Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem przed premierą tej platformy, że jest najsłabsza. I technicznie najgorsza. Takie manewry wcale nie nie dziwią, że dzisiaj wpada 150 tytułów a za chwille wylatuje 200 tytułów.

Premiery filmów są ogromnie opóźnione w Polsce, gdzie na kilka miesięcy przed Polską premierą można w sieci mieć w super kopii z polskim oficjalnym tłumaczeniem (głównie filmy).

Gdyby nie Paramount+, który jest głównym motorem napędowym tej platformy w serialach, to SkyShow by dawno zdechł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z kilku powodów.

 

Technicznie apka działa bardzo szybko i sprawnie. U mnie jest najszybciej działająca ze wszystkich innych.

Do tego bardzo szanuję, że pilnują tłumaczeń z lektorem z disney+ ma z tym ostatnio problem.

Ok, nie ma 4k, ale jest wzorowe HD.

 

Na pewno są jakieś umowy, które sprawiają, że dochodzi o takich przetasowań. 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz swoje zdanie. Jak każdy. Szanuję że masz

Mnie denerwuje słaba jakość dźwięku. Brak usuwania z listy do obejrzenia, gdy czegoś nie chce oglądać dalej.

A przede wszystkim to, że mnóstwo tytułów lata - raz są, zaraz wylatują, żeby za chwilę znowu wrócić. Oraz słaba ilość premier. Oczywiście wpadają jakieś stare tytułu zeby sobie odświeżyć lub przypomnieć (filmy) ale to za mało. Notabene o tym wszystkich wadach pisałem zanim się  pojawili w Polsce.

Broni się cena w promocji, jeśli ktoś wziął na start i ma 12zł z kawałkiem. Natomiast standardowa cena to jest absurd, co za nią dostajemy. Jest najsłabszą platformą jeśli porównać ją do konkurencji.

I jeśli dojdzie do połączenia Paramount z Warner, co dalej. Sam Peacock tego nie uciągnie.

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (09.01.24 r.[upflix.pl]):

 

"The Curse", [5 odcinków]

 

Ponownie dodane:

 

"Pod pokładem: Morze Śródziemne", 

 

Nowe odcinki:

 

"Fellow Travelers", [S01E08]

"Lawmen: Bass Reeves", [S01E05] 

"Star Trek: Stacja kosmiczna", [78 odcinków] 

 

Usunięto:

 

"Downton Abbey: Nowa Epoka",

"Jurassic World: Dominion",

 

Usunięto odcinki:

 

"FBI",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luty w Skyshowtime źródło: upflix.pl 

 

Halo, sezon 2 od 09 lutego

The Lovers, sezon 1 od 09 lutego

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One od 09 lutego

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos od 09 lutego

The Curse, odcinki 6-10 od 16 lutego

The Women in the Wall, sezon 1 od 19 lutego

Ted, sezon 1 od 22 lutego

Heist 88 od 22 lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (13.01.24 r. [upflix.pl]):

 

"Champions", 

"Six Silent Killings: Ireland’s Vanishing Triangle", [2 odcinki] 

 

Ponownie dodane:

 

"Przygody psa Balto", 

 

Nowe odcinki:

 

"Pod pokładem: Morze Śródziemne", [18 odcinków] 

 

Uzupełnione tłumaczenia:

 

"Beethoven 3", [+ audio]

"Beethoven 4", [+ audio]

"Beethoven 5", [+ audio]

 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

 

"Frasier", [+ 1 audio] (1993 r.)

"Pingwiny z Madagaskaru", [+ 1 audio]

 

Usunięto:

 

"Czułe słówka",

"God's Country",

"Parks and Recreation",

"Podpalaczka", (2022 r.)

"Zaprzysiężeni",

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (18.01.24 r. [upflix.pl]):

"Asteroid City", 
"The Real Housewives of Orange County", [18 odcinków] 
"W pewnym wieku",

 

Nowe odcinki:

"Lawmen: Bass Reeves", [S01E06] 
 

Usunięto:

"Tedi i mapa skarbów",    


Usunięte tłumaczenie odcinków:

"Magnum: Detektyw z Hawajów",    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą plotki, że rzekomo Warner Bros. Discovery ma wykupić Paramounta. Jestem ciekaw czy SkyShowtime zostanie na europejskim rynku czy zostanie wchłonięte do nowopowstającej platformy MAX. Nie wiadomo co z Universalem, ale pewnie jakaś współpraca z MAXem nie byłaby taka zła. Skoro Sky mocno współpracuje z Warner Bros. Discovery. Właścicielem SkyShowtime jest Paramount (50%) oraz Comcast (50%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 130 tytułów ma zniknąć wraz z końcem lutego 2024. Z tego co widzę - przynajmniej część tytułów - pojawiła się (a raczej powróciła do serwisu) wraz z początkiem grudnia. Śmiechu warte. 

 

https://upflix.pl/aktualnosci/czy-skyshowtime-usunie-ponad-130-tytulow-z-katalogu-przygotowalismy-liste-produkcji-zobacz-co-obejrzec-do-konca-lutego-2024-01-28

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2024 o 16:23, czerstwy napisał(a):

Ten SkyMed to jakiś nowy sezon? Bo ja kiedyś oglądałem ale nie pamiętam czy to był jeden sezon czy jak.

Tak, to nowy sezon, polecam również serię (uniwersum) Chicago: Fire, Med oraz P.D., wciągają człowieka w oglądanie z odcinka na odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to nowy sezon, polecam również serię (uniwersum) Chicago: Fire, Med oraz P.D., wciągają człowieka w oglądanie z odcinka na odcinek.
Chicago P.D. nie ma w SkySho



Ponad 130 tytułów ma zniknąć wraz z końcem lutego 2024. Z tego co widzę - przynajmniej część tytułów - pojawiła się (a raczej powróciła do serwisu) wraz z początkiem grudnia. Śmiechu warte.

Nic nowego, niektóre filmy już dwa razy wyleciały, a w lutym czy marcu wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, k05 napisał(a):

Ponad 130 tytułów ma zniknąć wraz z końcem lutego 2024. Z tego co widzę - przynajmniej część tytułów - pojawiła się (a raczej powróciła do serwisu) wraz z początkiem grudnia. Śmiechu warte. 

 

https://upflix.pl/aktualnosci/czy-skyshowtime-usunie-ponad-130-tytulow-z-katalogu-przygotowalismy-liste-produkcji-zobacz-co-obejrzec-do-konca-lutego-2024-01-28

 

 

Jak wylecą 28 lutego to nie z końcem lutego. Ktoś zapomniał że luty ma w tym roku 29 dni 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, czerstwy napisał(a):

Nie widziałem tych seriali chyba ale jest strasznie dużo sezonów i odcinków.

Jeżeli lubisz oglądać ratowników (medycznych, strażaków, policjantów), polecam też na konkurencyjnym Disney+ 911, 911 Teksas, Jednostka 19, Rezydenci.

Jest jeszcze w SkyShowtime/Netflix Szpital New Amsterdam s1-3, s4 jest w Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wymieniłem, są to przeważnie seriale telewizyjne produkowane przez stacje m.in. FOX, CBS, NBC, ABC.

Nie znam serialu premium, z np. 9. odcinkami na krzyż, choć tyle ma np. SkyMed, ale nie jest to taki serial z dużym rozmachem jak seriale, które ci podałem. Akcji w nim zbytnio nie ma, bohaterowie są nie jacy, nie da się ich polubić, zaprzyjaźnić się z nimi, ani nawet móc przeżywać przeróżne momenty wspólnie razem z nimi.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...