się z konkretną oceną. Chciałbym zobaczyć ten produkt za 6 miesięcy i sprawdzić jak to będzie wyglądało. Nie oszukujmy się: bez podstawowych kanałów ta usługa nie racji bycia dla przeciętnego Januszka.

 

Finalny produkt? Ten produkt jaki jest od maja będzie trwał przez jeszcze bardzo długi czas. To co dostaliśmy niewiele się zmieni w najbliższych miesiącach.

Gdzie ten dekoder? Vectra Smart TV jest nową usługą , PC+ miało sporo czasu na dopracowanie zarówno fuknkcjonalności jak i oferty kanałowej.

Zgadzam się co do jednego z tobą OTT Canal+ nie ma racji bytu dla tych co szukają w nim zastąpienie oferty satelitarnej/kablowej.

Jest on jedynie w obecnej formie idealnym mobilnym MR dla nas abo PC+ :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...