Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co Ci pokazuje ale to chyba peak na 9Mbps.. mi w peak'u HD nawet pokazuje 14Mbps a w rzeczywiste to 7-8Mbps np w nowych Igrzyskach śmierci ale taki bitrate to tylko przy nowych produkcjach starsze i klasyki spadają poniżej 6.. ale fakt że Amazon wypada lepiej niż HBO.. a najgorzej w HD to niestety Netflix.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał(a):

Kolejny post z cyklu nie znam się, ale się wypowiem. Co do premiery w SkyShowtime ma Peacock?

Peacocka seriale są tak późno po premierze że szkoda nawet komentować. To samo filmy Universala są późno.

Już kiedyś pisałem -w Skyshowtime koniem pociągowym jest Paramount. Peacock jakby na doczepkę. Gdyby kiedyś Paramount zostałby wciągnięty przez większego gracza, Skyshowtime by umarł.

 

7 godzin temu, Arkon napisał(a):

Nie wiem jak Ty liczysz, ale "Oppenheimer" będzie ponad 9 miesięcy po premierze.

Nolan w swojej umowie z Universal zastrzegł, że w ogóle jego filmy na streamingu mogą się pojawić minimum 100 dni od okna kinowego ;)

Godzinę temu, white snake napisał(a):

Też różnicy nie widzę na Amazonie czy Skyshowtime na propozycjach HD. Dopiero UHD robi robotę- taki "Yellostone" na Netflixie świetnie się ogląda na 65 calach.

 

 

Na HD to Skyshowtime daje radę jeśli chodzi o jakość obrazu. Może dlatego, że nie ma 4K ;) I faktycznie "gołym okiem" jest to obecnie chyba najlepsze HD ze wszystkich platform, poza Apple jak ktoś nie ma TV 4K. 

Natomiast 4K najgorzej wygląda na NF. Zresztą HD to samo.

7 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Oferta nie dużo lepsza od Viaplay ale od nich być lepszym to nie problem bo ich oferta filmowa praktycznie nie istnieje. Kilka czy kiolkanaście dobrych pozycji na rok to za mało by robić serwis i ciągnąć z ludzi kasę.

Jak patrzę na Twoje wpisy i się podniecasz starym serialem Wojownik (zresztą o nim pisałem już kilka razu ;) ) że dopiero odkryłeś na NF, to pewnie można założyć, że jak Ci pod nos nie podsunie platforma (a tutaj NF jest w tym najlepszy) to nic nie widzisz na innych "bo tam nic ma". Ale się pojawi na NF w 2, 3 oknie czy po kilku latach (serial czy film) i od razu w skowronkach jesteś ;]

Zacznij używać narzędzi do tego co wpada do danej platformy (premiery) to może Ci się oczy w końcu otworzą

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, czerstwy napisał(a):

 Co dobre i dobrze wypromowane to widze i w innych serwisach🤣

Jedno zdanie bo nie masz chyba nawet świadomości o tym. Nie wiem ile teraz wydaje NF ale przed pojawieniem się HBO MAX, wydawał mniej więcej tyle na marketing, co HBO na produkcje rocznie. Do tego dorzuć codziennie news o platformie NF - coś jest hitem oglądalność, NF zapowiada nowy hit, Netflix ma nowy hit, na Netflix zaraz premiera, co druga produkcja ma recenzje w sieci (nawet te, które już były na innych platformach wcześniej a NF dostał w kolejnym oknie)  itd (w dzień w dzień bo na tym portale mają clickbajty - popularność napędza) i się łapiesz na proste mechanizmy :) PPE czy naEkranie gdyby chociaż raz dziennie (a czasami kilka) nie dałoby jakiegoś newsa czy recenzji o NF, to by chyba tam w redakcji zrobili seppuku ;]

Taka to jest właśnie skala rozpoznawalności czy też świadomości szarego człowieka.

A dodaj jeszcze do tego marketing szeptany czy wymiana tytułów w gronie znajomych. Uwaga - większość nie zna tytułow z innych platform i podawanie ich kończy się
1. Miną jakbyś gadał po chińsku

2. Jak nie ma na NF, to nie oglądam/nie będę brać innej itd

3. Wymianą czy też zapisywaniem tylko tego co można na NF obejrzeć.

Niestety tak to wygląda w większości przypadków.

 

Więc wracając do sedna. Każda inna platforma (tym bardziej teraz, gdzie walczą o przetrwanie) może jeden tytuł w miesiącu (no maks 2) jest w stanie wypromować, a NF średnio naście w miesiącu. To dlatego zaraz czytasz czy słyszysz, że na NF jest co chwile co oglądać a na innych nic nie ma. Innych platform premiery znasz tylko te wypromowane a o reszcie równie dobrych jak nie lepszych nie słyszysz/nie czytasz w ogóle. Więc nawet ich tytułów nie znasz.

