Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekałem na ilość premier i na wady tej platformy. Pewne rzeczy się nie zmieniły. Rotacja tytułów irytuje, jakość dźwięku tak samo. Szkoda, że nie ma lepszej jakości jak FHD. Itd

Ale ostatnio widać coraz więcej ciekawych premier. Obecnie Halo 2 zapowiada się bardzo dobrze (oglądam na bieżąco). Kolejne ciekawe seriale w zapowiedziach (przynajmniej trailery tak zapowiadają). Zaczyna się platforma rozkręcać i przy 12.49zł można na niektóre wady przymknąć oko. Więcej tutaj oglądam, niż na D+. Jasne, że D+ ma The Bear czy obecnie Shogun. Ale nie zapominajmy o perełkach na Skyshowtime jak 1883 czy The Offer (szkoda że tak mało o tym w sieci i mało rozreklamowane). 

Mam nadzieję, że stara marka Showtime oraz Paramount, które miały w swojej historii seriale na poziomie najlepszych FX czy HBO jeszcze nie umarły i przed nami nie jedna perełka.

Podsumowując - zaczynam coraz mnie żałować, że za to płacę i miałem to wywalić z opłat. Chyba jeszcze potrzymam, w przeciwieństwie do D+ (jak tylko się skończy opłata za rok z góry)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, dominikkk napisał(a):
Fajne opóźnienie względem Peacock.
U nich Moje wielkie greckie wesele 3 jest dostępne już od 3 listopada w 4K.

Kolejny post z cyklu nie znam się, ale się wypowiem. Co do premiery w SkyShowtime ma Peacock? U nas premiery są około pół roku po premierze kinowej i do tego należy się odnosić.

Ten serwis to jedno wielkie nieporozumienie. A tyle było zachwytów przed startem
Nieporozumienie jest tylko z rotacją starszych filmów. Reszta w porządku, mają dobre premiery filmowe i serialowe. Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bardzo dobre😂Idzie sobie wprost oczy wypatrzeć przy oglądaniu🤣 Nawet dodanie ostatnich sezonów Chicago Med ich przerasta. Już nie wspominam o zacinaniu sie obrazu podczas oglądania. Oferta nie dużo lepsza od Viaplay ale od nich być lepszym to nie problem bo ich oferta filmowa praktycznie nie istnieje. Kilka czy kiolkanaście dobrych pozycji na rok to za mało by robić serwis i ciągnąć z ludzi kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pawop napisał(a):

Kolejny post z cyklu nie znam się, ale się wypowiem. Co do premiery w SkyShowtime ma Peacock? U nas premiery są około pół roku po premierze kinowej i do tego należy się odnosić.

Nieporozumienie jest tylko z rotacją starszych filmów. Reszta w porządku, mają dobre premiery filmowe i serialowe.

Nie wiem jak Ty liczysz, ale "Oppenheimer" będzie ponad 9 miesięcy po premierze. "Barbie" w HBO Max miała premierę kinową w tym samym czasie, a już od dawna jest w tym serwisie, do tego w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HBO filmy szybciej się pojawiają niż w SkySho, po ok 3 miesiącach. Tu oba filmy miały dłuższe okno kinowe

Ta bardzo dobreIdzie sobie wprost oczy wypatrzeć przy oglądaniu Nawet dodanie ostatnich sezonów Chicago Med ich przerasta. Już nie wspominam o zacinaniu sie obrazu podczas oglądania. Oferta nie dużo lepsza od Viaplay ale od nich być lepszym to nie problem bo ich oferta filmowa praktycznie nie istnieje. Kilka czy kiolkanaście dobrych pozycji na rok to za mało by robić serwis i ciągnąć z ludzi kasę.
Mocno przesadziłeś, dwie duże wytwórnie na wyłączność, do tego premiery Showtime, Sky, Peacock i Paramount+. Rzeczywiście prawie jak Viaplay.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przesadziłem na Viaplay nie ma nic do oglądania a tu nie wiele. A to że są wytwórnie to nie zanaczy że jest co z nich oglądać😂 Widać ile jest nowości😂 Tych prawdziwych a nie dodawanych po raz 10🤣 I dodać do tego że część pozycji nie podchodzi pod gust do oglądania nie ma wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkySho Ci nie pasuje, HBO Max i D+ również, czyli serwisy z największymi wytwórniami filmowymi. Jednocześnie preferujesz filmy. To gdzie Ty chcesz je oglądać? Netflix pokazuje to samo co w/w, tylko, że później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ronnie84 napisał(a):

W kwietniu z filmów tylko ,,Moje wielkie greckie wesele 3". W dodatku dopiero od 28.04.

a inne pozycje to :

 

Boat Story – 5 kwietnia

Star Trek: Discovery sezon 5 – 5 kwietnia

Dżentelmen w Moskwie – 18 kwietnia

Niedaleko pada jabłko – 23 kwietnia

 

Dla mnie spoko biorąc też pod uwagę, że wchodzimy w okres kiedy był strajk scenarzystów. 

 

Może jak to się kilka razy powtórzy to wejdzie marudom do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pawop napisał(a):

SkySho Ci nie pasuje, HBO Max i D+ również, czyli serwisy z największymi wytwórniami filmowymi. Jednocześnie preferujesz filmy. To gdzie Ty chcesz je oglądać? Netflix pokazuje to samo co w/w, tylko, że później.

To samo tylko póżniej?😂 Ja widzę tam duzo pozycji nawet z 2024 rok to kiedy to było w innych serwisach w 2023?🤣 Dla Ciebie to jakiś bubel wchodzi to jesteś szczęśliwy i zadowolony. Już nie wspomne że wygląda i dziala idealnie🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o filmach kinowych, nie o produkcjach własnych.
Obraz w SkySho jest bardzo dobry, niestety dźwięk to tylko stereo. U mnie serwis działa bezproblemowo.
To, że to bubel nie będę komentował, bo szkoda czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytowe 10. 

 

Jak dla mnie serwis w pełni spełnia oczekiwania jak i to za co zapłaciło się gorsze czyli dla niektórych połowę ceny abonamentu. 

Weź porównaj sobie ceny serwisów z PREMIUM  na których UHD jest dopiero jak zapłacisz więcej to dopiero SkyShowtime okaże się najlepszym wyborom pod względem jakości ( do FHD ) i niskiej ceny usługi. 

 

Osobiście to już nawet nie patrzę na jakość 4K, oglądam większość serwisów  na tablecie albo kompie, lub w TV w kuchni zwykle maksymalną rozdzielczością  jest FHD to UHD  do szczęścia nie jest mi wcale potrzebne w jakimkolwiek serwisie streamingowym.  

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

To ile maja niby u nich bitrate filmy? Bo włączyłem pierwszy z brzegu na Amazonie i obraz bardzo dobry FHD 9 mega.

Sky ma dwukrotnie większy niż HBO czy Amazon.. widać różnicę.. ale to i tak HD.. więc i tak słabo.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...