 

Więc - jakoś wszyscy userzy tutaj wkoło sobie radzą, mają co oglądać na każdej platformie, są na bieżąco a Ty jeden biedulek nigdy nie masz :D

Na początek (bo jest wiele narzędzi) Upflix.pl - codziennie przeglądanie co wpada (masz też odnośniki do filmweb czy imdb, gdzie możesz sobie sprawdzić oceny czy komentarze) i jesteś na bieżąco co ma i gdzie jakie premiery.

Edytowane przez spotify
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam długie okresy że pracuje i to sporo a ty mi bzdury wypisujesz codziennym Upflixie🤣 Może i najwiecej oglądam Netflixa ale dużo też C+ i Amazona i tam też znajduje wiele pozycji które mi odpowiadają. A że na twoim ulubionym HBO trafiam gbłównie na bardziew to nie moja wina. Na SKY też wiecej filmów widziałem słabych czy przeciętnych od tych dobrych. Głównie co tu dobrego widziałem to kilka dobrych seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, czerstwy napisał(a):

Ja mam długie okresy że pracuje i to sporo a ty mi bzdury wypisujesz codziennym Upflixie

A ja nie pracuje :D? Mniej siedź na forum, to bedziesz miał więcej czasu. Wielkie nieba rzucić okiem na Upflix np przed podłączeniem telefonu do ładowarki na noc ;]

10 minut temu, czerstwy napisał(a):

A że na twoim ulubionym HBO

Już pisałem 100 razy. Nie jest moim ulubionym. Najciekawsze moim zdaniem mam w avatarze.

10 minut temu, czerstwy napisał(a):

Może i najwiecej oglądam Netflixa ale dużo też C+ i Amazona

Gdzie na NF i Amazon poza słabymi Originalsami masz głównie filmy (w zależności od okna) Paramount, Universala, Warner, Sony (Amazon jeszcze Monolith i coś jeszcze)- również te stare i masz co oglądać :D

Ale na Skyshowtime filmy Universala/Paramout czy na HBO Warner/Sony/i jeszcze kilka źródeł - premiery zaraz po kinie czy ich własne stare filmy, które latają po wszystkich (w tym na NF czy Amazon) -  to nie masz co oglądać :D

Wycofuje się rakiem i mówię - pasuje ;]

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że podjęcie decyzji o rezygnacji z NFX  za jedną lepszych jakie ostatnimi czasy podjąłem.

Przeglądam na bieżąco ich ofertę i sądzę, że już Apple ma jakościowo więcej do zaproponowania.

Nie dam się nabrać na te ogromne ilości premier, które psują wzrok i mózg. 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne że te pozycje które juz widziałem a są na Amazonie to najczęsciej z C+😂 A nawet to co ogladam i jest nowe nie ma nigdy nie widziałem na HBO choć przeglądam serwis🤣 A najwiecej pozycji z którymi nie dotrwałem do końca ostatnimi czasy ogladałem na HBO😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (07.03.24 r. [upflix.pl]):

"Sexy Beast", [4 odcinki] 


Nowe odcinki:

"Kobieta w ścianie", [S01E04] 
"Niechciani", [S01E07]
"Ted", [S01E05] 
"The Lovers", [S01E06] 


Uzupełnione tłumaczenia:

"Christmas Class Reunion", [+ audio]    
 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

 

"Battlestar Galactica", [+ 2 audio]    
"Biuro", [+ 2 audio]    
"Herosi", [+ 2 audio] 
"Kłamstwa na sprzedaż", [+ 1 audio]    
"Victoria znaczy zwycięstwo", [+ 1 audio]    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość HD faktycznie jest bardzo dobra. Minusem na pewno jest aplikacja, przynajmniej na niektórych sprzętach. Rotacja starszych filmów też nie każdemu może przypaść do gustu, chociaż nieraz to że na uplifxie pojawiło się info że jakiś starszy film znika, skłoniło mnie do jego przypomnienia sobie, a tak by czekał w kolejce. Szkoda też że premiery seriali nie są na rowni z premierą w USA do czego przyzwyczaiły nas inne platformy streamingowe czy nawet stacje linearne, jak FOX (obecnie FX) przy emisji np. The Walking Dead.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (16.03.24 r. [upflix.pl]):

 

"One Love", [2 odcinki] 

"Spuszczone ze smyczy", 

 

Nowe odcinki:

 

"All You Need Is Crime", [S01E06] [

"Halo", [S02E07] 

"Kobieta w ścianie", [S01E05] 

"Mary & George", [S01E04] 

"Niechciani", [S01E08] 

"Ted", [S01E06] 

"Wysłannicy", [8 odcinków] 

"iCarly", [S03E12]

 

Usunięto:

 

"Nie!",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...